Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oooooooohhhh on numarasın kanka , yakışııırrrr bacımaaa ttütütüt maşallahhh :nazar::nazar::
gel bi masajda şeyettiriyimm gevşeyen omuzlarına yumuşak yumuşakkk :21::21: :KK23::KK23:
kanka öle makbule geçerki allama:KK31::KK31::KK31::KK23:
huzur gibisi yok be barbim:nazar:şu an huzurumun zevkini yaşıyorum...eski delpin smili:)

o şeytan smili ne kız:KK60::KK60::KK60:ama hep bu nickim :KK60::KK60:
iyilik canım ya nolsun sessiz sedasız işte:26:senden nbr:124:
benm 15liler kayıp:KK59:ekşın yok,banlanmak yok:KK60::KK60:alışık değiliz:86::KK60:
eskiden tırsar mıydın:KK53:aaa niye:125:hep bu nickim de mi:84:duy patron duy:113::113::KK60:değğiştircektm vıstık dedi dur zıbın:KK45:asla:KK19:kaldm öyle:KK31:
niko uyuşuğunu hiç söyleme:KK59:hiç gelmiyo:KK57:nişanımm olurssa tepsi tutacaktı:KK52::KK60::KK60:sseen önce kkya gel niko:KK5:
gel hep:KK70:zaten kkda artık eski tat yok sanki:44:
ben kaçar:KK55:spordan geldm sütümü içtim :nazar:iyi geceler canım:KK71:
sankisi fazla gülüm.eski tadı yok kk nın:13:katılıyorum.:26:
nikini ne yapıcağıdınki merak ettim:KK23:sizin 15 li tayfayı fazla bilmiyorum zebanicim,ama madem zıbın diyirler sana,bende zıbın diyim bari:87:

:
kanka kızılamı döndün vayyy :KK61:
bende sarı balyaj attırıcam buaralar kafam iyice turunculaştı yav :90:

vay arkadas bu kızın eli bi sexy :KK23:
firençin çok güzel olmus kankam :KK23:

akide şekerim,kızıl yapmadım saçımı.çaklıt kayfe:KK23:
ama ben kızıl çikolata tonlarında sıcak renklere çok sıcak:)bakıyorum:KK36::KK3:
sarı yapma be kanka:KK19:ayrıca o senin zeksiliğin be gülom:78::KK17:saol bebeğim benim:KK16:

zıbın derler 15lilerim bana:KK61:
gelirm canım iyi geceler:KK19:
he yarın beddua günü:KK28:boyun devrilsin ali:KK57:
kız 1 hafta nası geçer şimdi:18:
neyse yarın hürremim var:KK31:onla avunurum...varya cemile o aliyi alsın tekrar koca diye,diziyi izlersem yüzüme tükürün:63:

kankamm:92:
Kanka kırmızı süresim geldi nasıl güzel bi kırmızı o :KK12: French de benim için iddialı ama sana yakışmış:KK69:
güzel bi kırmızı kanka:82::)
niye iddalı olsun be,sanada yakışır kamilovskim:KK49:

birilerinemi rast geldim neee :82::82::82:

amanda amannn:KK19:barbitommu gelmişşş benim güzelim gelmişşşş:KK16:özledim lan pislik:KK69:

kanka öle makbule geçerki allama:KK31::KK31::KK31::KK23:
huzur gibisi yok be barbim:nazar:şu an huzurumun zevkini yaşıyorum...eski delpin smili:)

amanda amannn:KK19:barbitommu gelmişşş benim güzelim gelmişşşş:KK16:özledim lan pislik:KK69:

sana tai masajı yada isveç masajıda yapemmi.. :KK23::KK23: ceylan otelde capon karılar yapıyo 160 kaymeyi indiregandi yapıolarrr namıssızlar :KK57::KK57: görsen dersim ki o yumuduk japın gözler açılmaz diye ama dinine yandığımın istabnulu onlarında o yumuduk gözlerini açmış valla :KK4::KK4: ( aklıma yediğim kazık geldide bi an ondan şeyettim böyle isyanımı satır aramda :85: neyseee ne diyoduk kanka, haklısın huzr gibisi yok :87::87: hele senin ekşınlı hayatında "huzurun" apayrı bir anlamı olmuştur kanka :KK53::KK53:
ben şimdik kaçayım , biliosun işçi takımıyız senin gibi patron deiliz :63::63: öptümmm seni ve tüm kızçelerimiii :KK75::KK75:

