Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
miyabalar fıstıklarım :KK16:

cilt temizleme:

Cildimizi temizlemek ile kastettiğimiz şey, cildi ölü hücrelerden, terle atılan yağlardan, kirden ve makyaj kalıntılarından arındırmaktır. Kirli ve gözenekleri tıkalı bir cilt sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerine zemin hazırlamaktadır. Cildimizi su ve herhangi bir sabunla yıkamak da, gözenekleri temizlemek için tek başına yeterli değildir. Kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizlemek için her gün özel olarak formüle edilmiş bir cilt temizleme ürünü kullanılmalıdır. Dermatologlar da cilt bakımında temizleyici ürünlerin önemini vurgulamaktadır.

İPUCU! Peeling nedir?

Cildimizdeki gözenekleri tıkayan ölü hücrelerden kurtulmayı sağlayan bir tekniktir
Cilt yüzeyini düzgün yapabilmenin en basit yoludur
Genellikle haftada 2-3 kez peeling kullanılması önerilir, diğer günlerde cilt günlük temizleme ürünleri ile temizlenmelidir..

Sağlıklı, pürüzsüz ve güzel bir cildin bakıma ihtiyacı vardır. Cildimizi temizlemek, cilt bakım rutininin önemli bir parçası olsa da,tek başına yeterli değildir. Cilt bakımı ilk başlarda biraz zor, vakit alan ve biraz da karmaşık bir konu gibi gözükebilir. bu sebeple,doğru bir günlük nemlendirici ürünü ve hafif bir gece kremi kullanılmalıdır..

fena halde ALINTIDIR :86:

Son düzenleme:
canolar çiçekler güzel suratlılar

Kadınlar gününüz kutlu olsun, reçelli ekmeklerim

Kadına işkencenin, tacizin olmadığı, özgürlüğün her anlamda yaşandığı (özellikle cinsel özgürlük :KK23:) bir dünya dileği ile... (ula bi normal mesaj yazamıyom ha illa bi ceyar sokacam araya...

bana geçmiş olsun diyen hatunlar geçirdim... sağoldun varolun danruçamın dediği gibi c vit takviyesi yaptım iyi geldi

öksürene kesin çözüm zencefikl ve bal arkdaşlar manyak kesiyor.

neyse herkesi öpüyom, bu akşam Bursanın meşhur İstanbuldaki çiçek pasajı gibi bi yeri var arap şükrü diyeoraya gidecez anamgillerle kafalarımızı çekecez gıygıycılarla :80:

arzum iletisine 'tanrıçaya divane'yazmış yeni farkettim:KK69:
ulan seni verene kurban olurum,ben sana aşığım esas kızım:KK69:
misafirler cirit atıyo,bizim tayfadan kimse yok...sonrada tanrıçam nerdesin özledik dersiniz:63: :63:
didiyom ben:63:

ben saa gurban olurum hürremim

burası makyaj topiğimi sohbet odasımı arkadaşlar
iki şeye bakıcaz sohbet okumakdan başka bişi yapamadık..

bence de...3000 küsur sayfa olmuş ama sondan başlayarak geri gide gide 1 saatimi harcayamayacağım:KK19:

burası tanrıça ile sohbet ederken güzellik, bakım ve makyajla ilgili aklına takınlanları sorabileceğiniz bir topik.

Güzellik ve bakımın google ı Tanrıçadır diyebiliriz fakat burda sabah 9 akşam 5 oturup memur gibi sadece sorulan soruya cevap vermiyor.

Bazı ön koşulları var aradığınız soruya cevap almanın;

önce bi muhabbet ediyorsunuz, hal hatır soruyorsunuz, ona göre sonra tanrıçaya sorunu soruyorsunuz tanrıça da müsaitse cevap veriyor bıkmadan usanmadan tekrar tekrar...

Teşekkürler.

Tanrıça baş sekreteri A.Ç.:KK60:

minikom :KK1: :KK1:

Canlarım nasılsınız bakiim ?
:KK66:

aprilimm nerelerdesinnn:KK19::KK19:

arzuşumm seninde kadınlar günün kutlu olsun ve bütün kadınların:KK71: kafaları çekiyosunuz ha oh ne güzel yaa bende istiyorum:KK1::KK1: hepinizi çok özledim melek suratlar:KK43::KK43::KK43:

meg bilgiler için tşkrler cnm:KK19::KK19:

erzubalımmm :KK64:
minikommm :KK64:
megommm
:KK64:

Son zamanlarda kullandığım Olay serisini yorumlamak isterim çiçeklerim, :KK61:
Temizleyici çok güzel, çok köpürmüyor, ki bu bir artı. Cidden canlandırıyor, en güzeli de, kurutmuyor hiç.:KK45:
en_ucuz_Olay_Cilt_Bakimi_Olay_Daily_Cleansers_Yuz_Yikama_Jeli_150_ML_5923.jpg

