Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kanka sesin niye çıkmıyo:)

ağacımın dalları kırık gelemiyom kanka:)
zalak,ondan sonra yine değiştim:KK23:kanka lan,dün manyak şeyler aldım,acil göstermem lazım sana:KK23:

size gülmekten katıldım burda karnıma ağrılar girdi:KK60: :KK60: :KK60:

kanka eee şeyyii sorrcam çılgın kız iyide 69 nee:KK60::KK60: :26: :KK60:

ohanzi yani toplu alıntı yapamıyorum :KK14::KK15: minikim nassn kanka :KK19: görmeyeli neler oldu neler bitti :nazar:
çılgın kız şaşırmadım bişe aldıgına.neler zulaladın dolaba göstercen En Büyük KK

ii kuzum sen nasılsınn bildiğin gibi bi değişiklik yok bende:nazar: sen neler yaptın anlat hele:KK23: :KK23:

size gülmekten katıldım burda karnıma ağrılar girdi:KK60: :KK60: :KK60:

kanka eee şeyyii sorrcam çılgın kız iyide 69 nee:KK60::KK60: :26: :KK60:
:KK60:allah canını:))
şey plaka o bebeğim:p :)))

ohanzi yani toplu alıntı yapamıyorum :KK14::KK15: minikim nassn kanka :KK19: görmeyeli neler oldu neler bitti :nazar:
çılgın kız şaşırmadım bişe aldıgına.neler zulaladın dolaba göstercen En Büyük KK

ben malımı biliyorum abi:KK60: :KK60: :KK60: gerizehalı ya:KK60: :KK60: :KK60:
üyeliğini iptal et olum sen:KK67: :KK67: :KK67:
başka neler göstericem bi bilsen:KK23:kanka yalnız bi sorun var,acayip şişiyorum:18:dans kursuna yada kik boxa yazılıyorum..karar veremedim:KK31:

anlamıştım zaten:KK23: :KK23: :KK60::KK60:

başka neler göstericem bi bilsen:KK23:kanka yalnız bi sorun var,acayip şişiyorum:18:dans kursuna yada kik boxa yazılıyorum..karar veremedim:KK31:

ayy bende şiştim amaa yaa:KK58: 35 yıldır pilatese bşlıcam bi başlayamadım bu sefer kesin başlıyorumm:93: :63:

kk da pati banlansın diyenler grubu kurulcak yakında :KK53:
kanka şuan günlüğe git desen bulamam kızzz:KK17:
bende 55 kilo oldum çıktım.herif beni bırakcak yakında :KK52: viktorya sikrıt mankeni gibi 0 bendn istiyo :KK19:
minikim okul telaşından gelemedim nete :KK19: projem vs zorladı baya.bitsede kurtulsam telaşına düştüm anlıycagın :KK61: normal gidiyo herşy :KK6:

kankalar fitness e yazılıyom ben :KK61: bölgesel zayflama istyorum.göbekten :KK74:
pilatesi sevemedim gitti yaaa :KK61:

bende 55 kilo oldum çıktım.herif beni bırakcak yakında :KK52: viktorya sikrıt mankeni gibi 0 bendn istiyo :KK19:
minikim okul telaşından gelemedim nete :KK19: projem vs zorladı baya.bitsede kurtulsam telaşına düştüm anlıycagın :KK61: normal gidiyo herşy :KK6:

ayy 55 olsam daha nee:KK61: :KK61: :KK61: :KK58:

ayy bende şiştim amaa yaa:KK58: 35 yıldır pilatese bşlıcam bi başlayamadım bu sefer kesin başlıyorumm:93: :63:
olum yaşın kaç zaten:)35 yıl yazmış...höhhh:KK53:)

