Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçaaaaa bişi sorcamEn Büyük KK
gözaltına eyeliner sürülür mü? o içindeki beyaz yere değil kirpiklerin altına gibi?:82:

yazmadan çıkmıyım dedim,gözlerim kapanıyo,felaket yorgunum,bol bol yazmışınızdır işallah...kankalarımı okuyımda huzura eriyim azcık..
sizi çok seviyorum,gelicem kankalarım:KK54:allaha emanet olun

bu arada hastalandım gül tikenlerim keçi gribine yakalandım dün

arzuşum geçmiş olsun:KK71::KK71::KK54:

yazmadan çıkmıyım dedim,gözlerim kapanıyo,felaket yorgunum,bol bol yazmışınızdır işallah...kankalarımı okuyımda huzura eriyim azcık..
sizi çok seviyorum,gelicem kankalarım:KK54:allaha emanet olun

saçını çekicem senin:KK4: nerdesinn:KK43::KK43::KK43:

Bi öptüm kaçtım canlar...:KK69:
Arzum geçmiş olsun kuzum.
nazom nerdesin sen be yaa:KK70:
dur bende öpiyim gülom:KK4::KK54:

saçını çekicem senin:KK4: nerdesinn:KK43::KK43::KK43:
:KK33: :KK33: :KK33: yakalıyamazkiii:KK36:
özledik seni afrom ya :KK54:
akitim,güzel bebeğim,ben öyle özlüyorum ki sizleri,inan allah biliyo...
:KK19:

Tanrıça ve kankalara sevgiler :KK54:
tatlı megim benim:KK16:
bizdende sana öpücükler bitanem:KK54: :KK54:

tanrıçaaaaa bişi sorcamEn Büyük KK
gözaltına eyeliner sürülür mü? o içindeki beyaz yere değil kirpiklerin altına gibi?:82:
sorEn Büyük KK:)
sürülür sürülmesine,ama kalıcılık bekleme canım...eyelinerden ziyade dipliner sürmeni tavsiye ederim.ama göz pınarına yakın sürme.içine kaçar,sulanır silinir falan filan:KK37:
kuyruk kısmına yakın yerdeki kirpik diplerine sür.kurumadan mimik yapma ama.bulaşır her yere
kııızz,kalemin suyumu çıktı,boşver onu bunu..kalem sür bence:KK28:

bugün rüyamda tanrıcayla konusuyordum beni aramıs bişeyler diyordu bu kk bilinçaltımı cok etkiliyor:KK53:
laf aramızda tanrıcayıda cok özledim yauv :KK19:[/B]
kurban olurum verene ya:))rüyasında beni görmüş çatlakingom:86:
kanka hayır olsun,bi yerin açıkta kalmıştır belkim:KK1:

bu arada hastalandım gül tikenlerim keçi gribine yakalandım dün
deli kafadülden smili:KK53: :KK53: :KK53:
nolmuş benim nazar poncuu grubu üyesime:KK5:
kuzenlerin şahı,keserim o keçileri ben:KK47:geçmiş olsun meleğim ya,kızım konuşamadıkta,burnumda tütüyosun he:KK5:c vitamini al bol bol mihenk taşım

kızlar muhabbetinize dıyum neyim olmadı

ilarzu kaçar

sabah erken kalkar

öpüyorum gece guşları hepinizi

saygılarımla

İlarzu Ç. Bir Bursa Hikayesi....
saygılarımda:)))))
Akitooooom :KK52: he kız gelin oluyom ama tarih belli değil, şehir belli oldu sadece ama senin dediklerinden değil meleğim yav...:26: :KK53: Derim bir ara özelden çiçek suratını yediğim. :KK16: :KK19:

Nan erzubalımmmmmmm,:KK45: :KK19: :KK45: tarihi keselim de sonra nikaama gelmeyeni kesicem ciğer parem
small goldunu bırak ta gel :KK20: kop ta gel bi zahmet kanka yaa :63: ne goldu Allasen, senin ahu gözlerini görsem yeter bana takacağın bir göz kalemi olsun kankeeeeee :KK53: :KK53:
kankaaaaa:KK62:olum 41 kere meaşalah ya:KK69::nazar:
ulan biriniz evleninde 2 göbek atıyım yeter beEn Büyük KKarzu ve april sözüm sizeEn Büyük KK
kankam inan çok seviniyorum senin adına.rabbim nazarlardan korusun tütütütü:nazar:

kızlar rezil hayırsız haysiyetsiz ve şerefi yarım arzu geldi:)

olum çok olmuş gene yaa bi alışamadım şu işe de anassını satiiim size yarın çiftlik fotoları yolleycem bakarız :)

çiçekler ne yaparsııızz ne edersiizz görüşmeyeli, islo yeni fotolar koymuş bakacam müsatit olunca

aprilo kız evleniyon mu çiçeem yaaa aman may gaaaddı la benden önce mi gidecen yaaaa

bi danrıçama ulaştım ayırlısıylan geçmiş zamanda sonra da arayamadım gül tikenimi

hasta gibiyim öksürük tutuyor , buzağılarım da üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor özellikle doğumunu gördüğüm anamın adını koyduğum kızıma çok üzülüyom, karşılıklı öksürüyoz sen ölürsen ben de ölürüm kızım diyom ne edem başka....