sana tai masajı yada isveç masajıda yapemmi.. :KK23::KK23: ceylan otelde capon karılar yapıyo 160 kaymeyi indiregandi yapıolarrr namıssızlar :KK57::KK57: görsen dersim ki o yumuduk japın gözler açılmaz diye ama dinine yandığımın istabnulu onlarında o yumuduk gözlerini açmış valla :KK4::KK4: ( aklıma yediğim kazık geldide bi an ondan şeyettim böyle isyanımı satır aramda :85: neyseee ne diyoduk kanka, haklısın huzr gibisi yok :87::87: hele senin ekşınlı hayatında "huzurun" apayrı bir anlamı olmuştur kanka :KK53::KK53:
ben şimdik kaçayım , biliosun işçi takımıyız senin gibi patron deiliz :63::63: öptümmm seni ve tüm kızçelerimiii :KK75::KK75:

işçi takımına bak!ceylan otelde 160 kaymeye tai mesajı yaptırıyo anasını satim:))çok duygulandım la:KK43::KK37:
olum ne patronu,işçi kardeş patron kalleş:KK64:emekçi insanım ben,patronluk kim ben kim:KK51:
aşkitom bende çalışıyorum,ama kankan denyo bi karı olduğu için işide denyo:KK53:kafasına göre rahat anlıcağın:KK53:
bende kaçarım çok takılmam:KK19:
bende öptüm sarı kuşumu:KK54:tatlı rüyalar bebem

esmerim aşkolsun:KK19:öyle bişey yok...ben sana msj atıcam bebeğim msn alıyım:KK34:msj süresini beklemek ayar ediyo beni,ah editörken ne güzeldi:KK53:
bebeğim bende müsadeni istiyorum,bol bol konuşucaz zaten emin ol:KK34:şimdilik bende kaçtım,yarın deli kankamla baya yorucu bi maraton beni bekliyo,alışveriş,kuaför,süs püs falan filan:KK52:burdan yazamam magazin yapmıyım:KK37:ama size sunum yapıcam kızlar merak etmeyin:KK23:
esmerim öpüyorum seni:KK54:

Kaşına gözüne kurban o ne güzel eller öyle,alıntıda gördüm :KK53:Kırmızı feci seksi be hacı eridim burda:KK69: .Güzel olmayan bir yeride yok hatunumuzun :nazar::nazar:

Kanka sunum mu dedin nerede ne zaman :KK52:

Offfff anasını satayım ben belirli bir süre kkda pek takılamayacağım ama arada gelicem kankalarım merak etmeyin livoyu .

Bütün kanklarıma kokulu öpücükler livo kaçar :KK5:

Son düzenleme:
Kaşına gözüne kurban o ne güzel eller öyle,alıntıda gördüm :KK53:Kırmızı feci seksi be hacı eridim burda:KK69: .Güzel olmayan bir yeride yok hatunumuzun :nazar::nazar:

Kanka sunum mu dedin nerede ne zaman :KK52:

Offfff anasını satayım ben belirli bir süre kkda pek takılamayacağım ama arada gelicem kankalarım merak etmeyin livoyu .

