Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzum yavrimu nerelerdesin msnde de pekj görüşemedik özledim seni yavrum be

akide şekerim bidenem görüşemedik ne zamandır kız
iş yerinde emesen yasah çiçeemm

ama buraya girdiğimi daha keşvetmediler:)) yihuuuuuuuuuu

neysemine bidenesim işe başlayalı 3 ay oldu çok yoğun çok eylenceli

inekler buzağılar hergün seviyom okşuyom tüylü tüylü:)))

sen nassın börülcem:86:

nerdesinn kuzuu sen engelledin mi yoksa benii

arzuşumm hgdinnn

benim güzel yüzlü güzel gözlüü ve de bir okadar güzel kalpli arkadaşım hayırlı olsun her şey gönlünce olsun allah gelinlikle resimlerini görmeyide nasib etsin inşallah duygusal kısmı kısa tutuyorum gözlerimizin falan dolmasına gerek yok:)

gelelim elbisene saçna başına muhteşem yaa bukadar olurdu yanii çok zarif şıkk çok yerinde bir seçim olmuş kiloda vermişsin sanırım fiziğin şahane olmuşş canım iki elbisenede bayıldımm barbiler gibi olmuşsun makyajına zaten lafım yok ablamsın saçlar süper iyiki açık bırakmışsınnn çokk yakışmışş yani özetlersemm şahane olmuşsun çok güzelsin allah nazarlardan korusun bitanem

Minikoommmm sabah sabah beni mest ettin bebeğim yaa canımın içi. Bunlar ne kadar güzel sözler böyle çok ama çok teşekkür ederim bitanemm beni çok duygulandırdın

Beğenmene çok sevindim kilo vermedim be cano hatta biraz aldım diyebilirim:84: malum oturuyorum bütün gün

Allah senin de düğün fotolarına bakmamızı nasip etsin inşallah bitanemm.
Bi kuşadasına göndermediler beni daha da gelsem kendime öğle yimeğee ısmarlatcamm bilesin:76:

Aaaa bide ben saçıma hafif gölge attırttımm siz ilmiyonuzz:79:

Selam güzeller, nerelerdesiniz yine

Bu ara feci halde lazer epilasyona takmış durumdayım, bacaklarım için istiyorum.
İzmir'li bağğyanlar var mı tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir uzman?

islomm:)

ahhh kuzumm inş bakalım darısı tüm bekarlara:)))

ayy inş yolun düşer yemekler feda olsun sana=) özelden msni yolla bitanem daha kolay haberleşiriz öpüyorumm

Son düzenleme:
Ooh minikomdan da yimek sözünü aldım

Kızçeler ben mutfak eşyamı aldım geen hafta bütün mutfak eşyam tamam nerdeyse. Fotolarını ekliyorum lilliiilliiiiliiii liii llliiiii

Kahvaltı setim

[/url][/IMG]

Yemek takımımm

[/url][/IMG]

Tencere setim

[/url][/IMG]

Teflon tencere setim

[/url][/IMG]

Çatal kaşık takımım

[/url][/IMG]

Hepsi Karaca'nın ürünleri

Bi gelin de konuşalım daaa

Kızlar sonunda eski günlerimize geri dönüyoruz .Yavaş yavaş herkes toplanır .

Kankam yakalamadım seni offffDeli gibi özledim len hadi gel gel
livimnasılsın bitanem
çok özledim kızım senihayırsız topiği niye boşluyosungelde 2 lafın belini kırak kanka

benim tatlı megim
ne kadar düşüncelisin ya,böyle bi olaydan haberim yoktu,adım geçtiği için,vede bunu bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederim meleğim
sonuçlara bakarsak:tartışılır...beni bana göre enler bağlar
mesela en hayvansever ve düşünceli üye meg,en candan dost,april,en güzel makyaj yapan hatun ilarzu gibi:86:
yinede bana oy veren herkeşe teşenkürler

canım arkadaşım,çok düşüncelisin,tşekkür ederim mavişim benim...
kk dan uzak kalınca takip edemedik ne var ne yok,iddamız olmadı tabi:82::89::))madem kupa almışızoy veren dostlara teşekkür ederim bide şapur şupur öperim yanaklarından