örgünden belli zaten:KK6: :KK6: :)
kız bi ara on numaraydım,kemiklerim sayılıyodu artık,ama bi almaya başladımki sorma!
gerçi herkes çok beğeniyo bu halimi,ama yok abi istemiyorum kilo almak:KK5:

olum yaşın kaç zaten:)35 yıl yazmış...höhhh:KK53:)
örgünden belli zaten:KK6: :KK6: :)
kız bi ara on numaraydım,kemiklerim sayılıyodu artık,ama bi almaya başladımki sorma!
gerçi herkes çok beğeniyo bu halimi,ama yok abi istemiyorum kilo almak:KK5:

mübalağa yaptım kanka:KK53:

hala zayıf duruyorum ama göbek çıkıyo minikim :KK20:
deli ediyo valla.eritmek lazm bir ki üç bir kiii üç :KK53:

haydi kızlar spora:KK66: :KK66: :KK66:

ayy 55 olsam daha nee:KK61: :KK61: :KK61: :KK58:
kızım sen tay gibisin ama.boyuna göre kilon normal.ama verirsin bebeğim ya,yeşil çay neyin içsene.ben aldımda süs niyetine duruyo,içemiyorum:KK37:ama içicem..içmeliyim:KK68:
kankalar fitness e yazılıyom ben :KK61: bölgesel zayflama istyorum.göbekten :KK74:
pilatesi sevemedim gitti yaaa :KK61:

bende sevmiyorum kanka plates:KK37:çok sıkıcı:KK37:
ya dans kursu yada box:KK69::KK4::KK66: :KK31:

hala zayıf duruyorum ama göbek çıkıyo minikim :KK20:
deli ediyo valla.eritmek lazm bir ki üç bir kiii üç :KK53:

yüğümsüz karı,gece yemelerini kes sende.mutfaktan çıkmıyosun tok evin aç kedisi:KK6:
gerçi dinime küfreden müslüman olsa,senden aşşa kalır yanım yok:KK25:kanka napıyım ama çok seviyorum yemek yemeyi:KK5:
kızım sen zayıfsın zaten maldonada:KK49:

kızım sen tay gibisin ama.boyuna göre kilon normal.ama verirsin bebeğim ya,yeşil çay neyin içsene.ben aldımda süs niyetine duruyo,içemiyorum:KK37:ama içicem..içmeliyim:KK68:

bende sevmiyorum kanka plates:KK37:çok sıkıcı:KK37:
ya dans kursu yada box:KK69::KK4::KK66: :KK31:

ahıra kapatlıp hiç hareket ettirilmeyen bir tay gibiyim:KK53: :KK60: kanka benimde her türlü bitkisel çayım var sadece alıp içimi rahatlatıyorum raflarda duruyo bide sanki çok içicekmişim gibi bütün seyahetlerimde o kutu kutu çayları yanımda gezdiriyorum :KK1::KK1:

ayy salsa mı yapsakk:KK62: :KK62: :KK62:

Son düzenleme:
wuhuuu situn bacaklı selayımı gördüm altta :ceyar smile:
tanrıca hatın seni dövmeye ne zman geliyim anam yanına :KK6:
benim bacaklarim seninkinin köpeeegi olsun dermisim :KK60: :KK60: :KK60:
uzun bacakli ceylanim....
artik hep gel yaa cok özledim senide

gerizehalı:))))iletiyede bak ay öldürücek bu kız beni:))))ağlıyom gülmekten şu an!!:)))
bu hafta yoğunum böböğüm,o gala senin,bu gala benim koşturuyorum:p
ama bu hafta mutlaka görüşelim olum son halimi merak edersin sen şimdi:)
kanka saçımın irengini değiştirdim yine:KK23:

selayus bacımda gelmiş babeyy:KK64: :KK64: :KK64:
ayburumun oğluşunu kutluyoruz anacım gel sende 2 mendil kap ordan:KK66: :KK66: :KK66:
sende hoşgeldin moda ikonum:):KK16:
anam haber vermeye sürem yetmiyo,artık editör değilim,msj süresi öldürüyo be selayım:)

benim burnuda kutluyak madem halaya kalktik :KK60: :KK60:
xzgimin , kinasinda dügününe yoktunuz onun yerinede iki -üc dönün ...:KK64::KK64:
bizim bulusma topiginede bakin anacimmm , cotanaklar olarak bulustuk kaynastik
insallah birdahaki sefere gelmeme sizleride görürüm

suan bile boş durmuyorum abur cubur yiyiorum :KK53: alşkanlık knkam durmuyorm boş :KK17:
selaym bende çoook özledim.vaktim olursa gelcem inşallah kısmetse belki muhtemelen sanırım :KK61:

X