Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebekler ben geldim ama cevap yaz butonunu bulana kadar bön bön baktım ekrana :p
ayy çok karışık forum :d
:KK54: napıyonuzz :nazar:

wuhuuu situn bacaklı selayımı gördüm altta :ceyar smile:
tanrıca hatın seni dövmeye ne zman geliyim anam yanına :KK6:

demek halaylar sekilip cekiliyor :KK64::KK64: zilgitlar atiliyor veya söyleniyor diyeyim :KK24::KK24::KK24::KK24: bize haber verilmiyor :KK23::KK23::KK23:
hepiniz yuvaniza hosgeldiniz tekrardan güzellik abideleri

xzgim sendemi burdasin askim askim :82::82:

kanka bak,konuya cevap ver yazıyo kafam kadar,oraya tıkla,ordan yazabilirsin cevap:p
alıntı yapmana gerek yok,bulamazsın onu şimdi sen kamiloviç:)))bide smil yapma,uğraşma,sen bizim smillerin adını yaz anlarım ben
örn: ceyar,delpin.. gibi:))

wuhuuu situn bacaklı selayımı gördüm altta :ceyar smile:
tanrıca hatın seni dövmeye ne zman geliyim anam yanına :KK6:
gerizehalı:))))iletiyede bak ay öldürücek bu kız beni:))))ağlıyom gülmekten şu an!!:)))
bu hafta yoğunum böböğüm,o gala senin,bu gala benim koşturuyorum:p
ama bu hafta mutlaka görüşelim olum son halimi merak edersin sen şimdi:)
kanka saçımın irengini değiştirdim yine:KK23:

demek halaylar sekilip cekiliyor :KK64::KK64: zilgitlar atiliyor veya söyleniyor diyeyim :KK24::KK24::KK24::KK24: bize haber verilmiyor :KK23::KK23::KK23:
hepiniz yuvaniza hosgeldiniz tekrardan güzellik abideleri

xzgim sendemi burdasin askim askim :82::82:

selayus bacımda gelmiş babeyy:KK64: :KK64: :KK64:
ayburumun oğluşunu kutluyoruz anacım gel sende 2 mendil kap ordan:KK66: :KK66: :KK66:
sende hoşgeldin moda ikonum:):KK16:
anam haber vermeye sürem yetmiyo,artık editör değilim,msj süresi öldürüyo be selayım:)

kanka bak,konuya cevap ver yazıyo kafam kadar,oraya tıkla,ordan yazabilirsin cevap:p
alıntı yapmana gerek yok,bulamazsın onu şimdi sen kamiloviç:)))bide smil yapma,uğraşma,sen bizim smillerin adını yaz anlarım ben
örn: ceyar,delpin.. gibi:))

aaaa ne kadar ayıp :KK37: kötü içerk yaparım :82: tikür de ban ye :KK53:
chılgın_pati_crazy@ bu yeni msn ekle bacım :21:

koptum yaaa:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

aaaa ne kadar ayıp :KK37: kötü içerk yaparım :82: tikür de ban ye :KK53:
chılgın_pati_crazy@ bu yeni msn ekle bacım :21:

sende başını ye
tamam tatlım ekliyorum,sende kabul et beni,çıhılgın kıhız_69@:))başlama köpek:KK60: :KK60:ayağımızın tozuyla kazen ağbi almasın ifademizi:))

saçını biliyorum telden demiştin yrgn
kanka gelsene agaçlaraaaa :KK28: al ak parti ampulu sana :KK53: kafanda bişe yansın

X