Ayriyetten enlerimizi kutluyorummmmmmmmm
Tanrıçam bissürü en olmuş kankam benimm
ben yüreklerin enlerine bakarım gardaş:86:
bende kutluyorum enleri

güzel gelinim saol,bakıyorum şimdi...
Yine mi kayboldunuz:85:
hacı nerdesin ya:94:
canolar selamın aleyna

boşluk buldum geldim canlar akşamına gelecem bursa maçını izlemeye gitmezsem

çok özledim kankalarımı alınlarından öperim
kanka gs yi ezdiniz olum:)
böböğüm:86:
akitom,akide şekerim nassın iyisin
canikom ben msn,feys felan özürlü bi hatunam,tek net olayım kk dan ibaret,sıkılıyorum be anacım ne biliyim:26:daha msn adresi bile almadım yeni düşün...
dersler nasıl bebeğim?
anlatıcak bişey yok aslında.herşey güzel,kuşlar böcekler:86:yaşıyoruz be gülüm

bela bişeysin olum sen:)))koptum yeminle manyahhh
patiii patiiiiii

pislik karı,geldide ses etmedimi yoksam
kankam naber

Son düzenleme:
islomun ve ezgimin albümüne,vede çotanaklarımın buluşma resimlerine baktım,çok mutluyum
yorumumu yaptım zaten topiklereo yüzden uzun uzun burda yazmıyım
yalnız ben baya uzak kalmışım la:44:

kendin çal kendin oyna tanrıça
tek başıma sohpet ediyim bari:44:
kk enlerine baktım,ayrıca adım bi çok yerde geçmiş,çok alemsiniz ya:)topiğimizde oy almış,ben bi kere daha dostlara teşekkür ediyorum.kim yürekten seviyosa allah razı olsun.sanaldanda olsa o sıcaklık bambaşka.yüreğimizi burdanda yansıtabiliyosak ne güzel,kral tv ödülleri gibi olmuş çok güldüm ya:))9
en bombada yılın en iyi çıkış yapan üyesi ...sanatçısı gibi hani:))öpüyorum oy veren canlarımı

Son düzenleme:
islom güle güle kullan.havan batsın emi,reklamınıda yaptın karacadan diye:))
çok hoş şeyler almışın bacım
kızlar,saçlarımı boyattım dün
geçen estiler bana,kaynaklarımı 4 saat sonunda kendim söktümçıt çıta dönücem,eserekli karıyım ben,sıkıldım kaynaktan,ama bu bidaha yaptırmıcam anlamına gelmesin:)
şu an saçım kızıl,çikolata kahva tonlarındasıcak tonlarda hoş bişey oldu,geçen saçımı bal rengi yaptım,ama sıkıldım,uzun süredir istediğim tonlara döndüm.hatta hafiften kızıla dönücem gibi geliyo

topikle fazla ilgilenemiyorum,bende kısaca 'en'lerimi size anlatıyım bari:)

en favori dizilerim;muhteşem yüzyıl,öyle bir geçer zamanki,yahşi cazibe(mağdurumda mağdurum:))sülümaaanulan bi hürremlik yapamadık anasını satıyım:)

en favori botlarım tiger,ugg(ama kızılayın dağıttıkları değel:))

rahatlığından ve şıklığından vazgeçmek istemeyenler için birebir bence...
en sevdiğim spor ayakabı adidasın superstarları

not(resimleri örnek olması için koyuyorum,bendekilerin aynısı değil eklediklerim)
en favori saç modelim,naominin kahküllü ve at kuyruğu kullandığı modeli

en favori içiceğim portakal suyu

kola gibi asitli içecekler tüketiceğinize hem kendiniz için iyi bişey yapın,hemde daha lezzetli
bu 'en' lere daha sonra yine devam ederim,ben şimdi ufaktan 2 liyim

Hemen çıkıyor musun kankam Ne zamandır online olmanı bekliyordum Ne kadar özledim seni biliyor musun

Bibertom sen nasılsın esmer güzeli kankam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…