Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
noldu bu topıge anlamadım
takıp etmeye yetısemezdık sımdı kımsecıkler kalmamıs
tanrıcayı cok merak edıyorum 1 aydır yok :26:

canlarım ben geldim
selamun aleyna

tanrıça işe girdi bidenelerim o yüzden artık çok sık gelemiyor merak etmeyin kendisi pek iyi hiç bi piroblemi yok çiçekler

ben de yeni işe başladığımdan malum giremiyorum her gün ama artık her gün bi upğrayacağım bideneler iş e gitmek için sabah 5 te kalkıyorum akşam da eve 8 buçukta geliyorum gerisi siz hayal edin artık hayatımı kaçırıyormuşum geliyor valla ama olsun bi süre bu şekilde devam edecek alışacağımö her kesi çok öpüyorum güzeller kenidnize çok iyi bakın anlatacak bişeyinzi varsa anlatın gelen bakar yazzar hepimizin online olmasını beklemeyin canikolar

temem mi islooom anlat hele la

Son düzenleme:
heh şööyle be erzubalım :KK9:
canlar benim hayatım düzene giriyir hayırlısıyla...:KK53: :KK69: :nazar:
düğün yakındır zaar, nisan-mayıs gibi sanırsam...
:KK53:

aprilimm arzummmm çok sevindim sizleri gördüme bende dün haber alabildim tanrıçadan:KK3:
arzuşum allah kolaylık versin balım öpüyorum çok senii dikkat et kendinee:KK70:

aprilim çokkk sevindim senin adınaaa:KK69: ayy heycanlandım şimdi hadi hayırlısı bitanemmm:KK69:

minikom ben de seni öperim alınından bidenem

amanın kız eprilom düğün var heeee çağarcan dimi çiçeğim?

kızlar toplaşalım da şu kıza bi beşi bi yerde takak çiçekler yaaaa:79:

ay çok sevindim april yağmurum vay anassını la belki düğünler karışır laa istanbuda nikah olacak ya benim ; sen bana ben sana giderik:)) kankaaaa:81:

canlarım bebklerim nasılsınız
aprilimmmm çok sevindm gülüm benim Allah tez zamanda muradına erdirsin inşallaahhhhhhhhhhhh
ayyy tanrıçam iş kadınımı olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu canım yaaa
arzuablam ziraatçilerin kaderimi ablam yaa alişgo da 5 te iş başı yapıyormuş Allah kolaylık versin bebek yüzlüm
bende bir iş değişikliği yaşıyorum bebeklerim sektörler arası aslında aynı iş ama sektör farklı (ne demekse işte)
similyede koyamıorum çok dar zamanda yazdığımdan ötürü
ben iyim bu arada 30unda döneceğimmm , 31de iş başı yapacağım çok ekşınlı bir iş olacak benim için daha geniş br zamanda anlatırım size
islom napıor balım benim , minikim öpüorum bebeğim çok, akitommmmmmm özledim gülüm, nazoablam yok mu komserim gül yüzlüm sarılim ona da ...
büyük ihtimallen 2 hafta daha giremeyeceğim hepinizi çok öpüyorum saygılarımı sevgilerimi sunuyorum bir saçmalayışımın daha sonuna geldim hürmetler efem bir mesaj bu kadar karşık olabilirdi ama anladınız siz mucuksss :)))))
ayy bi de ne varsa Türklerde var nefret ettim ya resmen İllallah dedim ama napak ekmek parası ayıya dayıEn Büyük TÜRKİYEbir başkadır benimmm memleketimmmm lay lay lay lay lay lay kötü adanayı bile özledim ya...gözlerim doldu şimdi ... gittim :KK43: :)

Canlarımmmm çok özledimmmm sizleriiii...
Umarım hayatınızda herşey yolundadıırrrr hala hayattayım yaşıyorum :KK9: bir görünimm dediyydiiimm :KK3:

Siziiiii çooooooooooook seviyoruuummm son 78 güünn :KK62:(YGS'ye )

Dualarınızı eksik etmeyinnnn n'olur :KK50:

Allah'a emanetsniizzz melekleriimmmm :92:

minikoooooooooooom yavru kuşuuum Tanrıçama benden selam eyle, öpücük yolla olur mu...Çok özledim kankamı çok! :KK5: :KK5:

erzubalım, benim de nikah İstanbulda olacak sanırsam. Ayy gideriz valla biribirimizin nikaasına kankaaaaaaaaaa hihi :KK66: :KK66: :KK66:

Helenim ev arkadaşım, hadi hayırlısı kuzucum, ay lav yu! :KK19:

Göksuyum, bebişim, çok çalış he mi gücelim, ama gezmenden ve de tozmandan da geri kalma sakın
:KK53:

Aleyküm selamın aa dostlarım :KK19:
Ohh beya 2 sesiniz çıkmış yüzüme renk geldi valla kankalarım o ka özlüyorumki sizleri herkesler iyimiş çok çok sevindimm:79:
Danrıçam iş hatunu olmuş yaraşır meleğime :80:
Arzucanımı çok merak etmiştim düğün dernek kuruldu mu diye ama kaçırmamışız şükür helecenla bekliyorum gelişmeleri kuzucum. Yeni işin de hayırlı olsun gülüm Allah tez zamanda rahata erdirsin. Bu özel sektörün içine tüpüreyim canımıza okuyolar 3 kuruşa ama şükür halimize balım ne diyelim.
Aprılım canım kankam düğün telaşında hee mi kurban olduğum zarif çiçeem Allah her şeyi gönlüne göre versin..:KK31:

Gksuyum biriciğim de gelmiş allah zihin açıklığı versin dualarımız seninle bitanem sen elinden geleni yapıyosun gurur duyuyorum seninle çok iyi sonuç alacaksın buna yürekten inanıyorum. İyi haberlerini bekliyoruz.:KK19:

Helenimm ecnebilerin istilasından kurtulamamış hayla evine dön artık meleğimm çok özledik seni alişgo da isyanlardadır artık :KK1:

Heeyy millet sıkı durun söz kesildi bizde nişanı evde istiyorum kış günü insanları odaya tıkmayalım diye nişanı bahara erteledik havalar biraz ısınsın bahçemizde yapıcaz ferah ferah:KK66:
Size sunum yapacaktım hemen ama yoksunuzki hiç bi toplanında sunumliyim sizi ayoll:KK64:

ii yapmışsın bitanem benmde final haftam zor attım kendimi haftasonuna:KK52:

Oyy final dönemii he kuzum Allah yardımcın olsun bilirim o stresli dönemi.
Belki klasik olacak ama mezun olunca o günleri bile arıyor insan:KK31:
Su gibi geçip gitsin başarılar dilerim kuzucum:KK54:

X