Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yazıyorum aşkitom, :hulya:
1 adet saç kremi
1 adet Exotic Şampuan
1 adet Orkide-Yaseminli şampuan
1 adet karite E vitaminli yüz kremi
1 adet bebek şampuanı
1 adet kırmızı kil içeren peeling

tabii bunlar 5 ml'lik mini tüpler içinde. kaydirigubbakcemile2
Çabuk tüketmek lazımmış, koruyucu içermediği için.hihoyyyt
İsteyin, deneyin kızlar, hatta beraber deneyelim, toplu yorumlayalım.kaydirigubbakcemile5
4 günde geldi İstanbula.

april varya çok pis reklam yaptın hacıaklinialirimsmilebence sana beleşe orjinal ürünlerinden yollamalılar
site numune talebi patlaması yaşarmış..şoka girermiş adamlar:1shok:kaydirigubbakcemile3

Sevgilim, ben senin tarifin sandımdı pey Allam yaa alsanaalsanasmile
kendi kulaama gözüme tüpüreyim...benneyaptımki

Sen ne yapıyordun hızlı uzasın diye meleğim saçına fisfisfis. Bir de ben bir ara polen almıştım evde duruyor, napim, kafama gözüme sürüyim mi onu?
naniknanik

april varya çok pis reklam yaptın hacıaklinialirimsmilebence sana beleşe orjinal ürünlerinden yollamalılar
site numune talebi patlaması yaşarmış..şoka girermiş adamlar:1shok:kaydirigubbakcemile3

Ben de KK'dan duydum la, en son alınan ürünler topiğinde cafelatte'de gördümdü, hemen damladım...kaydirigubbakcemile3
http://www.qspa.com.tr/indextr.html

iletişim kısmından numune istiyom diyin kankalar...olumunekankayizsmile

ürünleri de siteden inceleyebilirsiniz. Bir de özenli bir zarf koymuşlar kargoya, tek tek açıklamışlar, sevdim çok bu firmayı. Efferim onlara!
:lepi:
'Doğayı paketliyoruz.' :smiley-cool:
Yaşasın QSPA!
:hooray: kaydirigubbakcemile3

april bişey yazıcaktım ama:roflol: :roflol:öldürüyo bu kız beni ya:roflol:
bebeğim ben bi çok tarif uyguluyorum valla..mesela hazır entelem var fıs fıslıbayanssulusmilesonracıma hatmi çiçeği+ısırgan suyu+karışık yağlar(jojobalı)jojoba yağı saç uzatır..ısırgan yağı falan..bide yılan şampuanı kullanıyorum bidenemkaydirigubbakcemile2
ama saç uzatmada kırkkilit otunun etkisini zaten anlatmıştım çoğu kez..günde 2 bardak içilse yeterli..artııı saçada sürülürse etkisini yadsınamazyerimseniben..denemediğim halt yok valla:)))hee ne diyicem..kekik yağıda çok iyi gelir saçahihoyyyt

'Doğayı paketliyoruz.' :smiley-cool:
Yaşasın QSPA!
:hooray: kaydirigubbakcemile3

puhahahah şimdi gördüm..doğayı paketliyoruzdelikafaduldeniçinden yılan çiyan hayvanat çıkmasın laeyvahedigeldismiledoğada herşey varaklinialirimsmile
aprilim arı polenini boynuna ve göğüslerine sürebilirsin:jeyyar:dekoltene falanzemuszemus

Düzelteyim sözü bilmeyenler öğrensin..bilmiyorumkismile
arap yağı bol bulunca totosuna sürermişaklinialirimsmile

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
dedim benim adım tanrıça,başım büyük yazmıyım şimdi utandım:kedi:açıklaman için teşekkürler tatlı gacı:smiley-cool:
kopardın beni yavrum sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

aklinialirimsmile:smiley-cool:

sagolasın gülüm üsenmemiste yazmıs kocanannnnnn öpücük
bunların yarısından çogu sampuan bilmiyorumkismile hhhhhhhm sampuanımıda degistirmeye taraftar degilim ama bilemıyorum ruh halime gore isterim ya da istemem sempatiksalakcinni

He oldu şindik, yazıyom kenarıya...:hulya:
ayy yaşasın aktara gidicim, hepsini alicim :sm_cool:
karşılığında da bi tepsi baklava yapar götürürüm eyvahedigeldismile
o da doğal emek ne var alla alla sempatiksalakcinni
artık alışverişte takas yöntemi geri gelsin istiyorum kaydirigubbakcemile

parayı bulan Lidyalılar, kafayı bulan Trakyalılardır beyaaa
:içelim: :roflol:

puhahahah şimdi gördüm..doğayı paketliyoruzdelikafaduldeniçinden yılan çiyan hayvanat çıkmasın laeyvahedigeldismiledoğada herşey varaklinialirimsmile

Ahaha çıksın kız nolcak, yılan saça faydalı.gamyoncuiremsu Çiyanı bilmiyom -tatlicadiarzu-

aprilim arı polenini boynuna ve göğüslerine sürebilirsin:jeyyar:dekoltene falanzemuszemus

Ayy yaşasın tekolteme pek güvenirim zaar sempatiksalakcinni :lepi:

Meleğim, sen iste yau, aklinialirimsmile
kremleri peelingi kullanırsın, şampuanı ayak bakım suyuna dökersin olmadı
sempatiksalakcinni

canikolar bende biraz batık var yani bacaklarımda çok beyaz oldugum içinde hiç hoş durmuyor ne yapmak lazım ki lif zımbırtısı için iyi diyorlar ooooof bilemıyorum bilmiyorumkismile

:roflol: :roflol: :roflol:aaa çiyan yağı görmedinmi aktarda:1closedeyesda selülite iyi geliyomuş-tatlicadiarzu-lülülülülülü
ayrıca bencede takas yöntemi geri gelsin:lepi:ulan parayı bulucaklarına keşke herkez kafayı bulsaymışta parasızlık derdi olmasaymışboshayallersmile
ulan april 10 metre öteden trakyalım diyosun heekaydirigubbakcemile3hastayım saaa be yaaaklinialirimsmile

canikolar bende biraz batık var yani bacaklarımda çok beyaz oldugum içinde hiç hoş durmuyor ne yapmak lazım ki lif zımbırtısı için iyi diyorlar ooooof bilemıyorum bilmiyorumkismile

Ebet kabak lifi iyi geliyormuş bitenem
normal kese de olur kanımca...kaydirigubbakcemile2
keseden sora da limon sürün diyolar ama ben yapmadım bilmiyombilmiyorumkismile
ben bilmem tanrıçam bilir
:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…