Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Bebeğim, bak şindi,
Edirneden geldin diyelim. Otogarda inince, taksim servisine biniyorsun.
Taksim meydandan, Taksiye biniyorsun. İtü maçka kampüsü 5 dakka sürer, zaten 5-6 TL yazar. Maçka'ya direkt giden toplu taşıma yok o yüzden meleğim.
Çok kolay yerdedir, kolayca bulursun canım.
Şimdiden başarılar!
opuyorumnanaktan

nerdende bulur bunları:1hug:güle güle kullan aprilimŞenizbiraz bilgi ver bakalım neye iyi geliyo die[/B]

Ahan da youth'cum hemen bilgiyi virmiş sağolsun.kaydirigubbakcemile5
Denizli'ye özel termal su ile üretilen %100 doğal organik Türk kozmetiği aşkitom.:asigim:
Qspa
anasayfasından iletişim bölümünden numune istiyom derseniz yolluyorlar bebeğim.
a.s

hemen mail attım QSPA ya aprilim :))))

Efferim kuzuma efferim balıma Şeniz :lepi:

sserm, rica ederim tatlım...Şeniz

Tanrıçam, ben şu sinamekili maskeyi yapmak istiyorum ama saçı kurutuyor mu, sertleştiriyor mu aşkitom söyle bakayım...
eyvahedigeldismile

ankarada olup da büyük bir aktar bilen var mı şöyle tanrıçanın aldıklarından alabileceğim ? bilmiyorumkismile

selam canlar ben geldim napıyorsun sekertolar ?
nisanım Qspa ların çok cici görünüyor bayıldım

youth tarzın dehset güzel zemuszemus

Qspa ya mail attım bakalım ne olcak..Numunesi gelenlere kargo ödemesi yaptınız mı? klasik sorusunu sorayım barii..

ttalı gacım bidenem hakketten öleyiz kıızz

livim bize baktın mıııı ama dün akşam biz panterimlen buluştuk gafaları çektiiiik

Livim teşekkürler hayatım, sen de iste mutlakaŞeniz...Yerli organik markaları desteklemek lazım. a.s
Beğenirsem satın alırım mutlaka...Denizli'nin termal potansiyelini iyi kullanmışlar, çok sevindim! :)):lepi:

kargo ücreti ödemedim kızlar. ama tüpler misminik söyliyim, gelince şapşırmayın
olumunekankayizsmile

teşekkür ederim canım bugün bir kombin daha ekleyeceğimbayanssulusmile
ooo harikasın cnm merakla bekliyoruz opuyorumnanaktan

livim bize baktın mıııı ama dün akşam biz panterimlen buluştuk gafaları çektiiiik

oh oh oh hiç kıskanmadım :umursamaz::gitme:
gormedim tatlım neredesiniz link atabilir misin ?bilmiyorumkismile

vereliniortak
kesinlikle biz şu an için beleşciyiz ama olsun begenirsek sonrasında alırız tabiki

aşkısı bende isteyim diyordum sen memnun kaldıysan tamamdır gülüm hemen istiyorum yalnızzzzzzz birsey sorcam o kremler cilt için mı yani yüz bölgesi için mi ?

Liv im gönderirlerse numuneleri ,sürecek yer buluruz..delikafadulden

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

numunelerden bende isitiycem ayol neyim eksikbayanssulusmileama becerebilirsem tabi..internet özürlü biri olarak-tatlicadiarzu-tek bildiğim şey kkboshayallersmile
april cevap vermiş bitanem..o yüzden yazmama gerek yokŞenizbaşarılar bu aradazemuszemus

Tanrıçam, ben şu sinamekili maskeyi yapmak istiyorum ama saçı kurutuyor mu, sertleştiriyor mu aşkitom söyle bakayım...
eyvahedigeldismile
pamuk helvam ben yaptım o maskeyi aylar önce,bana yaramadı balım yabilmiyorumkismileacayip etti saçlarımı..zencefilde yapmıştım oda yoluk yoluk yaptı..o yüzden kendi formüllerimden şaşmam ama yinede denemek adına bir kereye mahsus yaparımguclubacismile
selam canlar ben geldim napıyorsun sekertolar ?
nisanım Qspa ların çok cici görünüyor bayıldım

youth tarzın dehset güzel zemuszemus
hoşgeldin kankaŞenizyout süper valla minikte öylehihoyyytherkeş birbirinden şık ve herkeşin tarzı birbirinden güzel:asigim:

kuzeenndelikafaduldengöz makyajı şettirdinmi:asigim:nie bağırdım bende bilmiyorum:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…