Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Balım, mineral ürünler cildi kurutur. Blogunu izlediğim bir kadın arkadaşın da cildi senin gibi kuru. Jane Iredale kullanıyordu, evet zararsız ve çok çok iyi bir marka ama daha da kurutmuş cildini.
Ancak altına çok iyi bir nemlendirici kullanırsan olabilir kuzum...
opuyorumnanaktan

Bitanem hiç bilmiyorum ben de nereden alacağımı.fisfisfis :roflol:
Hele bir deneyeyim, arar bulurum ben
a.s

Bugün ne çok kaynatmışsınız öyle, benim yokluğumda..:sinifsinif:
Oku oku hatim edecektim nerdeyse..Birkaç yoruma cvp vereyim..:1rolleyes:Doldurma parfüm konusunda.zemuszemus. ben memnunum üstelik kalıcı,istediğin büyüklükteki şişeye dolum yaptırabiliyorsun..aradığım çoğu parfümü buluyorum ama bulamadıklarımda var..CK öforyası orada yok malesef..ben o kokuyu tutmadım,nedense..CADIARZU
Diğeri..Pastel in kapatıcısı..kullanıyorum,gözaltlarımda fazla morluk, çöküntü,çizgi ,çubuk yok(çok taş gördüm kendimi..:kedi:)olmadığından memnunun ,üstelik hem kapatıcısı hemde aydınlatıcısı birarada olduğundan kullanışlı..Bir de maybelline affinitone kapatıcısı var 2 no sunu denedim beğendim onuda bir ara almayı düşünüyorum..

Minik.. şortların veri nays canım ..çok beğendim..kaydirigubbakcemile5

Yaaa..hatunlar..hakkaten şu mısırçarşısı buluşması iyi fikir..:lepiBugün de oradaydım..hihihi..)
Tanrıça mızıkçılık yapma..tesadüf yaratabiliriz pekala..hihoyyyt
Haydin kokoş bacılar buluşma tayin etmeye..
:teytey::sm_cool:

amann allahım bunnar dehşeet ohaoldumsmile şortlara bittim vee ceketimsi bluza da olumunekankayizsmile umarım sana da çook yakışıyordur minikim opuyorumnanaktan güle güle giyy opuyorumnanaktan

yaa cennetimm yaa walla her zaman harikasın bir numarasın.. :hooray: çok cici olmuşsun yine haberin olsun :asigim: bidenem bariim fotoları çekerkene nazar boncuğu şeeydir bi tarafınaa yaazar olmasıın :kedi:

saol cnm tşk ederimmŞeniz

olumunekankayizsmileçok saol güzelim ya tşk ederimm:asigim::1hug:

bebğim güle güle kullan beğenirsen sülee bende alimmmkaydirigubbakcemile5

çocuğu varmış bide kandırıyo almış komşunun çocunu yanına resim çektiriyo :umursamaz: kaydirigubbakcemile3maşallah diyim bi yerimi kaşıyım taş gibi taş:asigim:

ben de ekledim bi kombin bakalım beğenecek misiniz, sizinkiler kadar şık değil ama 20 yaşında bi öğrenciyim işte hihoyyyt

:içelim:
Youth'cum çok beğendim çok güzel bir tarzın var canım. opuyorumnanaktan
Ben de buna benzer bir TShirt aldım geçende...
Kotuna bayıldım ya, çok güzel...:asigim:
Çok uyumlu çok güzel bir kombin olmuş tatlum
:1rolleyes:

Oyy son resmi görmemişim akannehir
Ruj falan harika görünüyor kuzum
:asigim: şakkıdı

çok teşekkür ederim güzeller beğenmenize çok sevindim, kotu sorarsanız pull & bear'dan almıştım sositososito

kızlar bu kot olayı bende cok hassas ya tıpım kayık yada dogru kotu bulamıyorum onun ıcın 2 kotum var don dolas onları gıyıyorum ya arkası basık oluyor ya onu pot duruyor ya belı cok dusuk oluyor bıde bazı kotların bellerı cok dar oluyor simidimi cıkartıyor kalıp olarak cok begendıgınız forma yapgınız jean lerı ve markalarını modellerınıde paylasalım jean işi hassas ıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…