Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy bayılırımm fiğrençee:81: :81:
resimler senin için o zaman kanke
bende geldim,benide alın aranıza

canım benim hoşgeldin gülümtatlım ya,msj süresi dalgasına sana cvp atamadan çıktım geçen,aradım bulamadımda profilini,k.bakma esmerim ya
neyse konuşuruz sonra:)gel bacım gel,oje sürüyoruz:89::)

firenç sunumlarım:89:

NOT:tırnaklar kendi orcinal dırnahlarımdırtakma değildir:86:

hoşbulduk minik bak seninle yine aynı konuda hem fikir olduk

ayy tırnaların harika canım,bende uzatırım genelde...böyle sağlıklı olması için ekstradan birşey yapıyormusun? ben şu flormarın 4 ü bir arada olanından aldım dün

ohaa kankaaa muhteşem olmuşşş

beğendinmi minikom:78:
kankam eskiden dırnağımın ucunu bile koyamazdım biliyosun,ama kabak çiçeği misali resimleri bekleyin artık:86:bol bol oje sunumu ekliyecem bebeğim...ayrıca çok saol gülüm benim

Son düzenleme:

heyy esmerim,minikomla tanışıyosunuz demek:81:
yavrum özel bişey yaptığım yok,zaten kırıldımı bekle babam ay uzasınölme eşşem ölme:)
bi tanesi kırılsa hepsini kesiyorum ben...hepsi eşit olmalı:83:takıntılı hatunum anacım napim:89:
ama sağlıklı tırnaklar tabiki sağlıklı beslenmeden geçer..sigara içilmiyecek,bol bol kalsiyum ve çinko içeren gıdalar alınıcak gibi...
ayrıca kalyon gibi yada saly hansen(doğrumu yazdım la:44:)gibi markaların tırnak besleyici serumlarınıda yada cilalarını kullanmakta lazım gülom

kız tanrıça özeline msj attım bir cevapla beee çok merak ettim,gözlerim seni aradı :85::85:

bende bunu farklı bir pembeyle yapacağım bu fazla iddalı anacım
daha açığı olurmu acaba :26:

kız tanrıça özeline msj attım bir cevapla beee çok merak ettim,gözlerim seni aradı :85::85:

bende bunu farklı bir pembeyle yapacağım bu fazla iddalı anacım
daha açığı olurmu acaba :26:

tatlım az önce yazdım zaten neden cevap atamadığımı...
fazla iddalı değil be gülüm.tırnağım uzun diye öyle gelmiş sana.bide beyazını kalın sürdüm diye.sen beyazı daha ince sürersen bu kdr iddalı durmaz bebem
ama istersen rakı beyazı sür pembe yerine...
klasik frenç yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…