Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yazı beni çok etkiledi canım bir an önce başlamak istedim :)
genelde herkes cildimin güzel olduğunu söylüyor ama hani herkes kendinde olmayani ister ya... 100 kilo biri 70 kiloya düşsem yeter der, 52 kilo olan biri ah şu 2 kilodan bi kurtulsam der :) benimki de öyle işte canım şu kadın milleti her şeyin daha iyisini, daha güzelini ister ya :) ben de şu birkaç sivilceden kurtulsam daha mutlu olacağım gerçekten, 20 yaşında olduğum için lavantanın etkisini 15 günden daha erken görürüm umarım zemuszemus

prensesin.uykusuyum çok teşekkürler bende sayende bu kürden haberdar oldum, hemen denicem sanırım sen denedin ve faydasını gördünopuyorumnanaktan

superim, canim birinden birine basla mutlaka gecikme bence a.s

evet haklısın canım yaa dertler hiç bitmez :) umarım faydasını görürsün ama sadece lavanta kürüyle olmaz mutlakaki cildini hergece temizlemeden uyuma kuzum

prensesin.uykusuyum çok teşekkürler bende sayende bu kürden haberdar oldum, hemen denicem sanırım sen denedin ve faydasını gördünopuyorumnanaktan

saol canımm , ben çok memnunum faydasını gördüm gerçektende. zaten lavantanın karaciğeri düzenletiyici toksin atıcı özelliği var .ciltteki sorunlarda toksinlerden kaynaklanıyor . ayrıca rahatlatıcı etkiside var lavantanın gönül rahatlığıyla deneyebilirsin canım umarım işine yarar...

ben zaten her gece cildimi temizliyorum canım ya temizlemeden uyuyamıyorum, hiçbir şey (sabun, tonik, jel vs. ) kullanmasam da bol suyla yıkamaya özen gösteriyorum yerimseniben

selam kızlarrr...opuyorumnanaktan
güzel olmuş burası.
cilt sorunum yok ama farlara bayıldım cecil hiç denemedim deneyeceğim bakalım..
ben yüzümü gül suyuyla siliyorum çok da memnunum ama yoğun makyaj da yapmıyorum.
göz makyajı ve de dudak parlatıcısı yetiyoo..
hatta göz makyajımı da saf zeytinyağı ile temizliyorum.

ben zaten her gece cildimi temizliyorum canım ya temizlemeden uyuyamıyorum, hiçbir şey (sabun, tonik, jel vs. ) kullanmasam da bol suyla yıkamaya özen gösteriyorum yerimseniben

cnm bu arada dermokil yüz temizleme jeli çok gzl sabun kullanmamak gerekiyor ztn. aklında bulunsun göz bile yakmıyor :) fiyatı 15 tl

göz makyajımı bende zeytin yağıyla siliyordum ama sonra göz çevresinde yağlanma yaptı ve kırmızı sivilceler çıktı , kendi adıma pek tavsiye etmiyorum...

sabun olarak imex kullanıyorum canım kötü mü :uhm:
bu aralar numunelerim birikti, daha doğrusu hala bitmedi.
rosense, dermalogica ve Qspa'nın peelingleri var, onları uygulayıp bol soğuk su ile yıkıyorum her gece bir tanesini, onlar bitsin de öyle bi ürün alacağım kendime, benim cildim kuru, dermokil jel iyice kurutmasın, senin cilt tipin ne bilmiyorumkismile

benim cildim karma kuzum
imex sabununu kullanmadım hiç ama aslında sabun cildi çok kuruttuğu için tavsiye etmiyorlar . birde düşünsene gözüne kaçtığında nasıl yakıyor içindeki kimyasallar nedeniyle. Çoğu kişi yüzünü temizlemek için dalin kullanıyor çünkü içinde kimyevi madde en az seviyede ,bende bir kaç kez denedim ama içime sinmedi açıkcası sonuçta şampuan yüze kullanmak ne kadar doğru bilemedim. bu yüzden dermokilin doğal bir ürün olduğunu bildiğim için jelini denedim gerçekten çok memnunum cildimi kurutmadı ama ben muhakkak ki uyumadan önce bepanten kullanıp nemlendiririm cildimi

aa bu arada cildinde sivilce varken peeling sakın yapma canım sakın, inanki cilde yayıyor arkadaşıma doktor söylemişti ancak sivilce olmadığında öneriyorlar...

