Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tospikim,ders arasında geldimhihoyyyt,evet uykusuzluk ve sigara (!) dan ötürü morartıları geçirecektir bu formül örnek;
bende ırsi morartılar vardı hep ama u kozmetiklerden ötürü cildim çok kurudu ve mevsin değişiklikleri bura çok keskin onun için,keş gibiydi gözlerim ama şimdi sadece ırsı olanlar kaldı onlarda fazla değil:lepi:
ancek ; cildin yağlı yada yağlanmaya meğilli,akneli,vs..ise,yani yağ sürmen cildini bozmayacağını biliorsan ben kesinlikle öneririm,ciddi anlamda geçti akannehir ama bak aprilimin dediği kremide kullanabilirsin eğer cildin ona elverişli ise,sen bi taahül et endi cildinizi göz önünde bulundurarak:smiley-cool: ben bulduğum yağı sürüorm yüzüme çünkü anca nemlendiriyoralsanaalsanasmile

bişe daha sorcem size jane iredale markasını bilen kullanan vermı? dermokozmetik ürünüimiş,baya bi ödüller falan almı,buna geçmeyi düşünüorm,eczanelerde bulunuor,mineralli ürünleri var bilmiyorumkismile

Balım, mineral ürünler cildi kurutur. Blogunu izlediğim bir kadın arkadaşın da cildi senin gibi kuru. Jane Iredale kullanıyordu, evet zararsız ve çok çok iyi bir marka ama daha da kurutmuş cildini.
Ancak altına çok iyi bir nemlendirici kullanırsan olabilir kuzum...
opuyorumnanaktan

canlarım merhaba herkes çok süper gözüküyor burdan..bayanssulusmile
minik kombinlerin harikaaa
zamanında bende şort giyebiliyordumm mafoldumben
çok hoş gözüküyorlar
cennet kokulum sende çok tatlısın yaa maaşallah:nazar:
apilim sende numunelerini güle güle kullan:asigim:
peki bunların devamını nasıl alıyorsun bayilik varmı netten mi gelecekmiş
arzumda gelmişşŞeniz
neler kaçırmışım yaaa

Bitanem hiç bilmiyorum ben de nereden alacağımı.fisfisfis :roflol:
Hele bir deneyeyim, arar bulurum ben
a.s

Bugün ne çok kaynatmışsınız öyle, benim yokluğumda..:sinifsinif:
Oku oku hatim edecektim nerdeyse..Birkaç yoruma cvp vereyim..:1rolleyes:Doldurma parfüm konusunda.zemuszemus. ben memnunum üstelik kalıcı,istediğin büyüklükteki şişeye dolum yaptırabiliyorsun..aradığım çoğu parfümü buluyorum ama bulamadıklarımda var..CK öforyası orada yok malesef..ben o kokuyu tutmadım,nedense..CADIARZU
Diğeri..Pastel in kapatıcısı..kullanıyorum,gözaltlarımda fazla morluk, çöküntü,çizgi ,çubuk yok(çok taş gördüm kendimi..:kedi:)olmadığından memnunun ,üstelik hem kapatıcısı hemde aydınlatıcısı birarada olduğundan kullanışlı..Bir de maybelline affinitone kapatıcısı var 2 no sunu denedim beğendim onuda bir ara almayı düşünüyorum..

Minik.. şortların veri nays canım ..çok beğendim..kaydirigubbakcemile5

Yaaa..hatunlar..hakkaten şu mısırçarşısı buluşması iyi fikir..:lepi:KK43:Bugün de oradaydım..hihihi..)
Tanrıça mızıkçılık yapma:kızgın:..tesadüf yaratabiliriz pekala..hihoyyyt
Haydin kokoş bacılar buluşma tayin etmeye..
:teytey::sm_cool:

xby9le.jpg

x4iqv4.jpg

ny7p81.jpg

15ccrb.jpg

1fi6f6.jpg
amann allahım bunnar dehşeet ohaoldumsmile şortlara bittim vee ceketimsi bluza da olumunekankayizsmile umarım sana da çook yakışıyordur minikim opuyorumnanaktan güle güle giyy opuyorumnanaktan
ılk kombınde benden olsun bugun ne gıydınede eklıycem
basır amrıyor ve regly den dolayı sıslık var karnımda ama yınede gıydım gıyıstırım:umursamaz:

bu makyajda sadece goz kalemıyle yaptıgım bır makyaj smokey yaptım

yaa cennetimm yaa walla her zaman harikasın bir numarasın.. :hooray: çok cici olmuşsun yine haberin olsun :asigim: bidenem bariim fotoları çekerkene nazar boncuğu şeeydir bi tarafınaa yaazar olmasıın :kedi:

