Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livimnasılsın bitanem
çok özledim kızım senihayırsız topiği niye boşluyosungelde 2 lafın belini kırak kanka

Gel onu bir de bana sor Online olduk diye sevinirken bir baktım çıktmışsın .Olsun sonra gelirsin bol bol konuşuruz .Yawwwwww kısım sana her renk yakışır Son saç renginde bitmiştim.Bir ara sana çikolata kahve demiştim ya onuda yaptırırsan yakarsın ortalığı

Kankam yahşi cazibe kızı her gördüğümde aklıma sen geliyorsun simgeyi değil diğerini

kankammm tanrıçammm hgdin bebeğimmmmmm

Var ya kankam oturup ağlayacağım kankamızla 2 lafının belini kıramadık gitti

Nisanımıda çok özledim .Gelsin o da

Son düzenleme:
Var ya kankam oturup ağlayacağım kankamızla 2 lafının belini kıramadık gitti

Nisanımıda çok özledim .Gelsin o da

off livim bende çok üzüldüm şimdi yaa( gitmiş tanrıçam herkes dönse yine eskisi gibi olsakkk çok üzülüyorum böyle

off livim bende çok üzüldüm şimdi yaa( gitmiş tanrıçam herkes dönse yine eskisi gibi olsakkk çok üzülüyorum böyle

Bibertomuzda kaçmış ben onuda çok özlemiştim

Miniğim ben inanıyorum , eskisi gibi oturup sabahlara kadar geyik yapacağız .O günlerde gelecek inş .Aramız bozulmasın, hep iletişim halinde olalım kızlar .Dostuluğuzda gözü olanında gözü çıksın emi

İslandım gülüm seninlede konuşamadık allah tamamını edersin güzel arkadaşım benim

aminn bebeğim amiinnnn gözü olanın gözünü oyarım inşş bigünde buluşupp bu güzel muhabbetlerimizi yüz yüze yaparız

hoşgeldin tanrıçamm nerelerdeydin sen yahu:26:
hoşbulduk tatlısı
bende bilmiyorum nerelerde olduğumu bacım:)bi yerlerdeydim işte:)

Minikim bi denk gelemiyoruz ya çıldıracağım:84:
Hey kankaa nabersin
hey kanka iyiyim sen:)
uykum kaçtı hadi sabahlıyak:):82:

Hemen çıkıyor musun kankam Ne zamandır online olmanı bekliyordum Ne kadar özledim seni biliyor musun
:
canım kankam yakızım hepinizi manyak özledim inanki
ya pamuğum,enişteden naber?askere gitti dimi?iyisiniz dimi meleğim...

kankammm tanrıçammm hgdin bebeğimmmmmm
aşkımmm:80:sende hoşgeldin prensesim benimnaber kankam
kankam zaten çaklıt kahve yaptımsunum yaparım bi ara
aşkım herkes birilerine benzetiyo valla:)bide bukelemun gibi sürekli değiştiğim için
canımsın ya bebeğim benim,hayat mücadelesine dağıldık be kanka,bide kk nın eski tadı yok gibi:26:ama bizim dostluğumuz bambaşka be güzelller güzelim
aprilimlede karşılaşamadım gitti ya

oluruz be kankam sıkma canını gel yamacıma
valla isloma bende çok sevindimrabbim tamamına edirsin
livim tel kullanmama kararı aldım bi süre kafa dinlicem.ama mutlaka iletişimde olucaz bitanem merak etme.gerçeğe taşıycaz allahın izni ile dostluğumuzu..ilarzumla olduğu gibi

tanrıçamm iyiki geldin be kankammm özledimm beeeee:84: :84: :84:

zilli kankam bende özledim dimiama pc ile aram iyi değil son zamanlarda...sizi özlemesem hiç açmıcam şerepsizim:44:
teknoloji özürlü biri oldum hacı:)oje sunumu yapıyım diyorumuykum kaçtı mikonom yadedim kankalarım burdadır belki bakıyım

Son düzenleme:

yap kankamm yapp ay benmde oje sürmem lazım valla sen sölemesen unutmuştum:26: salak minikk:84:
kankaaa şu msnn telefon olayınıda hallett gözünü seviyim yaaa

ulan ellerin seksiliğine bakarmısın:44: :44:

kanka bide kendi elime baktım şimdi kesip atasım gedlii

süpermiş renk kuuzm kırmızıya hastayım zaten favori oje rengimdir

ulan ellerin seksiliğine bakarmısın:44: :44:

kanka bide kendi elime baktım şimdi kesip atasım gedlii

süpermiş renk kuuzm kırmızıya hastayım zaten favori oje rengimdir

gerizehalııı:))koptum burda manyak:):))lafa bak ya
olum ne alaka,yerim senin ellerini ben deme öyle allahın gücüne gider
bide fiğrençli ekliyim dur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…