Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
excipial hydro yu yüzün içinmi verdi!!ya vucut için o hayatım...ayrıca benzamisin bi tırt değil söyliyim:umursamaz:yerinde olsam imex alırım benzamisin yerine..boşuna cildini kurutur gerim gerim gerilirsinboshayallersmile
kendine göre formüllerin var işte ne güzel canımkaydirigubbakcemile5beğenmene sevindim derincim:hulya:
çiçeğim ben onu inanki bakım amaçlı kullanıyorum..şişmeyi falan geç yani..inan en kral nemlendiriciden güzel nem sağlıyo dudaklarıma..bitti yenisini alıcamaklinialirimsmile
kızlar valla üzülüyorum demeyin böyle:))boşa geyik yapmıyosunuz ayrıca,faydalı ve topiğin içeriğine göre konuşuyosunuz..benim olmam gerekmiyo,ben yokkende istediğiniz işeyi konuşabilirsiniz canlarımŞeniz
en iyisi ben sadece yüz için kullanılan bir nemlendirici edineyim, sizin önereceğiniz varsa söyleyin kızlar, hem de gelince tanrıçaya ve diğer arkadaşlara sorayım bi bilmiyorumkismile
kızlar topiğin başından beri bepanten ile ilgili görüşlerimi söylüyorum..ben yüze nemlendirici olarak sürülmesi taraftarı değilim..neticede ezaneden alınan bir krem..anca hahriş ve yara durumlarında kullanın diyorum..yada ellerinize manikürden sonra yada ayaklarınıza pedikür sonrası..ama nemlendirici gibi kullanmayın
kızlar ben haftada bir iki kullanıyorum ama günlük kullanıma korkuyorum, neyse tanrıçam bu konuya da bi açıklama getirecektir:hulya:
kızlar uygun fiyatlı nemlendirici olarak netrojenin spf 15 li kremini öneriyorum,daha öncede bahsetmiştim bilen bilir..

cilt tipinize göre çeşitleride var..fiyatıda 23 tl civarı..yani alınabilicek makul bir ürün.[/B]
tanrıcam gel artık =(
livim 11 olmadan burdaydım,ama anca geçmişi okudur mesajlarımı okudum derken bu saate kaldım:))
hoşgeldin canikomm
Ooo herkes gelmiş Maşallah şekerler Hoşgeldiniz bende daimi elemanınız olabilir miyim fıstıklar benide aranıza kabul eder misiniz :jeyyar:
davete gerek yok..direk dal:jeyyar:edermisiniz yoklmaz:edin ula varkaydirigubbakcemile3
kızlar iyi geceler bol muhabbetler...
B]

saol nazalpçimŞeniz

Tatlım benimde aklımda studio serisi fırçaları ve lipstickleri var ama şu ücretsiz kargo olayını bir türlü tutturamıyorum :bbo: Faceden grubu aradım ama bulamadım :uhm: Bebişim kargo ücreti ne kadar bir fikrin var mı acaba :uhm:

Superim, normaldeki kargo ücretini bilmiyorum bitanem...
facebook elf uk
yaz google'a çıkıyor kuzum

Tanrıçam, nasıl geçti bugünün bebişim?
olumunekankayizsmile

çiçeğim ben onu inanki bakım amaçlı kullanıyorum..şişmeyi falan geç yani..inan en kral nemlendiriciden güzel nem sağlıyo dudaklarıma..bitti yenisini alıcamaklinialirimsmile

evet canım, çabuk kurumaya kabuklanmaya meyilli dudaklarım, inan bugun dudaklarım bayram etti, iyi ki tanışmışım sayendeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım cierimlerimolumunekankayizsmilebana az müsade edin bilgisayarıma bu gün çekiğim resimleri atıcam,ardından buraya yükliycemhihoyyyt
yarın aşkım zabaann köründede kalkmıycak-tatlicadiarzu-haliyle bende doya doya uyuyabilicem..bu demek oluyokiiii bu gece sabahlıyabilirizz:sm_cool:
birazdan gelmek üzere kaçtım şimdiliksiz devam edin muhabbete:içelim:

Yuuppppiiiiiiihihoyyyt

Sabırsızlıkla bekliyoruz Tanrıçam kimbilir bugün yine ne güzel şeyler aldın :jeyyar:

Şekerler ben çıkıyorum hepinizi Kocaman Öpüyorum Tanrıçam bebikim artık fotolarıda inşallah yarın görürüm aslında çok sabırsızlanıyordum ama azcık başım ağrıyor sanırsam uykum geldi :bbo:
ıyi Geceler hepinize gaymaklı Pisküvitlerim benim:asigim:

ben de dayanamayacağım sanırım ya bugün çok ders çalıştım çok yorgunum yarın okurum artık yazılanları herkese iyi geceleer opuyorumnanaktan

iiyi geceler cnmmopuyorumnanaktan

bu gün aldıklarımı ekliyorum:teytey:
önce kozmetikleri ekliycemgamyoncuiremsu

gonden rosenin terekotalarını çok seviyorum.hem fiyatları uygun,hemde tonları,simleri çok güzel..bu gün golden roseden bronzluk veren simli bir terekota aldım..
golden roseden birde ruj aldımhihoyyytüstelik 6 tlakannehirrengi çok çok sevdimopuyorumnanaktan
flormarın simli ve siyah göz kalemini aldım..o kadar hoşuma gittiki anlatamam
yine flormarın dudak kalemini aldım..çok doğal pembemsi hoş bi renk.ben sevdim severekte sürücem emin olun:jeyyar:
golden rose terekota===) 16 tl..numarası 104
golden rose ruj..fiyatı 6 tl..numarası 221
flormar kalemler..2.250 fiyatları..numaralar resimde yazıyor
rujun denemesibayanssulusmile

terekotanın denemesibayanssulusmile

malum önümüz yazaklinialirimsmileartık bende bronz olcemzemuszemussolaryumada giricem:dilcikar:

dier resimlerde geliyo canlar:hulya:

Güle güle kullan canım :))
terekotaya bayıldım yine :))))))

çok güzel bir parıltısı var ..
golden rose ne kadar hesaplıymış , bundan sonra ben de golden rose dan bakimm allık falan )

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…