Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akitimm iyiyim arkadaşımm:KK70:
sen nasılsın,nası gidiyo hayat?
iyiyim seker şükür güzel gidiyor :KK54:
Canlarımmm naporsunuzzzzzzzzzz :KK53:
nisanımmm nerelerdesin kankam yaaaaaaa :KK52: :KK52: :KK52:
Girerim işalla be kankitom...:KK19:
Sevdalım da iyi çok şükür allaaaya...:KK69: :nazar:
İstanbulda değil o, İstanbulda oturmicaz yani, başka şehre gelin gidiyorum kankacım...:KK53:
Ben de işe girersem tam olacak...

Tanrıçamı merak ediyorum hala ben... :44:
eneeee :KK53: evleniyor musun nisanım :KK52:
gelin olmus gidiyormusun :KK52:
ayyy nerede oturacaksınız bursa de mersin de düşüp bayılayımm :KK52:

kızlar rezil hayırsız haysiyetsiz ve şerefi yarım arzu geldi:)

olum çok olmuş gene yaa bi alışamadım şu işe de anassını satiiim size yarın çiftlik fotoları yolleycem bakarız :)

çiçekler ne yaparsııızz ne edersiizz görüşmeyeli, islo yeni fotolar koymuş bakacam müsatit olunca

aprilo kız evleniyon mu çiçeem yaaa aman may gaaaddı la benden önce mi gidecen yaaaa

bi danrıçama ulaştım ayırlısıylan geçmiş zamanda sonra da arayamadım gül tikenimi

hasta gibiyim öksürük tutuyor , buzağılarım da üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor özellikle doğumunu gördüğüm anamın adını koyduğum kızıma çok üzülüyom, karşılıklı öksürüyoz sen ölürsen ben de ölürüm kızım diyom ne edem başka....

yavrucuklar beni sorarsanız allahın izniylen iyiyim sadece iş bitmiyor anasını satiiim o kadar
aliş de geldi iş görüşmesine bizim şirkete geçen hafta burda, bugün de istanbul ayağındaki arenada ter döküyordu öksüzüm.. iyi geçmiş ama.. heyde bakalım olursa inşasllah maşallah afilli bi döğün yapacaz istanbuldan izmirden törkiyemin dört bi yanından kk daşlarımı bekliyom hep harflerinizi cümlelerinizi gördüm bu vesile ile yüzünüzü de görmüş olurum kızçeler (bazılaının zaten gördüm onlar gelmezse zaten bi zahmet atıversinler köprüden kendilerini daha iyi) bizde tehdit vaar ısrar yok hacı:KK51:

çok konuştum az gidip uyuyayım yarın sabah yine 5 çubukta yatağın içinde uyku ve çalar saatle pazarlık yapacam:84:

sizi çok seviyom nisan evleneceğin tarihi bildir gelecez haberin olsun small goldlarımızı alıp:21:

kızlar muhabbetinize dıyum neyim olmadı

ilarzu kaçar

sabah erken kalkar

öpüyorum gece guşları hepinizi

saygılarımla

İlarzu Ç. Bir Bursa Hikayesi....

kıızz o benim yaw hayalet diilllll

kankitom ne ediyon yaaaa gel öpeyim bi yerinden

öpme simili bulamadım :KK48: bunla idare et kanka
oyyy erik gözlümmm :KK52: :KK52: :KK52:
kuzularını buzağılarını severim senin,iş aşığı kankam benimm :KK31:
bu sıkıntılar bitecek sekerparem,tehditini aldım :kk77: insllh düğününde göbek atmak nasip olur :KK9:

arzummm akitimmm hgdiniz kankalarrr:KK19::KK19::KK19::KK69::KK69::KK69:
minişimm :KK54: msne girmez oldun minnoş :KK51:

Akitooooom :KK52: he kız gelin oluyom ama tarih belli değil, şehir belli oldu sadece ama senin dediklerinden değil meleğim yav...:26: :KK53: Derim bir ara özelden çiçek suratını yediğim. :KK16: :KK19:

Nan erzubalımmmmmmm,:KK45: :KK19: :KK45: tarihi keselim de sonra nikaama gelmeyeni kesicem ciğer parem
small goldunu bırak ta gel :KK20: kop ta gel bi zahmet kanka yaa :63: ne goldu Allasen, senin ahu gözlerini görsem yeter bana takacağın bir göz kalemi olsun kankeeeeee :KK53: :KK53:

Heeeyytttt can kankalarım napiyisinizz
Aprılımı gördüm atladım hemen. Ben yine bir cuma gecesi klasiği yaşıyorum bitkin sızık bi haldeyim.:KK35:
pazartesi akşma istanbula uçtum 1 gün kaldım salı sabahı döndüm astoriada yokidiniz hiçbiriniz:KK53:
14 martta 1 aylık eğitime gidiyorum buluşalım olum yaaa arzum istanbulda mısın sen çiçeem aprılım istanbul da heralde göçebe meleem işalaaaa orda olursunuz hepiniz de kucaklaşıveririzz:nazar:

