Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bepanten kremin yüzdeki tüyleri kuvvetlendirdiği ve belirlenleştirdiği söyleniyor dekspantenol içerdiği için, o yüzden ben sadece haftada bir iki kullanıyorum, yenileyici özelliğinden dolayıboshayallersmile

kızlar bepanten kremin yüzdeki tüyleri kuvvetlendirdiği ve belirlenleştirdiği söyleniyor dekspantenol içerdiği için, o yüzden ben sadece haftada bir iki kullanıyorum, yenileyici özelliğinden dolayıboshayallersmile

yaa tereddüt ettim şimdi :1no2: ama doktor önermiş CADIARZU

bu arada tanrıçanın topiğini epey doldurdukbilmiyorumkismile
her seferinde kızmayacağını söylüyor ama biz yine de şimdiden söyleyelim gücenmesin bize olumunekankayizsmile
hem konuştuğumuz konulardan başka okuyan arkadaşlar da faydalanıyor bilgi paylaşımı oluyor kızmaz bize kızmaz:kedi:

ay kızlar bende bunu bakım topiklerinde okudum çok, KK dan duydum yani, o yüzden temkinliyim bepantene karşı, bilmiyorum ki:sm_confused:

en iyisi ben sadece yüz için kullanılan bir nemlendirici edineyim, sizin önereceğiniz varsa söyleyin kızlar, hem de gelince tanrıçaya ve diğer arkadaşlara sorayım bi bilmiyorumkismile

madem öyle söylüyorlar bi bildikleri vardır. ben tüylenme gibi bi etkisini görmedim ama temkinli olmak lazım. ozaman bize tanrıça güzel zararsız bi nemlendirici önersin :KK70:
youthanasia7 kızmaz kızmazzz :KK70:

kızlar ben haftada bir iki kullanıyorum ama günlük kullanıma korkuyorum, neyse tanrıçam bu konuya da bi açıklama getirecektir:hulya:

madem öyle söylüyorlar bi bildikleri vardır. ben tüylenme gibi bi etkisini görmedim ama temkinli olmak lazım. ozaman bize tanrıça güzel zararsız bi nemlendirici önersin :KK70:
youthanasia7 kızmaz kızmazzz :KK70:

çoğunluğun dediğine uymak lazım madem dimi vereliniortak
biz nezaketen özrümüzü dileyelim de kaydirigubbakcemile2

ben geldim bayanssulusmileoooooo gene sayfalar ilerlemiş hemen bakıyorum neler kaynatmıssınız melekler zemuszemus

ilkinde resim yoktu, simdi oldu..
güle güle kullan cnm opuyorumnanaktan
Kızlarrrrrrrr söz vermiştimmm:lepi:
haber veriyorum şimdiiiiiiiiiiolumunekankayizsmile
The Body Shop'ta Yosun (Seaweed) serisinde ve Çay Ağacı serisinde 2 al 1 öde başlamışşş:lepi: :eek:
Koşun kapışın!!!hihoyyyt
yosun serisi karma ciltler için yağsız bir seridir. ben çok memnunum.
çay ağacı serisi yağlı ve lekeli ciltler içindir
.süprizzzzz
oooooy canım ne zamandır bunu bekliyorum harika yrna body shop a ugrayım bariiiii kaydirigubbakcemile
Şekerler sonunda Eyyüp Sabriden siparişimi verebildim ya o kadar uzun zamandır uğraşıyordum ki hep hata veriyordu hatta bugün Tüketici Danışma numarasını arayacaktım ama gerek kalmadı nasıl oldu bende anlayamadım ama siparişim onaylandı :dance:
Çilek kokulu Oda Parfümü, El yapımı Kalıp Sabun istedim hıı bide Hediye setimi 2 gündür stokta olmayan çilek kokusu geldiğini görünce büyük bir zevkle onu seçtim inşallah kokusu güzeldir :Saruboceq: Gerçi çileğe karşı ayrı bir sempatim var ondan memnun kalacağımı düşünüyorum sahiş Livim bebeğim sende çilekli istemiştin dimi hediye setini ne oldu canımcım geldi mi o kokusu nasıl çıktı diye senin fikrini sorcaktım da :uhm: Gerçi artık istedim ama olsun 1 hafta boyunca ben merak ederim de :1rolleyes:
evet cnm bugun geldi kokusu çokkkk hoş body shop çilekliden bile daha güzel daha kalıcı
hoşgeldin liv nemlendiriciler hakkında konuşuyorduk en son :eek:
hoşbulduk cnm

kızacaksın bana tatlım ama gögüs için aldım :kedi:

aslında yağ degil bizim aldıklarımızın içinde %20 oranında yağ varmış saf yağların fiyatları uçuk rakamlardaymış ( aktarcı çocuk oyle dedi vallaha )

bebekim hiiiç ihtiyacın yok ama sen bilirsin :KK70: evet bende öyle düşünüyorum çoğu sadece esans :/

Tanrıçam bugun senin ilk sayfalarda önerdiğin golden rose dolgunlaştırıcı aldım 3 numero, şimdi seren serngil gibi dudaklarım olcek miaklinialirimsmileaklinialirimsmile
valla işe yarar mı yaramaz mı bilmiyorum, ama güzel bi parlatıcı, ama accık yakıcı, üstünde yazıyo yakar diye zaten, bakalım görcez işe yarıcakmı:hulya:
bu arada inanmıcaksınız okuken not alıyorum kim ne önerdiyse başlarına T, PU, Y vs... yazıyorum, önerenin kısaltması:roflol:

cnm kullandın mı ya bende aliim işe yarıosaa:sinifsinif:

X