Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
serende kimmiş hıhhhh angelina dısında dudak tanımam
slmm kızlarrra.s.
hosgeldin minigimmmmmm

en iyisi ben sadece yüz için kullanılan bir nemlendirici edineyim, sizin önereceğiniz varsa söyleyin kızlar, hem de gelince tanrıçaya ve diğer arkadaşlara sorayım bi bilmiyorumkismile

canim ben ekolojik pazardan Logona marka organik (icinde hic bir kimyasal madde icermeyen) bir krem aldim. hassas, kuru ve alerjik ciltler icin olanini. cok memnunum. opuyorumnanaktan yarin da goz makyaji temizleyicisini ve maskarasini alacagim insallah zemuszemus fotograflarini cekip koyarim :lepi:

cnm kullandın mı ya bende aliim işe yarıosaa:sinifsinif:

valla canım bugun aldım sürdüm, üstünde 29 gün günde 3 defa sürün yatarkende bolca sürün diyo, 29 gün sonra %40 dolgunluk olcaktır diyo, bende bugun başladım, kullanma formülüne uyabilirsem yazarım 29 gün sonra canım
:hulya:

serende kimmiş hıhhhh angelina dısında dudak tanımam

ya dimi canım ya, kusura bakma, hakketen doğru diyosun, olumunekankayizsmile
benimki, kendisine hayran olduğu için unutmuş olabilirim kendisini:dilcikar: kaydirigubbakcemile3

Canim Livim, bi denem, peki ise yariyor muymus cilek yagi? ne kadar da bir surmek ne kadar bekletmek gerekiyormus? bilmiyorumkismile ben de de sarkiklik var da, emzirmekten oturu sarkti. :gitme: kucuk gogus nasil sarkar bilmiyorum ama, altina kalem koyunca duruyor kalem :roflol: :kedi:

ya bu arada herkes hos gelmis olumunekankayizsmile ben bugun bir kacip bir gelecegim, koca malum evde olunca kaydirigubbakcemile

altina kalem koyunca duruyor deyince persepolis filmin repligi aklıma geldi presesesim evet benimde der gibi duyabiliyorum

cnm inan o kadarını bilmıyorum ama sorarım

ekolojik pazar ? bilmiyorumkismile

Kızlar gül suyunu tonik olarak kullanan varmı aranızda? herkes çok gzl olduğunu söylüyor. Normal gül suyumu kullanıyorsunuz yoksa özel tonik olarak mı satılıyor ? bilgi verirseniz sevinirim :)

Prensesim ben kullanıyordum bi ara gül suyu ben de rosenseninkini kullanıyorum. Cildi güzel temizliyo makyaj temizleme mendilleriyle siliyorum ama baya iyi temizliyodum yüzümde hiç kalıntı kalmıyodu ardından gül suyu yapıyordum hala pamuğa siyahlıklar geliyordu şaşıyordum temizlemesi güzeldi. Öyle sivilceleri felan azaltmıyo ya da bi sivilce çıktığında hemen söndürmüyodu ama hızlandırıyodu geçmesini. Kokusu diğer gül suyuna göre daha güzel. Pamuk gibi oluyo cildin. Eğer yağlı değilse cildin kullanabilirsin. Ben şimdilerde makyaj temizleyicisi diadermine kullanıyorum acayip güzel nemlendiriyo cildimi. Ve makyajı çok iyi çıkarıyo. Gerçi öyle fazla bi makyaj yapmıyorum fondoten pudra felan kullanmıyorum ama göz makyajımı güzel çıkarıyo ben memnunum. Zeytinyağını ilk defa duydum ama yağ olduğu için çok sıcak bakmadım sen de deneme istersen tanrıçam göz bölgenize asla yağ sürmeyin diyor.

Ahhh livim hala mı büyütcem diyosun kızım boşver fıstık gibi diyorum sana tam kıvamında ne diye büyütücen vücudunla çok orantılı bitanem elleme büyünce orantı bozulcak kötü durur.

kaydirigubbakcemile3tamam cnm ben 29 gün dayanamam bari bende aliim beraber başlayalaımmkaydirigubbakcemile5

Kızlar yeri değil ama kalabalıksınız herkesten bi fikir çıkar katı meyva sıkacağı alcam önerebileceğiniz bi marka var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…