evet cildimi epey geriyor imex sabun. ama ardından hemen nemlendirici krem sürüyorum kurumasını engelliyorum. ben de duydum dalin kullandıklarını ama seninle aynı düşünüyorum şampuanı cildimi yıkamakta kullanmam ben. bepanthen i de önermiyor tanrıça, yani tahriş olan yerlere sürmemizi öneriyor, onu nemlendirici olarak görmüyor, yakında yüzüm için nemlendirici alacağım ama ne alsam bilemedim CADIARZU

aa bu arada cildinde sivilce varken peeling sakın yapma canım sakın, inanki cilde yayıyor arkadaşıma doktor söylemişti ancak sivilce olmadığında öneriyorlar...

bunu duymuştum canım ama bende öyle bir sorun olmadı şimdiye kadar, önceleri bunu bilmediğim için yapıyordum ama böyle bir sorunla karşılaşmadım, sonraları ciltte sivilce varken peeling yapılmaması gerektiğini öğrendim, ancak elimdeki numuneler bitsin diye yapmaya devam ettim inat gibi -tatlicadiarzu- yine bir sorunla karşılaşmadım ama bundan sonra dikkat edeyim bari ne olur ne olmaz a.s

zeytinyağıyla sildikten sonra üstünden birde ılık suyla siliyorum ben ve de hiç sorun yaşamadım.

zeytinyağı hiç denemedim, bir gün deneyeceğim. ama makyajımı neyle temizlersem temizleyeyim, en doğal ürünlerden biri olsa bile en son bol suyla durularım siz de öyle yapın kızlar kaydirigubbakcemile5

eevet buna kesinlikle katılıyorum...a.s

canım sen de bundan sonra soğuk su ile yıkamayı dene istersen, biliyorum biraz şok etkisi yaratıyor ama su ılık da olsa cildinde sarkma yapabilir, soğuk su ile cildini daha gergin, diri, canlı tutarsın vereliniortak

cnm ben cildiyeciye gitmiştim bi dönem , imex cildimi kurutunca nemlendirici önerin dedim oda bepanthen kullan dedi hem nemlendirir hem cilde iyi gelir dedi bende ondan sonra kullanmaya başladım bilmiyorumkismile

zeytinyağıyla sildikten sonra üstünden birde ılık suyla siliyorum ben ve de hiç sorun yaşamadım.

bende öyle yaptım hatta sadece ılık suyla değil , iyice temizleme jeliylede yıkadım ama bende göz çevresinde yağlanma yaptı malesef yoksa çok iyi çıkartıyor makyajı.

cnm ben cildiyeciye gitmiştim bi dönem , imex cildimi kurutunca nemlendirici önerin dedim oda bepanthen kullan dedi hem nemlendirir hem cilde iyi gelir dedi bende ondan sonra kullanmaya başladım bilmiyorumkismile
canım bilmiyorum bepanthen'in kaç çeşidi var ama, bendeki ürün tam olarak şu, dışı mavi renk, üstündeki çizgi de mavi, bunu kullanabilir miyim nemlendirici olarak ? CADIARZU tahriş olan yerlere kullanınız dedikten sonra cildi yeniler esnek ve nemli tutar yazıyor

evet bu canım diğeri merhem ztn . dene memnun kalırsan devam edersin güzel nemlendiriyor bence.

Tanrıçam bugun senin ilk sayfalarda önerdiğin golden rose dolgunlaştırıcı aldım 3 numero, şimdi seren serngil gibi dudaklarım olcek miaklinialirimsmileaklinialirimsmile
valla işe yarar mı yaramaz mı bilmiyorum, ama güzel bi parlatıcı, ama accık yakıcı, üstünde yazıyo yakar diye zaten, bakalım görcez işe yarıcakmı:hulya:
bu arada inanmıcaksınız okuken not alıyorum kim ne önerdiyse başlarına T, PU, Y vs... yazıyorum, önerenin kısaltması:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…