Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım ben uzun ve zayıfım. o yüzden küçük beden pantolonların paçası kısa geliyor, paçası olsun diye aldığım pantolonların bedenleri de bol geliyor, o yüzden bende de pantolon büyük bir sorun.

ayrıca 38 beden pantolon giyen biri kot alırken 36 beden almalı bence, çünkü kot kendini salıyor giydikçe, beli-poposu gevşiyor, terzinin yolunu tutuyoruz, o yüzden eğer üzerimize cuk diye oturmasını istiyorsak(özellikle skinny yani dar paça kotlar için söylüyorum)bir beden küçüğünü almalıyız.

likralı pantolonlar beli diğer pantolonlara göre daha az sıkıyor o yüzden simitleri daha az etkiliyor, ama düşük bel giydiğimiz için ne kadar likralı falan da olsa simitleri engellemek mümkün değil, ben o kotumu pull & bear'dan çook severek aldım çünkü kesimi çok güzeldi işi biliyorlar a.s

kesinlikle kendilerine has bi çizgileri var , gidip alasım geldi bu kottan :)))

ben yazın almıştım canım eğer kalmışsa kaçırma derim zaten indirim var bu aralar, zaten aynısını bulamasan da benzerini bulursun çünkü senin de dediğin gibi kendilerine ait bir çizgileri, tarzları var, bulursun böyle bir pantolon olumunekankayizsmile

Boyun kaçtı senin kuzum?
Valla hem uzun boy, hemde yüzün bebek gibi , birde böyle bir tarzın var . Hayal ediyorumda

vayyyyyyyyyy consept değişmişş aklinialirimsmile
sevdim valla...geldim bende artıkın..detaylı incelerim hepsini ama bayıldım eklenenlere..bu topiğe giriğ de kokoş olmayanı görmedim zaten

slm mıllet arzumla bulustuk resımler onun makınesınde bende2 tane waarrr
onlarda wasat zate:))))
bıra ıctık arzusumla kafam guzel oldu bıde bas agrısı sormayın gıtsın resımlerı yarın gorucezzzz artıkın gozlerımız sası wazıyette:))))))))))

kızlar bana kapatıcı önerinnn yaa =))
kullanmadım hiç ne olablr sizce...fondoten filan da olur

benimde içesim var yaa :))
yarını bekliyorum ozmn pantercim yerimseniben

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok:
varım varım varım ben buna varımmmm
yanıma güneş kremide aliyim mi

sizi cok seviyorummmmm ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ :asigim:

Ne zaman gidiyoruzzzzemuszemus ne kadar da hazırmışım hemen atladımkaydirigubbakcemile3

chess gecelik güzel ama önden bi numara yok düz çok düz yanı

sev diceğinin yanına ilk girişte arka arka girersen odaya olabilir emme bence önü çok sade geldi bana

:roflol::roflol::roflol: ne düşünmüş yaa:roflol::roflol:

bi kaç model koyemgamyoncuiremsu

:jeyyar:

:roflol: yerim seni livim yaa

Ne kadar bunun doldurması cnm parfümler kalıcı mı ve durduktan sonra koku değişiyor mu hani bazen açık kokular baya kötü oluyor ya kötü kokuyorlar onu soruyorumbilmiyorumkismile

Kombinler çok hoşbayanssulusmile

:1shok: :1shok: :1shok: :1shok: :1shok:
varım varım varım ben buna varımmmm
yanıma güneş kremide aliyim mi

sizi cok seviyorummmmm ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ :asigim:

Al kremini ama ben sürerimmm:jeyyar::jeyyar:

bu saatte hala uyanık olduğuna göre fazla etkilememiş çiçeğimi demek:)))

ben de eve gittim akşam barışla manyak manyak korku filmi izledik o saatten sonra
-- dur şu sahneyi açayım abla çok korkunç. dur bi tane daha var derken

filmi bi baştan bi sondan bişey ettikkaydirigubbakcemile3

ama izledik her sahneyi kafamda oturtabildim o kafaylasempatiksalakcinni

fotolar yüklenecektir cüğrlerim bi kahvaltı edemcokacimcoook

bu aradaaa güünaydııınnlaaaaaaarrr heerrkeşeeeeeopuyorumnanaktan

ben de ekledim bi kombin bakalım beğenecek misiniz, sizinkiler kadar şık değil ama 20 yaşında bi öğrenciyim işte hihoyyyt

canim tshirtün cok hos hepsini gule gule giy..

bekliyorumm sabirsizlikla hem deeeeeeeeeeee :sm_cool: opuyorumnanaktan

Canimmmm Arzummmmmmm Şeniz gunaydin bitanemmm, afiyet olsun, bekliyoruz fotolari sabirsizliklaaaaaa sositososito

Tanricam, gulum, bebeeeeem benim, sen donup bakmakla yorulma diye ben sorularimi tekrar alinti yapip ekledim canim :kedi: Şeniz

ya, tanricam, bi denem, bir de cilt lekeleri icin civan percemi mi kaynatip suruyorduk canim ya? bilmiyorumkismile

Minikim cildim ne yağlı ne kuru ..
bi deneyem ben baktım yağlanma yapıiyo
keserim hemen opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…