Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sus kız şimdi gidip çiyan yağı soruşturcak KK dışından okuyanlar ahahah sempatiksalakcinni
ben de sana (h)astayım aşkitom
Şeniz

Ebet kabak lifi iyi geliyormuş bitenem
normal kese de olur kanımca...kaydirigubbakcemile2
keseden sora da limon sürün diyolar ama ben yapmadım bilmiyombilmiyorumkismile
ben bilmem tanrıçam bilir
:hulya:

hhhhhhm ya ne dicem limon sürdük onu sürdük bunu sürdük eee bizim şu aldıgımız kokulu losyonları fln onların o yagların limonların ustune mı surecegiz:ecrin_bebek:

çiçeğim ben ısırgan otlu sabun aldım

gülecen belkim ama şampuandan önce saçı onunla yıkıyorum. sonra şampuan ve saç kremi... saçlarımda bi dolgunluk var ama tellerinde normalde benim saçlar hacimli durur ama eline alıp tut parmak kadar. şimdi bakıyorum dolu dolu geliyor elime

yüzümü de ısırganlı sabunla yıkıyorum her duş aldığımda sivilcelerim bayağı iyilşti. bacaklarıma selülit bölgelerime de masaja devam.:))))

günlük yüzümü yıkarken de arı sütlü lifli sabunla yıkıyorum.. ay gösterecektim sana çok acayip bi sabun zaten tipine hayran kaldım da aldım. akşam çeker gösteririm melekem

sütlü kadayıfım üüüüfff nası canım çekti kaymaklııı

canikolar bende biraz batık var yani bacaklarımda çok beyaz oldugum içinde hiç hoş durmuyor ne yapmak lazım ki lif zımbırtısı için iyi diyorlar ooooof bilemıyorum bilmiyorumkismile
geçen bi arkadaş sormuştu..onada deniştim..en güzeli hamam livima.shamamda bi güzel keseleticeksin kendinizemuszemussonra ponza taşıyla o batıkların üzerine geliceksin,onları ovalıyacaksınvereliniortak
sonrada bacaklarınazambak yağı+buğday yağı sürüceksinyerimseniben..
Ebet kabak lifi iyi geliyormuş bitenem
normal kese de olur kanımca...kaydirigubbakcemile2
keseden sora da limon sürün diyolar ama ben yapmadım bilmiyombilmiyorumkismile
ben bilmem tanrıçam bilir
:hulya:

:1closedeyes: :1closedeyes: :1closedeyes:kaydirigubbakcemile3 :smiley-cool:

Sus kız şimdi gidip çiyan yağı soruşturcak KK dışından okuyanlar ahahah sempatiksalakcinni
ben de sana (h)astayım aşkitom
Şeniz
ahahaaa düşünsene aktara gidip diyolarki: şey pardon..çıyan yağı varmı sizdeCADIARZUselülite iyi geliyomuşbenneyaptımki..adamda ohanzi der:1shok::roflol:
canın benimi çekti:1closedeyes:kadayıfım ya o bakımdan üstüme alındım:smiley-cool:
ulan kaymaklı lokum sen zaten aştın artık bu bakım olaylarında,resimlerdende gördüm kıraliça gibisin kızım yaa
kuzen gülmem,çünkü bende yaptım zamanında senin yaptığın gibi..önce sabun sonra şampu,sonra bakım kremizemuszemus
ısırgan allahın bir şifası resmen menekşemvereliniortaksivilce sorunu olanlara ısırgan suyunu yüzüne sürün dediydim,buz kalıplarının içine dökebilirler..bak sen ne kadar memnunsunkaydirigubbakcemile5arzuda yapmış,sivilcesi olanlar denesin..reklamlarbayanssulusmile
saçın, cildin,makyajlar,giyimler... harika gözüküyodunuz panterle arzum inankiŞeniz

kanka hamam işi yalan olur ama icabında evde hamam ortamı yaratırım
o dedigin taş cilde zarar vermez mi melegim benim cildim çok hassas mafoldumben
ya aprilede sordum bu yaglardan sonra vucut losyonlarımızı nasıl sürecegiz ya da atıyorum maske yaptık sen diyorsun ya maskeden sonra nemlendirici sürün diye tonik vb seyler nolacak onları sürmeyecek miyiz ....2 gune bir maske yapıyorsak tonıkte kullanmayacak mıyız kanka ...offfff kafam karıstı ya bilmiyorumkismile

