Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Selammmmm cankuşlarrrr:KK76:

islooo:KK76: istanbuldaaaaa:KK55:
Öğlen astoriadaydım şimdi de cevahirden geldim nerdesiniz kankalarımmm
Mekanım Divan city çıkın gelin daaa:KK52:

Enaaam, islandım İstanbollarda geziyiiii :KK66:
Ama ben İstanbulda değilim ki kanka yaa offffffff...:KK5:

Enaaam, islandım İstanbollarda geziyiiii :KK66:
Ama ben İstanbulda değilim ki kanka yaa offffffff...:KK5:

Kankaaaaa nerdesin böbüğüm yaaa bak tek başıma demlendim otel köşelerinde:KK5:
Ne zaman geliin 6 ni:KK5:sana kadar burdayım.

Tanrıçam arzum nirdesinizzzzz:KK43:

islandım bebeğim belkim o vakte kadar gelirim bebişim, mutlaka haber veririm sana aşkommm :KK70: :KK70:

Akitommm
:KK19: :KK19:

tanrıçam az önce rujlarına baktım güzel ruj önerileri için flormar 503 beğendim :21:az önce makyaj malzemelerimi temizleyeym dedim baktım ki aynı rucdan bende varmış:90: kendimde beğenmem ama başkasında beğenirim oldum olası böyledir:KK60:şimdi bu rucumu daha bi beğeniyorum saol :KK19:

tanrıçam az önce rujlarına baktım güzel ruj önerileri için flormar 503 beğendim :21:az önce makyaj malzemelerimi temizleyeym dedim baktım ki aynı rucdan bende varmış:90: kendimde beğenmem ama başkasında beğenirim oldum olası böyledir:KK60:şimdi bu rucumu daha bi beğeniyorum saol :KK19:

hi hi:KK66:
sende saol canım benim:KK54:
komşunun tavuğu kaz görünür zaten:)sana güzel süslenmeler:81:

tanrıçaaaa yine bir sorum var:82:
ya şimcik ben koyu kumralım ama kaşlarım siyah, kaş kalemi aldıydım koyu gri olur dedi kadın sürdüm dağıttım anaaaa:KK52: kimse yanlş anlamasın kürt kaşı gibi oldu kopkoyu simsiyah çokta sürmemiştim üstelik:KK50:
kaş farı daha ii olur diye duydum ne önerirsin?:26: sen ney kullanıosun?
kimse yanlış anlamasın ama:)
deli ya:))
yavrum far sürüceksin en güzeli...kahve tonlarında
ben kalem sevmiyorum ve tavsiye etmem:KK19:
ben kaşlarımı almam bu arada:KK23:bol miktarda kaşım olduğu için ben extra bişey kullanmıyorum:KK53:
ama sürmem icap eden durumlar olduğu zaman(pörfekto bi makyaj uygulaması yapmam gerekmiştir misal)o zaman kahve tonlarında farla rötuş atarım üstten:KK55:

Son zamanlarda kullandığım Olay serisini yorumlamak isterim çiçeklerim, :KK61:
Temizleyici çok güzel, çok köpürmüyor, ki bu bir artı. Cidden canlandırıyor, en güzeli de, kurutmuyor hiç.:KK45:
en_ucuz_Olay_Cilt_Bakimi_Olay_Daily_Cleansers_Yuz_Yikama_Jeli_150_ML_5923.jpg

Tonik, fena değil, çok elzem değil ama ben seviyorum...:KK31:
olay_1.jpg

Göz makyajı temizleyici, çok iyi temizliyor, disk pamuğu önce biraz suyla ıslatıp sonra bu krem temizleyiciden sıkıyoruz, gözlerimizin üzerinde bir kaç saniye tutup, siliyoruz. Güzel temizlese de benim hassas gözlerimi yakıyor. :63: Gene de iyi.:89:
en_ucuz_Olay_Cilt_Bakimi_Olay_Daily_Cleansers_Goz_Makyaj_Temizleme_Kremi_100_ML_4309.jpg