Tonik, fena değil, çok elzem değil ama ben seviyorum...:KK31:
olay_1.jpg

Göz makyajı temizleyici, çok iyi temizliyor, disk pamuğu önce biraz suyla ıslatıp sonra bu krem temizleyiciden sıkıyoruz, gözlerimizin üzerinde bir kaç saniye tutup, siliyoruz. Güzel temizlese de benim hassas gözlerimi yakıyor. :63: Gene de iyi.:89:
en_ucuz_Olay_Cilt_Bakimi_Olay_Daily_Cleansers_Goz_Makyaj_Temizleme_Kremi_100_ML_4309.jpg

Ben bu 3 ürünü kampanyadan toplamda 18 TL ye almıştım, o nedenle hoyratça kullanıyorum, ama memnunum da...:KK53:
Göz makyajı çıkarmak için aslında muhteşem bir ürün keşfettim. :KK19:

Bioderma Sensbio H2O. :KK19: :KK19: Dünyanın en güzel şeyi. Tonik işlevi de görüyor. Hiç yakmadan çook iyi temizliyor tüm göz makyajını. Su gibi yapısı. Fiyatı tuzlu ama geçenlerde 1 adet 500 ml alana 1 tane 500 ml hediyesi vardı, ablamla ortaklaşa aldık. İkisi 50 TL idi. Süper bir şey kankalarım, alınız, aldırınız...
:KK69: :KK53: :KK53:

bioderma-sensibio.jpg

Apil güle güle kullan:KK3:
bende şu an lreal pure zone serisinni kullanıyorum
bitince ne marka alsam diye düşünüyodum.bu iyi bi fikir oldu
bende aldığım ürünlerin tanıtımını yapabilir miyim :KK17:

canlar napıyorsunuz arada nisantoş minikoyu görüyorum
hepinizi çokkkk öpüyorum seviyorum :KK19:

fıstıkım,minikim,aprilim,akitim ve tüm arkadaşlarım;

öpüyorum sizi :KK16:

aprilim olay'in bende salatalık özlü olanını kullanmıştım baya sevmiştim iyiydi:KK8::KK8:

herkes aldıklarını güle güle kullansın fıstıklar allık da çok hoşuma gitti bu arada:KK61::KK61::KK61:

hepinizii öpüyorum kocccamannn kankalarr :KK54::KK54:

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

sevgililer

öperim

eprilim bayıldım kız aldıklarına H2O yu ben de pek çok duymuşluğum vardır. belkide kullandım geçmiş zamanda kim biilr?:KK61:

Apil güle güle kullan:KK3:
bende şu an lreal pure zone serisinni kullanıyorum
bitince ne marka alsam diye düşünüyodum.bu iyi bi fikir oldu
bende aldığım ürünlerin tanıtımını yapabilir miyim :KK17:

kuşum sağolasın kuzucum...helbette tanıtımlarını dört gözle bekleriz yavrum... :KK31:

Kızlar bu allığı aldım çilek indiriminden ve çok memnunum:KK51:

100_2162.JPG

100_2152.JPG

100_2157.JPG

Canımmm süper görünüyor, :KK69: ben de çok kere almaya teşebbüs ettim bunu Çilekten ama
Günlük kullanım için çok simli olur mu diye düşünüp vazcaydım kuzum ya
:44:

canlar napıyorsunuz arada nisantoş minikoyu görüyorum
hepinizi çokkkk öpüyorum seviyorum :KK19:

Akitoooooooooommmmmmm :KK64: :KK16:

Megom sarı şekerim :KK16:

aprilim olay'in bende salatalık özlü olanını kullanmıştım baya sevmiştim iyiydi:KK8::KK8:

İvit kankacım gücel bence de :nazar:

sevgililer

öperim

eprilim bayıldım kız aldıklarına H2O yu ben de pek çok duymuşluğum vardır. belkide kullandım geçmiş zamanda kim biilr?:KK61:

:KK16: :KK16: Belki de hankimiz bilebüliriz ki değil mi ya al benden de o kadar yıhahahha :KK1: :KK53: :KK53:

Son düzenleme:

megomm :KK54:

herkes aldıklarını güle güle kullansın fıstıklar allık da çok hoşuma gitti bu arada:KK61::KK61::KK61:

hepinizii öpüyorum kocccamannn kankalarr :KK54::KK54:

oyyy aglama minişim :KK58: bende seni kocaman öpüyorumm kankam :KK54::KK54:
:KK54: :KK54: :KK54:
Akitoooooooooommmmmmm :KK64: :KK16:

nisanımmmmmmm bal dudişlim :KK54: :KK54:

tanrıçaaaa yine bir sorum var:82:
ya şimcik ben koyu kumralım ama kaşlarım siyah, kaş kalemi aldıydım koyu gri olur dedi kadın sürdüm dağıttım anaaaa:KK52: kimse yanlş anlamasın kürt kaşı gibi oldu kopkoyu simsiyah çokta sürmemiştim üstelik:KK50:
kaş farı daha ii olur diye duydum ne önerirsin?:26: sen ney kullanıosun?

X