Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sultan gelmiş:KK52:
Balımmmm çok mutlu oldum seni gördüğüme gözüm topikte kaldı walla:KK53:.yokluğun çok belli.:KK69:
Umarım herşey yolundadır tatlış hele anlat bakam neler yaptınn??:21:
oyy canım benim burdamıydın seeen:KK70:
bende çok sevindim güzelim benim.yalnız siteye alışamadım ben bebeğim ya:44:bi tuhafım şu an:)
herşey yolunda tatlım,yeni bi hayat kurdum kendime.arındım ve bambaşka biri olarak geldim aranıza:KK34:sen nasılsın canım?

Tanrıçam umarım hayatında ki gelişmeler olumlu ve güzel şeylerdir şekertom :KK23:
Ya seni çevrim içi yeşil kutucuklu görmek ne büyük bir mutluluk canım benim ne olur bizi bırakıp gitme olur mu bi daha valla heran topiğe girip kontrol yapmaktan yorulmuştuk artıkım dünyalar güzeli :KK16:

inan mahçup oldum bitanem ya:KK17:çok teşekkür ederim saolasın:KK54:
inşallah vakit buldukça azda olsa girmeye çalışıcam gülüm benim...

nasıl mutlu oldum anlatamam yaa:KK62: :KK62: çok özledik oğlum senii:63: biran önce görüşelimm:KK69: öpüyorum bbebeğim çookkk:KK19:

oyy canım benim burdamıydın seeen:KK70:
bende çok sevindim güzelim benim.yalnız siteye alışamadım ben bebeğim ya:44:bi tuhafım şu an:)
herşey yolunda tatlım,yeni bi hayat kurdum kendime.arındım ve bambaşka biri olarak geldim aranıza:KK34:sen nasılsın canım?

inan mahçup oldum bitanem ya:KK17:çok teşekkür ederim saolasın:KK54:
inşallah vakit buldukça azda olsa girmeye çalışıcam gülüm benim...

Gülüm çok sewindim senin adına uzun zaman uğramayınca çok merak ettim seni gelmen çok mutlu etti benim:KK69:
Ben de herşey aynı balım,zor bir sınaw dönemi atlattım ama çok şükür werdim dersleri.Hazirana bitio okul inş güzelim.:92:
Kendini özletme şeker sık sık uğra artık:KK59:
Seni çoooooooooook sewiorum öpüldün canısımmmmmm:KK69:

40 yılın başı bi kere giriyim dedim ne göriyim tanrıca hatın burdaymş gece :KK70::KK70::
2 3 sayfa okudum gözlerim çok agrıyo :KK43:
az okudum ama öz okudum :KK69:
aprilim islandım çok çok güzel haberler vermiş valla :nazar:
çok gelemesem de ugrarım kankalarım :KK69: özledim hepinizi...:KK16:

40 yılın başı bi kere giriyim dedim ne göriyim tanrıca hatın burdaymş gece :KK70::KK70::

ahaa bir kaçak daha dönmüş yuvaya:KK69: unutma bizi uğra ara sıraa çok özledim yaaa :KK58: :KK58:

şükür megom şükür:)
bebeğim senin telin yokki ama bende:KK67: :KK67: :26::18::KK17:
fıstıın kurban olsun seni verene:KK19:

canımmm fıstıımm benimm:KK70:
telim vardı sende.. hani 'tünek' zamanlarından kalma.. ama kaybettin demekki nomu..:26:
ben sana özelden yazarım kuzumm benim..

gel gene gel gel gene gel gene:KK19:

Son düzenleme:
Buraya harekettt gelmesine sevindim ohh ohh:KK64::KK64::KK64:
tanricam , patim, aprilim, islandim sizlerin yazilarini okumak güzel
liv bebegim sendende durum raporu istiyorum :86::86:

hepinize sevgiler kizlar kocaman kocaman öptüm

:84::84::84:

günlerdir meraktan öldüm :KK19::KK19::KK19:

tanrıça pati ve dierleriii, bu topiği sahipsiz bıraktığınız için hepinize küsümmm :KK19::KK19:

amaaaaa

aynı zamanda sizlerden haber alabildiğim için de çoook mutluyummm :KK52::KK52::KK64::KK64:

Eeaaaalllllllaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh :KK66: :KK52: :KK66:

Kankaaaaaaaaaaaa :KK52:

Ayy şuanda sevinçten ağlıyorum resmen zalak mıyım neyim :KK58: :KK53:

Allahıma bin şükür döndün kanka yaaa :KK3:

Ve herkes te gelicek artık bir bir demek ki...:KK70:

