Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livim:KK69:nasılsın bitanem:KK19:
çok özledim kızım seni:KK69:hayırsız topiği niye boşluyosun:KK47:gelde 2 lafın belini kırak kanka:KK69:

Gel onu bir de bana sor :KK43:Online olduk diye sevinirken bir baktım çıktmışsın .Olsun sonra gelirsin bol bol konuşuruz .Yawwwwww kısım sana her renk yakışır :nazar: Son saç renginde bitmiştim.Bir ara sana çikolata kahve demiştim ya onuda yaptırırsan yakarsın ortalığı :KK23::KK23:

Kankam yahşi cazibe kızı her gördüğümde aklıma sen geliyorsun :KK69::KK69: simgeyi değil diğerini :KK69::KK69:

kankammm tanrıçammm hgdin bebeğimmmmmm:KK69::KK69:

Var ya kankam oturup ağlayacağım kankamızla 2 lafının belini kıramadık gitti :KK43::KK43::KK43:

Nisanımıda çok özledim .Gelsin o da :KK43::KK43:

Son düzenleme:
Var ya kankam oturup ağlayacağım kankamızla 2 lafının belini kıramadık gitti :KK43::KK43::KK43:

off livim bende çok üzüldüm şimdi yaa:KK43:( gitmiş tanrıçam herkes dönse yine eskisi gibi olsakkk çok üzülüyorum böyle:KK43:

off livim bende çok üzüldüm şimdi yaa:KK43:( gitmiş tanrıçam herkes dönse yine eskisi gibi olsakkk çok üzülüyorum böyle:KK43:

Bibertomuzda kaçmış ben onuda çok özlemiştim :KK43:

Miniğim ben inanıyorum , eskisi gibi oturup sabahlara kadar geyik yapacağız .O günlerde gelecek inş .Aramız bozulmasın, hep iletişim halinde olalım kızlar .Dostuluğuzda gözü olanında gözü çıksın emi :KK60:

İslandım gülüm seninlede konuşamadık allah tamamını edersin güzel arkadaşım benim :nazar:

Bibertomuzda kaçmış ben onuda çok özlemiştim :KK43:

Miniğim ben inanıyorum , eskisi gibi oturup sabahlara kadar geyik yapacağız .O günlerde gelecek inş .Aramız bozulmasın, hep iletişim halinde olalım kızlar .Dostuluğuzda gözü olanında gözü çıksın emi :KK60:

İslandım gülüm seninlede konuşamadık allah tamamını edersin güzel arkadaşım benim :nazar:

aminn bebeğim amiinnnn:nazar: :nazar: :nazar: gözü olanın gözünü oyarım:KK60: :KK60::KK60: inşş bigünde buluşupp bu güzel muhabbetlerimizi yüz yüze yaparız:KK69: :KK69:

hoşgeldin tanrıçamm nerelerdeydin sen yahu:26:
hoşbulduk tatlısı:KK54:
bende bilmiyorum nerelerde olduğumu bacım:)bi yerlerdeydim işte:)

Minikim bi denk gelemiyoruz ya çıldıracağım:84:
Hey kankaa nabersin:KK24:
hey kanka iyiyim sen:KK24::KK23::)
uykum kaçtı hadi sabahlıyak:):82:

Hemen çıkıyor musun kankam :KK43: Ne zamandır online olmanı bekliyordum :KK43: Ne kadar özledim seni biliyor musun :KK61::KK61:
:
canım kankam ya:KK69:kızım hepinizi manyak özledim inanki:KK19:
ya pamuğum,enişteden naber?askere gitti dimi?iyisiniz dimi meleğim...:KK19:

kankammm tanrıçammm hgdin bebeğimmmmmm:KK69::KK69:
aşkımmm:80:sende hoşgeldin prensesim benim:KK54:naber kankam:KK16:
Gel onu bir de bana sor :KK43:Online olduk diye sevinirken bir baktım çıktmışsın .Olsun sonra gelirsin bol bol konuşuruz .Yawwwwww kısım sana her renk yakışır :nazar: Son saç renginde bitmiştim.Bir ara sana çikolata kahve demiştim ya onuda yaptırırsan yakarsın ortalığı :KK23::KK23:

Kankam yahşi cazibe kızı her gördüğümde aklıma sen geliyorsun :KK69::KK69: simgeyi değil diğerini :KK69::KK69:

kankam zaten çaklıt kahve yaptım:KK66:sunum yaparım bi ara:KK23:
aşkım herkes birilerine benzetiyo valla:)bide bukelemun gibi sürekli değiştiğim için:KK23:
canımsın ya bebeğim benim:KK23:,hayat mücadelesine dağıldık be kanka,bide kk nın eski tadı yok gibi:26:ama bizim dostluğumuz bambaşka be güzelller güzelim:KK69:
aprilimlede karşılaşamadım gitti ya:KK47::KK43:

oluruz be kankam sıkma canını gel yamacıma:KK19::KK4::KK23:

valla isloma bende çok sevindim:nazar:rabbim tamamına edirsin:KK54:
livim tel kullanmama kararı aldım bi süre kafa dinlicem.ama mutlaka iletişimde olucaz bitanem merak etme.gerçeğe taşıycaz allahın izni ile dostluğumuzu..ilarzumla olduğu gibi:KK69:

tanrıçamm iyiki geldin be kankammm özledimm beeeee:84: :84: :84:

zilli kankam bende özledim dimi:KK4:ama pc ile aram iyi değil son zamanlarda...sizi özlemesem hiç açmıcam şerepsizim:44:
teknoloji özürlü biri oldum hacı:)oje sunumu yapıyım diyorum:KK31:uykum kaçtı mikonom ya:KK31:dedim kankalarım burdadır belki bakıyım:21:

Son düzenleme:
zilli kankam bende özledim dimi:KK4:ama pc ile aram iyi değil son zamanlarda...sizi özlemesem hiç açmıcam şerepsizim:44:
teknoloji özürlü biri oldum hacı:)oje sunumu yapıyım diyorum:KK31:uykum kaçtı mikonom ya:KK31:dedim kankalarım burdadır belki bakıyım:21:

yap kankamm yapp ay benmde oje sürmem lazım valla sen sölemesen unutmuştum:26: salak minikk:84:
kankaaa şu msnn telefon olayınıda hallett gözünü seviyim yaaa:KK61: :KK61:

ulan ellerin seksiliğine bakarmısın:44: :44:

kanka bide kendi elime baktım şimdi kesip atasım gedlii:KK52: :KK52:

süpermiş renk kuuzm kırmızıya hastayım zaten favori oje rengimdir:KK69: :KK69:

ulan ellerin seksiliğine bakarmısın:44: :44:

kanka bide kendi elime baktım şimdi kesip atasım gedlii:KK52: :KK52:

süpermiş renk kuuzm kırmızıya hastayım zaten favori oje rengimdir:KK69: :KK69:

gerizehalııı:)):KK60:koptum burda manyak:):))lafa bak ya:KK60:
olum ne alaka,yerim senin ellerini ben :KK48:deme öyle allahın gücüne gider:KK53::KK60:
bide fiğrençli ekliyim dur...:KK31:

X