Neden yalan olii hamam melek yüzlüm, bilmiyorumkismile
uzak mı eve?
Ben çok seviyorum hamam yaa...

kanka zaten bacağa maske yapmıycazki canikom..ayrıca o taşı nazikçe batıkların üzerine getirip masaj yapıcaksın
ovalıycaksın nazik nazikbayanssulusmile
duştan çıkıncada yağlarla bakım yapıcaksınki yumuşasın o kıl kökleri...yasemin uçucu yağdır..buğday sabit yağ..ikisi karışınca hoş olur..merak etme kıllandırmayı tetiklemezyerimseniben
Neden yalan olii hamam melek yüzlüm, bilmiyorumkismile
uzak mı eve?
Ben çok seviyorum hamam yaa...

bende açıcam hamam sezonunu..şayet yeni dövme yaptırdım,biraz beklemem lazımbilmiyorumkismile

Annadım Livim, o zamansa evde çok süpersonik buhar buhar banyo yapman lazım gelir ki iyice kabarman içün, sonra da keselenirsin...a.s

Tanrıça meleeeem.kaydirigubbakcemile5.ben dün sebamed in yeşil zabınından aldım..bir kez denedim..bu günlerde cildim kurudu gibi..o da biraz daha mı kuruttu ne?hergün olmasada haftada 1-2 kez kullanırım herhalde..sen ne diyon kızzz?CADIARZU
Ahanda bu işte..gamyoncuiremsu

fot.ları merakla bekliyorum bilesin opuyorumnanaktan

yok be kanka onu demedim maske olayınıda cilt için demistim oooo hiç anlamıssın beni ( aglayan liv smileyi )
sen simdi yağ sür diyorsun ya atıyorum body shop kremlerim ( losyonlar yani )nolacak onları nereme surcem üstüne olur mu

bende açıcam hamam sezonunu..şayet yeni dövme yaptırdım,biraz beklemem lazımbilmiyorumkismile

Kanka beraber gidelim mi Çemberlitaş'a ?sempatiksalakcinni:jeyyar:
Kalıcı mı yaptırdın dövmeyi aşkitom?
ben de yaptırcam da, para biriktirmem lazım evvelden.
şutarafagitti

madem hamam dedik..istanbuldaki tarihi hamamları yazıyım
HASEKİ HÜRREM SULTAN HAMAMI

GALATASARAY HAMAMI(BEYOĞLU)

ÇEMBERLİTAŞ HAMAMI

bitanem zaten sabun kurutur,doğal sabunlar bu kadar kurutmaz ama sebamed nasıl diyim..ilaç gibi haniyerimsenibeno yüzden kuruma olması normal balım..yerinde olsam nemlendiricli köpük jel kullanırım cildim için
kıyamam ağlama kızz:1hug:anladıma.slivim badi şopları yağlarla bakım yaptıktan sonra sürebilirsinŞeniz

Kanka beraber gidelim mi Çemberlitaş'a ?sempatiksalakcinni:jeyyar:
Kalıcı mı yaptırdın dövmeyi aşkitom?
ben de yaptırcam da, para biriktirmem lazım evvelden.
şutarafagitti

ulan canına yandığım,zaten tek hayalim senle buluşmak,hamama gitmek,mısır çarşısı yapmak,kave sohpet:asigim:ama ama..mafoldumbenanca hayalboshayallersmile
kalıcı yaptırdım aprilimŞeniz 4.üncü dövmem:kedi:

sagol bebegim istedigim cvp buydu muckkkkkkkk

hhhhhhıhhh küstüm beni almayın tamam yazdım =((((((((((((

nasıl birsey yaptırdın catlacagım

Hay bin kunduz... mafoldumben

sayende yawru ceylanım Şeniz

tanrıçam şimcik aynı sefa kremi aldım blue oceanın,nası ii etmişmiyim.hemen sorim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…