Ben şu günlerde misaitim, sevdiceğimle beraber İstanbulda değiliz ama beraberiz :KK55:
Kendisi işe başladı, ben evdeyim şimdilik. Yemek yapıyorum her gün ona, falan filan :KK56: :KK33:
Evcilik oyunu gbi ahahahha :KK53:
Ben de işe girmeye uğraşıyorum bakalım bir yandan...:nazar:
Bir zaman sonra (ben işe girsem de girmesem de) evlilik konusuna karar vereceğiz, şuanda Nisan-Mayıs gibi görünüyor ama Hazirana da kalabilir...İşinin garanti olması gerekli diye...:KK68: :KK53:
Öyle yani benim hayatım gene ufak belirsizlikler olsa da düzene girmeye başladı gibi canlarım...:KK64:

islandım da sözlenmiş oleyyyyyy :KK19:

Tanrıçam yepisyeni bir hayat kurmuş o güzel elleriyle kendine, hele gelsin de anlatsın tez vakitte çiçek gözlüm...
:KK69: :KK69: :KK69:

herkescıkler toplandıııı :KK52:
tanrıcamm yenı gelınlıkten cıkmama az kaldı
album yaptım dugunum ıcın topık actım oraya bakkkk
bı gun ayarlayında toplanalım
barbımle bız sureklı gorusuyoruz hepberaber bulusalım

herkescıkler toplandıııı :KK52:
tanrıcamm yenı gelınlıkten cıkmama az kaldı
album yaptım dugunum ıcın topık actım oraya bakkkk
bı gun ayarlayında toplanalım
barbımle bız sureklı gorusuyoruz hepberaber bulusalım
barbitoyla gardaş gibisiniz zaten ezgim:KK69:biliyorum görüştüğünüzü.işallah bitanem oda olur bi gün:KK69:albüm yaptın demek,hemen bakıyorum güzelim:KK54:
Ben de geldim ben de geldim :KK3:
nerdesin piços:))özledimm:KK23:

Ben şu günlerde misaitim, sevdiceğimle beraber İstanbulda değiliz ama beraberiz :KK55:
Kendisi işe başladı, ben evdeyim şimdilik. Yemek yapıyorum her gün ona, falan filan :KK56: :KK33:
Bir zaman sonra (ben işe girsem de girmesem de) evlilik konusuna karar vereceğiz, şuanda Nisan-Mayıs gibi görünüyor ama Hazirana da kalabilir...İşinin garanti olması gerekli diye...:KK68: :KK53:
Öyle yani benim hayatım gene ufak belirsizlikler olsa da düzene girmeye başladı gibi canlarım...:KK64:

Tanrıçam yepisyeni bir hayat kurmuş o güzel elleriyle kendine, hele gelsin de anlatsın tez vakitte çiçek gözlüm...
kankammm kardeşimm:KK43::KK69:lan sus salya sümük olurum valla:KK53::KK17:çok özledim yaaa:KK5:
eeallaahhh:KK60: :KK60: :KK60: olum yapma şunu kopuyorum:)))kankam inan öyle sevinçliyimki,biliyodum yaaa:KK64: :KK64: :KK64:
herşey yoluna girmeye başlamış konuştuğumuz gibi:nazar: :nazar:dahada güzel olucak
allahın izni ile...sen düğününe çağırmada bak nası sitem ediyorum sana burdan:63::KK53:
hayat neler getiriyo insana bilinmiyor bitanem,bende şu an hayalimde olmayan bir hayat yaşıyorum,ama şükür...arındım,temizlendim....bilmem anlatabildimmi:KK53:konuşucak çok şeyimiz var kankammm:KK69:bana gönül koyma gelmedim diye.konuşunca zaten kızmassın bana biliyorum:78:

:84::84::84:

günlerdir meraktan öldüm :KK19::KK19::KK19:

tanrıça pati ve dierleriii, bu topiği sahipsiz bıraktığınız için hepinize küsümmm :KK19::KK19:

amaaaaa

aynı zamanda sizlerden haber alabildiğim için de çoook mutluyummm :KK52::KK52::KK64::KK64:

barbim benim,güzelim,küsme bana,diğer hatunlara küsebilirsin:)):KK53:
ken nasıl bacım:KK23:herşey yolunda dimi barbitom aşkitom:KK70:

Buraya harekettt gelmesine sevindim ohh ohh:KK64::KK64::KK64:
tanricam , patim, aprilim, islandim sizlerin yazilarini okumak güzel
liv bebegim sendende durum raporu istiyorum :86::86:

hepinize sevgiler kizlar kocaman kocaman öptüm
canım selayım ya:KK19: insanın sizin gibi arkadaşları olsun,1 trilton borcu olsun:)))
bizdende kocaman öpücükler bebeğimmm:KK69:
topiği boşlamayın yolarım:)

nasıl mutlu oldum anlatamam yaa:KK62: :KK62: çok özledik oğlum senii:63: biran önce görüşelimm:KK69: öpüyorum bbebeğim çookkk:KK19:
aşkım ya,sana geçen msj attım ama iletilmedi,biberik söylemiştir...mesajını okudum nası helecanlandım anlatamam:KK37::KK60:
iletişime geçicez tekrar gülüm:KK34:

Gülüm çok sewindim senin adına uzun zaman uğramayınca çok merak ettim seni gelmen çok mutlu etti benim:KK69:
Ben de herşey aynı balım,zor bir sınaw dönemi atlattım ama çok şükür werdim dersleri.Hazirana bitio okul inş güzelim.:92:
Kendini özletme şeker sık sık uğra artık:KK59:
Seni çoooooooooook sewiorum öpüldün canısımmmmmm:KK69:
bende seni seviyorum güzelim benim:KK69:
artık daha sık gelicem bebeğim merak etme:KK48:demek verdin derslerini,çok sevindim canımın içi hafiflemişsindir:KK64:

senin ben:))))
tesadüfe bak aaaa:KK60: :KK60: :KK60:
bağa bak,sınav bitsin bendesin biliyosun dimi:KK47: yeminle gebertirim seni:KK47:

canımmm fıstıımm benimm:KK70:
telim vardı sende.. hani 'tünek' zamanlarından kalma.. ama kaybettin demekki nomu..:26:
ben sana özelden yazarım kuzumm benim..

gel gene gel gel gene gel gene:KK19:

hım şey...:26:evet ama kaybetmişim demek:83::18::KK24: :kk77::))
gelicem sarı leblebim şekerim:))

tanrıçam keramet senin gelmendeydi:nazar::nazar::KK69::KK69:
günlerdir ziyaretçisiz topic şimdiden 5 tane guest ağırlıyo:KK9::KK9:
topiğe renk ve neşe geldi:nazar::nazar:: seviyom seni beeee:KK69:
aprilim dimek evcilik oynuyonuz:nazar::nazar: keyfinin yerinde olmasına çok sevindim:nazar::nazar:

aprilim çok sevindim senin adına ne güzel böyle mutlu olman:KK69: tütütütü maşallahh:nazar: :nazar: :nazar::KK69:

Ben de geldim ben de geldim :KK3:

hani nerdesinnn:KK3: :KK3: msne girsen bidee:KK47: bacaklarını kırıcam yaa:KK47:

heyooooo:KK52: :KK52: toplanın kızlar tanrıça gelmişş:KK52::KK52:
:93: :93: :93:
zilliler hadi gelin da:87::86:
minikom:KK69:

tanrıçam keramet senin gelmendeydi:nazar::nazar::KK69::KK69:
günlerdir ziyaretçisiz topic şimdiden 5 tane guest ağırlıyo:KK9::KK9:
topiğe renk ve neşe geldi:nazar::nazar:: seviyom seni beeee:KK69:
aprilim dimek evcilik oynuyonuz:nazar::nazar: keyfinin yerinde olmasına çok sevindim:nazar::nazar:

:KK60:
ayburum keramettenmi,tesadüftenmi,yoksa gizli takipçilerimdenmi bilemiyorum:90:
bu arada yiğenimiz erkek oluyomuş,durunda 2 kutlama yapalım:KK64: :KK64: :KK64: :KK70:
ayburum,rabbim nazarlardan korusun:nazar:ay çok mutluyum kızlar:KK66: :KK66:
niko karısıda olsaydıda 2 göbek atsaydık karşılıklı:63: :63: :63:

kızlar artık resim paylaşmıcam:26:ama manyak şeyler alıyorum görseniz bayılırsınız:KK23: :KK23:
kozmetik adına yine konuşucaz tabiki,maskeler cartlar curtlar olucakta,kendi paylaşımım fazla olmıcak :emir_bebek:

:93: :93: :93:
zilliler hadi gelin da:87::86:
minikom:KK69:

:KK60:
ayburum keramettenmi,tesadüftenmi,yoksa gizli takipçilerimdenmi bilemiyorum:90:
bu arada yiğenimiz erkek oluyomuş,durunda 2 kutlama yapalım:KK64: :KK64: :KK64: :KK70:
ayburum,rabbim nazarlardan korusun:nazar:ay çok mutluyum kızlar:KK66: :KK66:
niko karısıda olsaydıda 2 göbek atsaydık karşılıklı:63: :63: :63:

attırıverelim göbeciklerii:KK66::KK66::KK66:
arada halayda çekelim:KK64::KK64::KK64:
nikooda gelcek kısa zamanda inş:nazar:

X