Son düzenleme:
bu sıkıntılar bitecek sekerparem,tehditini aldım :kk77: insllh düğününde göbek atmak nasip olur :KK9:

kankamm bu ara birinden kaçıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

Akitooooom :KK52: he kız gelin oluyom ama tarih belli değil, şehir belli oldu sadece ama senin dediklerinden değil meleğim yav...:26: :KK53: Derim bir ara özelden çiçek suratını yediğim. :KK16: :KK19:
nisanımm bal dudiklimm mutlu sona ve baslangıca az kaldı yani :KK52:
senin yazını görünce bi mutlu oluyorum yav :KK52:

Aprılımı gördüm atladım hemen. Ben yine bir cuma gecesi klasiği yaşıyorum bitkin sızık bi haldeyim.:KK35:
pazartesi akşma istanbula uçtum 1 gün kaldım salı sabahı döndüm astoriada yokidiniz hiçbiriniz:KK53:
14 martta 1 aylık eğitime gidiyorum buluşalım olum yaaa arzum istanbulda mısın sen çiçeem aprılım istanbul da heralde göçebe meleem işalaaaa orda olursunuz hepiniz de kucaklaşıveririzz:nazar:
islontoş hoşgeldin beşgittin
iş iş iş keske zamanın olsada arada gelsen :KK58:
ve keske bende İstanbul'da olabilsem:)

kankamm bu ara birinden kaçıyorum:KK52::KK52::KK52::KK52:

hmmmmm yazışalım beböğüm :KK23:

nisanımm bal dudiklimm mutlu sona ve baslangıca az kaldı yani :KK52:
senin yazını görünce bi mutlu oluyorum yav :KK52:

islontoş hoşgeldin beşgittin
iş iş iş keske zamanın olsada arada gelsen :KK58:
ve keske bende İstanbul'da olabilsem:)

hmmmmm yazışalım beböğüm :KK23:

Oyyy kurban olduğimm iş iş iş valla hep çok özlüyrum sizleri:KK5:
Keşke balım ya bi fırsatını bulsak da buluşsak ama hatunkızların hiçkimi buluşmak demiyii 1 ay istanbulda olcam sende gelirsin belkim:KK23:

ohh atarız kkcak bidenesimm çiçeğimm

Nan erzubalımmmmmmm,:KK45: :KK19: :KK45: tarihi keselim de sonra nikaama gelmeyeni kesicem ciğer parem
small goldunu bırak ta gel :KK20: kop ta gel bi zahmet kanka yaa :63: ne goldu Allasen, senin ahu gözlerini görsem yeter bana takacağın bir göz kalemi olsun kankeeeeee :KK53: :KK53:

göz kalemleri sana feda olsun kanke

seni bi gelinliklerle görsek aahh aahhhh

kız büyüdük işe girdik de gelin oluyoz lan vay anasını zaman ne çabuk geçti olum:nazar:

geliriz kız islo 1 ay duracaksan mutlaka bi gelişime denk getiririm merak etme börülcesim leptopunu yanına al da iletişimi sağlayak ciğerim

:KK9::KK9::KK9::KK9: kuzum kaçtın hemen ben ikramımı sunumu mu yapıcaktımm yaa:KK23::KK23::KK23:

sunumlarda ağır kalıyorsun kuzum şevkim kaçıyor beklerken yaww

az seri ol bişeylerini sunarken çıkarırken falan (çay kehve demek sitedim yannış anlaşılmasın):KK60:

Keşke balım ya bi fırsatını bulsak da buluşsak ama hatunkızların hiçkimi buluşmak demiyii 1 ay istanbulda olcam sende gelirsin belkim:KK23:

al bizden de o kadar silosum ama geliriz gızz 1 ay uzun bi süre mutlaka buluşuruk kanka

oyy yavrum belkide denk gelir görüşürüz süper olur valla :KK24:
bu arada hastalandım gül tikenlerim keçi gribine yakalandım dün

gecmiş olsun yavrum yaa :KK19: keçilerden mi bulastı yoksa :KK53:

bugün rüyamda tanrıcayla konusuyordum beni aramıs bişeyler diyordu bu kk bilinçaltımı cok etkiliyor:KK53:
laf aramızda tanrıcayıda cok özledim yauv :KK19:

oyy yavrum belkide denk gelir görüşürüz süper olur valla :KK24:

gecmiş olsun yavrum yaa :KK19: keçilerden mi bulastı yoksa :KK53:

bugün rüyamda tanrıcayla konusuyordum beni aramıs bişeyler diyordu bu kk bilinçaltımı cok etkiliyor:KK53:
laf aramızda tanrıcayıda cok özledim yauv :KK19:

evet sanırsam bidenem

X