Bugün ne çok kaynatmışsınız öyle, benim yokluğumda..:sinifsinif:
Oku oku hatim edecektim nerdeyse..Birkaç yoruma cvp vereyim..:1rolleyes:Doldurma parfüm konusunda.zemuszemus. ben memnunum üstelik kalıcı,istediğin büyüklükteki şişeye dolum yaptırabiliyorsun..aradığım çoğu parfümü buluyorum ama bulamadıklarımda var..CK öforyası orada yok malesef..ben o kokuyu tutmadım,nedense..CADIARZU
Diğeri..Pastel in kapatıcısı..kullanıyorum,gözaltlarımda fazla morluk, çöküntü,çizgi ,çubuk yok(çok taş gördüm kendimi..:kedi:)olmadığından memnunun ,üstelik hem kapatıcısı hemde aydınlatıcısı birarada olduğundan kullanışlı..Bir de maybelline affinitone kapatıcısı var 2 no sunu denedim beğendim onuda bir ara almayı düşünüyorum..

Minik.. şortların veri nays canım ..çok beğendim..kaydirigubbakcemile5

Yaaa..hatunlar..hakkaten şu mısırçarşısı buluşması iyi fikir..:lepi:KK43:Bugün de oradaydım..hihihi..)
Tanrıça mızıkçılık yapma:kızgın:..tesadüf yaratabiliriz pekala..hihoyyyt
Haydin kokoş bacılar buluşma tayin etmeye..
:teytey::sm_cool:

saol cnm tşk ederimmŞeniz

amann allahım bunnar dehşeet ohaoldumsmile şortlara bittim vee ceketimsi bluza da olumunekankayizsmile umarım sana da çook yakışıyordur minikim opuyorumnanaktan güle güle giyy opuyorumnanaktan

yaa cennetimm yaa walla her zaman harikasın bir numarasın.. :hooray: çok cici olmuşsun yine haberin olsun :asigim: bidenem bariim fotoları çekerkene nazar boncuğu şeeydir bi tarafınaa yaazar olmasıın :kedi:

olumunekankayizsmileçok saol güzelim ya tşk ederimm:asigim::1hug:

4703.jpg

QSPA numunelerim geldi kızlar...Minik minik bayıldım hihi
Kullanınca yorumlarım artık.:hooray:
Qspa, google'a yazın, iletişim formunu doldurup isterseniz yolluyor canlarım.

Yaşasın Türk organik kozmetiği, yaşasın Qspa!
:lepi:

bebğim güle güle kullan beğenirsen sülee bende alimmmkaydirigubbakcemile5

ılk kombınde benden olsun bugun ne gıydınede eklıycem
basır amrıyor ve regly den dolayı sıslık var karnımda ama yınede gıydım gıyıstırım:umursamaz:

bu makyajda sadece goz kalemıyle yaptıgım bır makyaj smokey yaptım

çocuğu varmış bide kandırıyo almış komşunun çocunu yanına resim çektiriyo :umursamaz: kaydirigubbakcemile3maşallah diyim bi yerimi kaşıyım taş gibi taş:nazar::asigim:

ben de ekledim bi kombin bakalım beğenecek misiniz, sizinkiler kadar şık değil ama 20 yaşında bi öğrenciyim işte hihoyyyt

:içelim:
Youth'cum çok beğendim çok güzel bir tarzın var canım. opuyorumnanaktan
Ben de buna benzer bir TShirt aldım geçende...
Kotuna bayıldım ya, çok güzel...:asigim:
Çok uyumlu çok güzel bir kombin olmuş tatlum
:1rolleyes:

Oyy son resmi görmemişim akannehir
Ruj falan harika görünüyor kuzum
:asigim: şakkıdı

çok teşekkür ederim güzeller beğenmenize çok sevindim, kotu sorarsanız pull & bear'dan almıştım sositososito

ben de ekledim bi kombin bakalım beğenecek misiniz, sizinkiler kadar şık değil ama 20 yaşında bi öğrenciyim işte hihoyyyt

bak sunada sen 20 yasındaymıs mıs bu kadrcık olurmuss mussss kız supersın ha ne dıyem ben sanaaaaa cok hos tarzın ben gıysem bunları acep cook tuhaf kacarmı :kedi:

kızlar bu kot olayı bende cok hassas ya tıpım kayık yada dogru kotu bulamıyorum onun ıcın 2 kotum var don dolas onları gıyıyorum ya arkası basık oluyor ya onu pot duruyor ya belı cok dusuk oluyor bıde bazı kotların bellerı cok dar oluyor simidimi cıkartıyor kalıp olarak cok begendıgınız forma yapgınız jean lerı ve markalarını modellerınıde paylasalım jean işi hassas ıs

X