Ben bu 3 ürünü kampanyadan toplamda 18 TL ye almıştım, o nedenle hoyratça kullanıyorum, ama memnunum da...:KK53:
Göz makyajı çıkarmak için aslında muhteşem bir ürün keşfettim. :KK19:

Bioderma Sensbio H2O. :KK19: :KK19: Dünyanın en güzel şeyi. Tonik işlevi de görüyor. Hiç yakmadan çook iyi temizliyor tüm göz makyajını. Su gibi yapısı. Fiyatı tuzlu ama geçenlerde 1 adet 500 ml alana 1 tane 500 ml hediyesi vardı, ablamla ortaklaşa aldık. İkisi 50 TL idi. Süper bir şey kankalarım, alınız, aldırınız...
:KK69: :KK53: :KK53:

bioderma-sensibio.jpg

kankam güle güle kullan.demek memnun kaldın :97:bende alıcam kankam memnun kaldıysa bende kalırım:81:paylaşırım burda:KK23:
Apil güle güle kullan:KK3:
bende şu an lreal pure zone serisinni kullanıyorum
bitince ne marka alsam diye düşünüyodum.bu iyi bi fikir oldu
bende aldığım ürünlerin tanıtımını yapabilir miyim :KK17:
bide soruyo tanıtabilirmiyim diye:KK4:
tabiki tanıt aşkım:KK66:

Kızlar bu allığı aldım çilek indiriminden ve çok memnunum:KK51:

100_2162.JPG

100_2152.JPG

100_2157.JPG
oy benim bebek suratım ne ciciler almış:KK69:
canımın içi çok güzel renkler.senin güzel yüzünede çok yakışır.güle güle kullan ciğerim:KK54:

fıstıkım,minikim,aprilim,akitim ve tüm arkadaşlarım;

öpüyorum sizi :KK16:
megom benim.bende seni ve tüm kankalarımı öpüyorum.alıntı yapmadım tek tek.hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum:KK54:
burası makyaj topiğimi sohbet odasımı arkadaşlar
iki şeye bakıcaz sohbet okumakdan başka bişi yapamadık..
:KK37: :26::KK53:
slm kızlar:KK3:
tanrıçamm :KK3:

tanrıçam saç dökülmesi için bildiğin bi şey var mı :KK5: mayalı süt sürdüm az etkisi oldu ama süper yapıyo saçı :KK12: var mı daha etkili bi şey :26:
canım,saç dökülmesinin en iyi ilacı sarımsaktır unutma
bol bol sarımsak ye:KK12:misler gibi kok boşver:KK53:sağlık sonuçta:94:
hakiki zeytinyağına 8-9 diş sarımsağı döv ve karanlık bi yerde 2 hafta beklet.sonra kavanozdaki yağı haftada 2 kere saçlarına uygula.allahın izni ile durucaktır dökülmesi:nazar:

bence de...3000 küsur sayfa olmuş ama sondan başlayarak geri gide gide 1 saatimi harcayamayacağım:KK19:
nolur harca canım ya:26::KK53:
miyabalar fıstıklarım :KK16:

cilt temizleme:

Cildimizi temizlemek ile kastettiğimiz şey, cildi ölü hücrelerden, terle atılan yağlardan, kirden ve makyaj kalıntılarından arındırmaktır. Kirli ve gözenekleri tıkalı bir cilt sivilce ve siyah nokta gibi cilt problemlerine zemin hazırlamaktadır. Cildimizi su ve herhangi bir sabunla yıkamak da, gözenekleri temizlemek için tek başına yeterli değildir. Kir, yağ ve makyaj kalıntılarını temizlemek için her gün özel olarak formüle edilmiş bir cilt temizleme ürünü kullanılmalıdır. Dermatologlar da cilt bakımında temizleyici ürünlerin önemini vurgulamaktadır.

İPUCU! Peeling nedir?