yavrucuklar beni sorarsanız allahın izniylen iyiyim sadece iş bitmiyor anasını satiiim o kadar
aliş de geldi iş görüşmesine bizim şirkete geçen hafta burda, bugün de istanbul ayağındaki arenada ter döküyordu öksüzüm.. iyi geçmiş ama.. heyde bakalım olursa inşasllah maşallah afilli bi döğün yapacaz istanbuldan izmirden törkiyemin dört bi yanından kk daşlarımı bekliyom hep harflerinizi cümlelerinizi gördüm bu vesile ile yüzünüzü de görmüş olurum kızçeler (bazılaının zaten gördüm onlar gelmezse zaten bi zahmet atıversinler köprüden kendilerini daha iyi) bizde tehdit vaar ısrar yok hacı:KK51:

çok konuştum az gidip uyuyayım yarın sabah yine 5 çubukta yatağın içinde uyku ve çalar saatle pazarlık yapacam:84:

sizi çok seviyom nisan evleneceğin tarihi bildir gelecez haberin olsun small goldlarımızı alıp:21:
kanka hastayım sana biliyosun dimi:)))
aşığım ulan bu karıya:))))))):KK60: :KK60:
çok konuştum az gidip uyuyım:))
kızım april ve seni bekliyorum,daha kıyafet alıcaz,saç baş telaşı,ayyy süper olucak:KK62:
bol bol resim çekelim kızlar ya:KK62:

canım tanrıça iyi maşallah msnde konuşmuştuk işi falan çok iyiymiş mutluydu yani:KK70:

sen hangi şehre gelin gidiyosun kankam:KK19::KK69:
heee mutlu:KK37:ele mutluki geberiyorum mutluluktan kanke:)):KK53:
kankitoları özledimmm :98:
oyy sarı kuşum naparmış:KK70:
heyyy kimse yok muuu :KK3:
kankam cart sarı yapmadım boyattım kafayı geldim :KK53:
böyle koyu sarı gibi oldu hafifte dorelik var emme o doreliği yakında alıcam :KK76:

az önce lipslerini gördüm :82: hatun taş yaaa masallah :KK69:

hacı resim isterükEn Büyük KKya ben kafamla çok oynuyorum kızlar,rengimi yine değiştim:26:
şu an bakır karamel tonlarında bişey oldu:KK17:

teşkür ederim canmcmmm ya kalem hemen siniyo akıyo makıyo o yüzden sorduydum:KK53:
iyi yaptın kız sor tabi:)kız kıza bilgi birikimlerimizi:KK37:paylaşıyoruz işte:KK70:
bende denedim ama hoşuma gitmedi verdiği his,ve gözüme acayip yanma yaptı:KK43:sulandı mulandı:KK37:
o yüzden kalemi tek geçerim,ama sen bilirsin gülo:KK54:
dediğim gibi dipliner olursa daha hoş olur:87:

kızlar bu arada şunuda belirticem,makyaj iyi hoşta,doğallık gibisi yok.hiç bir erkek abartı makyajdan hoşlanmaz.
o yüzden makyaj malzemesi alırken fuzülü para harcamayın.az olsun,öz olsun,kullanıcağınız ürünleri alın
birde markası kaliteli olsun.özellikle cilt ürünleri(pudra,allık,fondoten,pata krem,konseylır vs...zaten hepsini yazdım:KK37:)

arzum iletisine 'tanrıçaya divane'yazmış yeni farkettim:KK69:
ulan seni verene kurban olurum,ben sana aşığım esas kızım:KK69:
misafirler cirit atıyo,bizim tayfadan kimse yok...sonrada tanrıçam nerdesin özledik dersiniz:63: :63:
didiyom ben:63:

oyyy tanrıcam gelmişte gitmiş bile, foto istersinde ben ne zmn nayır nolamaz dedim :KK53:
yakalasam seni resimleşiriz lokumum :KK69: hakkaten ne cabuk değiştin sacını :KK28:
amaan kızıl yapma zaten yavrum yaaa karamel iyi iyi karemel iyi hem sana cok yakısmıstır eminim :KK9:

Son düzenleme:
bebeklerimmmmm öpüyoruummmmmmmm veee kaçıyorummmmmmmmm öpücük similini bulamadım :KK70:
hepinizi seviyorummmmmmmmmmmmm
tanrıçammm balımmmmmmmmmmm :KK19::KK70: bunları buldum düldeni de bulamadın tüh :KK43:

yine yakalayamadım hiç birinizi

i:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

Son düzenleme:
kankaaaaa:KK62:olum 41 kere meaşalah ya:KK69::nazar:
ulan biriniz evleninde 2 göbek atıyım yeter beEn Büyük KKarzu ve april sözüm sizeEn Büyük KK
kankam inan çok seviniyorum senin adına.rabbim nazarlardan korusun tütütütü:nazar:

:KK53: :KK53: :KK53:
:KK69: :KK69: :KK69:
Aşkum Tanrıçam kankaların şahıı :KK69: :KK70:

Meleğim bugün gellllll hadi bak pazar bugün gel kucaklaşalım yaaaaa
:KK70:

burası makyaj topiğimi sohbet odasımı arkadaşlar
iki şeye bakıcaz sohbet okumakdan başka bişi yapamadık..

slm kızlar:KK3:
tanrıçamm :KK3:

tanrıçam saç dökülmesi için bildiğin bi şey var mı :KK5: mayalı süt sürdüm az etkisi oldu ama süper yapıyo saçı :KK12: var mı daha etkili bi şey :26:

X