Bütün kanklarıma kokulu öpücükler livo kaçar :KK5:

kankammm:KK70:hoşgeldin ve güle güle o zaman:KK5:
aşkım toplanalımda öyle sunum yapıcam:KK23:ayrıca sen yoksan bile sana özel sunum yaparım pamuğum aşkolsun:KK23:
utandırma kızım ya:KK17:kendini tarif etme bana:78:
bitanem sen iyi olda,varsın sık girme,iyi olduğunu bilelim yeter...bunu uzun süre size haber vermeyen biri olarak söylüyorum yalnız bakarmısın:))domateslere açığım:KK67:
merak ederiz.özleriz,fazla arayı açma:KK70:öptüm güzel meleğimi:KK69:

la tam haykırmaya gelmiştim ben geldim gavur ellerden nerdesiniz dieee ki bir baktımmmmmmmmmmmmmmmmm
bebeğim kankam gelmiş yaaaaaaa öpim bi dur :KK54::KK54::KK70::KK70::KK70::KK73::KK73::21::21::KK19::KK19::KK19::KK48::KK48::KK48::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16: bütün sevgi içerikli similleri koydum kankam tanrıçam çok sevindim gelmene , girdim girdim yaban ellerde hiç bir kankam yoktu garip kaldıımmmmmm :KK59: çok özledim seni sohbetini muhabbetini bir daha böle arayı açarsan seninle münakaşa etmek zorunda kalacağım polemiğe gireceğim haberin olsun :89::KK19::KK19:
iyisin bebeğim tırnaklardan anladım vallaha ta :KK52: ama ayrıntıları özel mesaj sorgumda göreceksin :KK76: dur bidaha sarılim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

islom tebrik ederim gülüm benim Allah tez vakitte tamammına erdirsin inşallah çok beğendim tecizatlarını inşallah hiç biri kırılmaz takım bozulmaz die dua edesim geldi :KK52: :KK19:

aprilimin düğününe gedelim halay çekelim inşallaaaaaaaaaaaahhhh :KK52: burdan aprilime sesleniyorum eve gel dön gel apriiiiiiiillll aşkım gülüm sevgilim tüllaaaaaayyy eve dööönnnn ühüüüüü deyim saçmalarım müge anlıya çıkarım seni buldururum haberin olsun :84:

biberim patimo yu da öpeyimmmmmmm :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK54::KK54::KK54::KK54:

şimdilik sizi öpmekle yetiniyorum :KK52: eski günlere döneceğimizi temenn ediyorum .

tam girdim mesaj yazacam anam yok mesaj kutusu dedim içimden 'ban mı yedim' yooo dedim ben yoktumki bir baktım yeni mesaj yaz şeyini gördüm vallahi annemi görmüş kadar sevindim :KK52: alışcam alışcam

Kankaaaaaaaaaaa gene yakalayamadım yaa ooffffffff...:KK14: :KK14:
Tırnaklarına da bittim aşkom bakımlı kokoş kankam benimmm...:KK69:

Giremiyorum ben artık KK ya çok nadir ancak canlarım...:26:
islomun albümüne bakçam şimdik...

çok özledim siziiiiiiiii
:84:

Tanrıçam nasılsın bitanem? :KK54: Hatırladın mı beni? Yüzünden çok çeken, sana sorular sorup duran bir kk üyesi :81: Uzun zamandır yoktun, özlettin kendini. Gelmene çok memnun oldum canım :KK71:

Heyoooo herkeşler gelip gitmişler okumadığım sayfalar birikmiş nasıl bir mutluluktur çiçeklerim :nazar:
albümüme yaptığınız yorumlara kurban oliyiimm:KK69: yaanız sapuhkk garular hemen bi açık aramışlar o gorüken astarım bikere taam mı ben beyaz giymem uleynn bilmiyonuz sanki:KK52:

Tanrıçamın o kırmızı seksülük abidesi tırnaklarına bayıldımmmm:nazar:
Helenin bebeğim de memelekete dönmüş çok şükür yaa sağol meleğim valla umarım kırılmaz benim beye de söyledim 1 tane yedek var içinde tğm takımın 2. kırarsan boşarım seni dedim:KK53:

Aprılım da gelmiş kankaların gücelii çok özlemişim yaa:KK5:

Bu arada 14 şubat akşamı istanbul'a geliyorumm 1 gün kalıcam eğitim var 15 şubat akşamı döncem Divan city otelde kalcam bebekler. Uzun eğitimim olacak sonra 3 hafta fala benimle buluşmayanı fururum yeminlee:KK47:

