Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Balım, mineral ürünler cildi kurutur. Blogunu izlediğim bir kadın arkadaşın da cildi senin gibi kuru. Jane Iredale kullanıyordu, evet zararsız ve çok çok iyi bir marka ama daha da kurutmuş cildini.
Ancak altına çok iyi bir nemlendirici kullanırsan olabilir kuzum...
opuyorumnanaktan

Bitanem hiç bilmiyorum ben de nereden alacağımı.fisfisfis :roflol:
Hele bir deneyeyim, arar bulurum ben
a.s

vaayy ben nerelere gideyim şimdiiiii lililililili :dizinidövensmili: hayallerim yılıkdııı tööh beealsanaalsanasmile en zaten kafamı artık direk yağa daldıracam anca düzelicek,ama çok güzeldi ürünleri yaaalsanaalsanasmile

youthcum kobin harika olmuş,çok beğendimbayanssulusmileben de u t-shirtlerden çok istiyorum ama boyum kısa elbise gibi giyerim artık ama çok güzel kot ve deri montla çok tarz durmuş,gerçi belli senin öle giyindiğin zaten zemuszemus

minik senin kombinlerde çok güzel,çok şık hepside,bi kaçını gözüme kestirdimdelikafadulden

arzuşabla resimleri merakla bekliyorumm bayanssulusmile

tanrıçam dün bi maske yaptım;kiviyi ezdim içine biraz bal bir iki damla zeytin yağı koydum,iyi geldi yüzüme canlılık verdi sanki,iyi yapmışmıyın?ohaoldumsmile

ve son olarak
hepinize günaydın bebeklerima.s.

youthcum kobin harika olmuş,çok beğendimbayanssulusmileben de u t-shirtlerden çok istiyorum ama boyum kısa elbise gibi giyerim artık ama çok güzel kot ve deri montla çok tarz durmuş,gerçi belli senin öle giyindiğin zaten zemuszemus
teşekkür ederim opuyorumnanaktan

kızlar konuyla alkası yok ama bişey sormam gerekiyo ben istanbulu tam bilmiyorum.banka sınavına çağırıldım sınav iti maçka kampüsündeymiş.oraya nası gidebilirim ayrıntılı yazarsanız çok sevinirim canlarım

Pekiiiii :ecrin_bebek: cildimize tonik surdukten sonra tekrar yikamamiz gerekir mi? yoksa uzerine direk nemlendiricimizi surebilir miyiz? bilmiyorumkismile Bir de ben tonik olarak, pirinc islariz ya, onun suyunu suruyorum, kadife gibi olur diyorlar bakalim 2. olacak bu surusum ama henuz bir kadifelik yok
canım eğer kozmetik olarak tonikle cildini silersen(hazır tonikler)biraz arası geçsin,cildin kendine gelsin kremini öyle sür..
pirinç olayına gelirsek..pirinci suda beklet,pilav yapar gibicokacimcoookama yemiyceksin:eek:lmaz:cildine sürüceksin o beyaz suyu:asigim:
içinede azcık limon sıkıcaksıngamyoncuiremsubunu hergün taze taze yapıcaksın..yapıpta bekletip öyle sürmiyceksin..günde 2 kere pirinç suyunu sürebilirsin canım
ya, tanricam, bi denem, bir de cilt lekeleri icin civan percemi mi kaynatip suruyorduk canim ya?
çöven otu balım:)civan perçemi kadın hastalıklarına iyi gelir içilirse
ılk kombınde benden olsun bugun ne gıydınede eklıycem
basır amrıyor ve regly den dolayı sıslık var karnımda ama yınede gıydım gıyıstırım:umursamaz:

bu makyajda sadece goz kalemıyle yaptıgım bır makyaj smokey yaptım
göz makyajını beğendim canım ama kaşlarını nie incelttin sen yaCADIARZU
4703.jpg

QSPA numunelerim geldi kızlar...Minik minik bayıldım hihi
Kullanınca yorumlarım artık.:hooray:
Qspa, google'a yazın, iletişim formunu doldurup isterseniz yolluyor canlarım.

Yaşasın Türk organik kozmetiği, yaşasın Qspa!
:lepi:
nerdende bulur bunları:1hug:güle güle kullan aprilimŞenizbiraz bilgi ver bakalım neye iyi geliyo die
minikim vallahi billahi bayıldımboshayallersmilesüper kombineler..hayal ediyorumda ohanzi oluyorumboshayallersmileçok zevklisin minikim..bütün kombinelere bayıldımhihoyyyt
tanrıçam bugün devedikeni tohumuyla zerdeçalımı aldımmm inşallah faydasını görürüm senin gibi hadi bakalım :KK70:
canımın içi işalah fayda görürsün bitanem
ben de ekledim bi kombin bakalım beğenecek misiniz, sizinkiler kadar şık değil ama 20 yaşında bi öğrenciyim işte hihoyyyt

:asigim: :asigim:
hayran kaldım:asigim:tişörtün,kotun deri ceketin off hangisini sayıyımf..üzerinde hayal ediyorumda tam fıstık:nazar:
youtçum o parfüm bendede var harika kokarkaydirigubbakcemile5
aksesuarlarında çok güzel,ojenin aynısı bendede var çok güzel rengi..
tünaydınlar herkesee opuyorumnanaktan
sanada tatlım

:asigim: :asigim:
hayran kaldım:asigim:tişörtün,kotun deri ceketin off hangisini sayıyımf..üzerinde hayal ediyorumda tam fıstık:nazar:
youtçum o parfüm bendede var harika kokarkaydirigubbakcemile5
aksesuarlarında çok güzel,ojenin aynısı bendede var çok güzel rengi..
çok teşekkür ederim tanrıçam ojemin rengine ve parfümümün kokusuna ben de bayılıyorum beğenmene de sevindim tünaydın bu arada opuyorumnanaktan

youthanasia7 meleem ben de çok biğendim kombinini

minik gül reçelim tam benim tarzım giyiniin kız çok hoşuma gitti zayıflayınca hem öle giyecem ben de baylıyourm kısa şortlara yaaaa çıtır kızlara çok yakışıyor bal kaşığım

April; Tanrıça alıntı yapınca gördüm Qspa'dan gelen numunelerini, bana da geldi güle güle kullan opuyorumnanaktan şampuanları su gibi pek köpürmüyor, ama zaten gelen kullanım kılavuzunda da doğal olduğu için köpürmediğini yazmışlar, ben kırmızı killi peelingine bayıldım a.s cildi çok güzel yapıyor, ürünler denizlide üretiliyormuş kızlar ve paketlerin üstünde hep doğal olduğu yazıyor boshayallersmile siz de isteyin bence ben çok beğendim el kremini falan şampuanların da kokusu çok güzel özellikle egzotik olan zemuszemus

X