Cildimizdeki gözenekleri tıkayan ölü hücrelerden kurtulmayı sağlayan bir tekniktir
Cilt yüzeyini düzgün yapabilmenin en basit yoludur
Genellikle haftada 2-3 kez peeling kullanılması önerilir, diğer günlerde cilt günlük temizleme ürünleri ile temizlenmelidir..

Sağlıklı, pürüzsüz ve güzel bir cildin bakıma ihtiyacı vardır. Cildimizi temizlemek, cilt bakım rutininin önemli bir parçası olsa da,tek başına yeterli değildir. Cilt bakımı ilk başlarda biraz zor, vakit alan ve biraz da karmaşık bir konu gibi gözükebilir. bu sebeple,doğru bir günlük nemlendirici ürünü ve hafif bir gece kremi kullanılmalıdır..

fena halde ALINTIDIR :86:
puhahahaha:))))deliiiii:)))
faydalı paylaşım için teşekkürler meg:KK68:

canlar ciğerler
dövme ile ilgilenen arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak istiyorum...taksimde tatto meryem var,şiddetle tavsiye ediyorum!!!ben şu an eski dövmeleri yenilettiriyorum.yani üzerlerine yeni şekil yaptırtıyorum.ve buda bir sanattır.her baba yiğidin harcı değildir:KK51:
son derece hijyenik,hem kadın,öyle rahat ediyosunuzki,muhabbet ederken dövme nasıl yapılmış onu bile anlamıyosunuz
sağlık çok önemli,ilk defa dövme yaptırıcak arkadaşlara,yada benim gibi eski dövmelerini yeniletmek isteyen arkadaşlara şiddet ötesi tavsiye ediyorum:KK53:
ayrıca kalıcı makyaj felanda yapıyo,kaş dövmesi felan
yani kadın 10 numara,ben inanılmaz memnunum,lazere gidip sildirsem bana milyarlara mal olucaktı:KK59:
bakıp bakıp sinirim bozuluyodu,ama kimseye güvenipte üstüne farklı bir şekil yaptırmayıda dötüm yemiyodu:KK36:şu an moralim zirvelerde:KK64:daha bitmedi işlemlerim devam ediyorum...bütün işlemlerin bitince sıfır kilometre biri olucam:KK64:yeri aznavur pasajının yanındaki pasajın içinde.hatta kapıda yazar tatto meryem diye.o pasajın içinden girin,çay bahçesi gibi yerler var.taşlı bi yol var.o yolun sonunda.zaten sora sora bağdat bulunur,sorun orda bi yerde:KK53:

Son düzenleme:
canlar ciğerler
dövme ile ilgilenen arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak istiyorum...taksimde tatto meryem var,şiddetle tavsiye ediyorum!!!ben şu an eski dövmeleri yenilettiriyorum.yani üzerlerine yeni şekil yaptırtıyorum.ve buda bir sanattır.her baba yiğidin harcı değildir:KK51:
son derece hijyenik,hem kadın,öyle rahat ediyosunuzki,muhabbet ederken dövme nasıl yapılmış onu bile anlamıyosunuz
sağlık çok önemli,ilk defa dövme yaptırıcak arkadaşlara,yada benim gibi eski dövmelerini yeniletmek isteyen arkadaşlara şiddet ötesi tavsiye ediyorum:KK53:
ayrıca kalıcı makyaj felanda yapıyo,kaş dövmesi felan
yani kadın 10 numara,ben inanılmaz memnunum,lazere gidip sildirsem bana milyarlara mal olucaktı:KK59:
bakıp bakıp sinirim bozuluyodu,ama kimseye güvenipte üstüne farklı bir şekil yaptırmayıda dötüm yemiyodu:KK36:şu an moralim zirvelerde:KK64:daha bitmedi işlemlerim devam ediyorum...bütün işlemlerin bitince sıfır kilometre biri olucam:KK64:yeri aznavur pasajının yanındaki pasajın içinde.hatta kapıda yazar tatto meryem diye.o pasajın içinden girin,çay bahçesi gibi yerler var.taşlı bi yol var.o yolun sonunda.zaten sora sora bağdat bulunur,sorun orda bi yerde:KK53:

Oooo danrıçam gelmiş meleğimm dövmesini dövtürtmüş son halini isterik kanka:KK53:
Bu arada bugün ben de taksimdeydim ve büyük bir hataydı o ne kalabalıktır öyle yaa:KK19:

canım sana bende bir soru sormak istiyorum makyaj konusundaki tecrübelerine sığınarak. ben renkli nemlendirici almak istiyorum cildim karma benim aklımdaki ürün Clinique Moisture Sheer Tint. sence bu ürün nasıl sivilce falan yapar mı ve ben açık buğdayım hangi tonunu almalıyım netten alıcam da deneyemiyorum bu ara çok yoğunum şimdiden teşekkürler:KK16::

merhaba tanrıça bilgilerine dayanarak bişey sormak istiyorum fusion beauty nin microcollogen etkili lip lerinden almak istiyorum gerçekten işe yarıyor mu acaba kullandın mı??

merhaba tanrıça bilgilerine dayanarak bişey sormak istiyorum fusion beauty nin microcollogen etkili lip lerinden almak istiyorum gerçekten işe yarıyor mu acaba kullandın mı??
buyır:26::KK60:
merhaba canım benim:KK71:bahsettiğin ürünü bilmediğim için malesef fikir veremiyeceğim tatlım üzgünüm:KK43:

Tanrıçam özledik seni eskisi gibi giremiyorsun artık.:26:
hiç tadı yook buraların sensiz:KK58:
bebeğim benim,işlerimi rayına oturtayım gelicem allahın izni ile:nazar:canımsın:KK54:
canım sana bende bir soru sormak istiyorum makyaj konusundaki tecrübelerine sığınarak. ben renkli nemlendirici almak istiyorum cildim karma benim aklımdaki ürün Clinique Moisture Sheer Tint. sence bu ürün nasıl sivilce falan yapar mı ve ben açık buğdayım hangi tonunu almalıyım netten alıcam da deneyemiyorum bu ara çok yoğunum şimdiden teşekkürler:KK16::
estafurullah canım benim:KK54:öyle çok bilgim yoktur,bildiğim kadarını paylaşıyorum sizlerle:KK71:
bahsettiğin ürünü kullandım,bende bi sorun teşkül etmedi,umarım sende de etmez ve memnun kalarak kullanırsın.tavsiye ederim yani tatlım benim:KK54:

Oooo danrıçam gelmiş meleğimm dövmesini dövtürtmüş son halini isterik kanka:KK53:
Bu arada bugün ben de taksimdeydim ve büyük bir hataydı o ne kalabalıktır öyle yaa:KK19:

neeeeeeeee:KK52:
kızım niye benim haberim yok yaaa:KK47:nası görüşemedik kanka yaaa:KK58: kankam özelden yaz,kaç gün daha kalıcaksın.görüşelim mutlaka meleğim:KK69:

arkadaşlar,dövmelerimi paylaşıcam sizlerle,şu an tedavi aşamasındayım,eski dövmelerimin üzerine yeni şekiller yaptırdığım için işim baya uzun,dövmem bol olduğu için:KK37:isteyenlere özelden detaylı bilgi verebilirim:KK3:

neeeeeeeee
kızım niye benim haberim yok yaaanası görüşemedik kanka yaaa kankam özelden yaz,kaç gün daha kalıcaksın.görüşelim mutlaka meleğim

* Beğ

Özelden yazım meleğimm :KK16:
Kankalar ses verin daaa:KK15:

Tanrıçam çok sağol cvpların için canım:KK69:sayende saçlarımdan olmuycam:KK54:bende aldığım ürünleri tanıtırım bundan sonra:KK71:

X