Hatının her yeri ayrı güzel yaaa,tam bir afrodit benim tanrıçammmm:KK69::98:
canımsın ya,güzelim benim,utandırma beni:78:öpüyorum buldurcunum:)
Tanrıçam nasılsın bitanem? :KK54: Hatırladın mı beni? Yüzünden çok çeken, sana sorular sorup duran bir kk üyesi :81: Uzun zamandır yoktun, özlettin kendini. Gelmene çok memnun oldum canım :KK71:
aşkolsun gülüm ya,hatırlamazmıyım:KK19:canım cildin ne alemde?düzeldimi bari?bu arada saolasın canım sen nasılsın:KK16:
Kankaaaaaaaaaaa gene yakalayamadım yaa ooffffffff...:KK14: :KK14:
Tırnaklarına da bittim aşkom bakımlı kokoş kankam benimmm...:KK69:

Giremiyorum ben artık KK ya çok nadir ancak canlarım...:26:
islomun albümüne bakçam şimdik...

çok özledim siziiiiiiiii
:84:
kankam sen mutlu olda kk girme...biz iyi olduğunu bilelim yeter canım kardeşim:KK19:ama seni çok özlüyorum bil bunu!:KK5:
la tam haykırmaya gelmiştim ben geldim gavur ellerden nerdesiniz dieee ki bir baktımmmmmmmmmmmmmmmmm
bebeğim kankam gelmiş yaaaaaaa öpim bi dur :KK54::KK54::KK70::KK70::KK70::KK73::KK73::21::21::KK19::KK19::KK19::KK48::KK48::KK48::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16: bütün sevgi içerikli similleri koydum kankam tanrıçam çok sevindim gelmene , girdim girdim yaban ellerde hiç bir kankam yoktu garip kaldıımmmmmm :KK59: çok özledim seni sohbetini muhabbetini bir daha böle arayı açarsan seninle münakaşa etmek zorunda kalacağım polemiğe gireceğim haberin olsun :89::KK19::KK19:
iyisin bebeğim tırnaklardan anladım vallaha ta :KK52: ama ayrıntıları özel mesaj sorgumda göreceksin :KK76: dur bidaha sarılim :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

bir baktım yeni mesaj yaz şeyini gördüm vallahi annemi görmüş kadar sevindim :KK52: alışcam alışcam
sen benim canımsın,yüreğimsin ya deliiii:KK48::KK60: :KK69:
nasıl yansıttın içtenliğini,nasıl mutlu ettin beni biliymısın:KK5:
kankam seninle dertleşicez,bütün sorularına cevap vericem aşkom bekle beni:))
demek gavur ellere gittin,hiç habarım yok!ama hoşgeldin sefa geldin bitanem:KK16:iyimiyim?:44:hee iyiyim allaha şükür be kanka nolsun:KK31:hayat işte...yaşıyoruz:KK6:
çok sevindim senin mesajını görünce ama:KK69:

Tanrıçamın o kırmızı seksülük abidesi tırnaklarına bayıldımmmm:nazar:
yaa:KK5:
Bu arada 14 şubat akşamı istanbul'a geliyorumm 1 gün kalıcam eğitim var 15 şubat akşamı döncem Divan city otelde kalcam bebekler. Uzun eğitimim olacak sonra 3 hafta fala benimle buluşmayanı fururum yeminlee:KK47:

vaayy islom ist leremi geliyo:KK8:bebem tişkür ederim:KK17:sizin tırnak sunumlarınızada görelim ama dimi:KK4:

canlarım,oylamada dostluk faktörü etkili olmasın diye kimseye yarışmaya katılıcağımı söylemedim.çokta özenerek hazırlanmadım zaten:KK37:
şimdi dudak makyajı yarışması fotolarımı ekliyorum...
bu arada kullanmış olduğum ruj alix avien 50 numara...sevgililer gününde sürebiliceğiniz iddalı bir kırmızı:KK23:
NOT:SAÇIMDA PERUK VAR:)benimde çakma:KK53:eyeliner ile yaptım:KK53:

30249450.jpg
b-374545-gül_ve_alev.gif

8848a250.jpg

3f7b2064.jpg

8ed41f61.jpg
fc68cf80.jpg

X