Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tanrıçam topiğini baştan sona okumaktaydım.
150. sayfada kalmıştım.
İyi ki alıntı yaptın, işimi kolaylaştırdın, çok teşekkür ederim kendi adıma olumunekankayizsmile

Flormar'ın 398 numaralı ojesi bende de var, gerçekten çok güzel 2. kere aldım.bayanssulusmile

Sana 2 sorum olacak:

1) Kaş ve kirpik bakım yağları var ya, markası Effect, aktardan aldığın 15 tl lik ürün... Heh işte onun kaş için olan tarafı da kirpikler için kullanılamaz mı ? Kaşlarıma kullanmak istemiyorum, kaşlarım tam istediğim gibiler, rengi koyulaşsın yeni kaş çıkartsın istemem, bakım yağı ziyan olmasın diye soruyorum, şöyle gözümüzü kapasak da üsten kirpik dibine sürsek eyeliner çeker gibi olmaz mı ? bilmiyorumkismile

2) Popo ve baldır bakımı için ''sandal + susam + kayısı + yasemin yağlarını'' karıştırıp sürüyoruz ya, sadece yasemin yağı kullansak olur mu acaba, karışım yapmasak ? Bunu sormamın sebebi de, bu yağları karıştıracak bir şişemin olmaması. mafoldumben Senin gibi bebe yağı alıp onu kullanıp bitmesini beklemek çok uzun sürecek. Hem o kadar yağı karıştırıp çok miktarda bir karışım elde etmek istemiyorum, üşenir de kullanmayı bırakırsam ziyan olur. Yani kısacası tek bir yağ kullanmak istesem hangisini önerirsin ? Ben yasemin yağını seçtim kendi kendime ama senin önerini de duymak isterim. opuyorumnanaktan
canımın içi tabiki kullanabilirsin gönül rahatlığı ile..yerimseniben
yağlara gelirsek tek bir yağ yeticeğini sanmıyorum sana ayrıca yasemin yağı uçucu yağ bitanem tek kullanamazsın..ama kayısı yağını tek kullanabilirsin mesela..o sabit yağ çünkü..şöyle yap o zaman kayısı yağını ve yasemin yağını karıştır öyle kullan canım..hem fazla olmaz ,kullanmadığın takdirde ziyan olmamış olur
işine yaradıysa bilgiler ne mutlu tatlımŞeniz
Tanrıçam ne gücel özet yaptın bize böle yirim ben seni yirimolumunekankayizsmile
şuur kaybı yaşıyorum şu andaakannehirgözlerim ahada böylekafamçokkarıştı
Yavrucuklarım napıyosunuz bakayım...bayanssulusmile
ben karın ağrısıylan boğuşuyorum, malum muayyen günler benim için işkence...
mafoldumben
bitanem kuşburnu içsen yada papatya...iyi gelir aprilim..kıyamam sana:teselli:çorap neyin giy sıcak tut kendini
tanrıcacım walla sağolasın a.s. 350 sayfanın özetini yapıverdin bizler için :1hug: seviyorum balım seni opuyorumnanaktan
bende seni seviyom:kedi:

Acil güzel bir rimel önerisine ihtiyacım vardı , tavsiyene uyup alacağım kuzucum yalnız benim kirpikler dümdüz ve çok inatçı bir türlü kıvrılmıyor, kirpik kıvırıcı kullanıyorum oda bi kaç kez kirpiklerimi kesti :/
prensesim hiç sevmem kirpik kıvırıcıyı..tavsiye etmem çok zararlı kirpikler için
umarım memnun kalırsın lorealdan,ama fiyat olarak çıkarsan lancome yada guarlianda tavsiye ederim bitanem
Ayyyy.tanrıçam şu yasemin yağının güzelliğine bak..:dance:
İçinde yasemin geçen herşey güzeldir bence..:1rolleyes:
sen ne için kullanıyosun yasemini?yoksa adın yaseminmiaklinialirimsmile
burcucum canım benim cildim de kuru ve bende süt portakal ve elma yapıyorum bence iyi oluyor ve tanrıcam da öneriyor kaydirigubbakcemile2

kuzuuum resmin gayet hoş duruyoe walla bayanssulusmile saçlarının uzunluğunu merak ettim :kedi: maşallah kaşlar falan da güsel opuyorumnanaktan

tanrıcam balıım glosları tekrar yayınlaman bana çook faydası olsu tewşekkür ederim a.s. ayrıca far alıcaktım şimdi bidaa bakıp tercih yapmam daha kolay olucak kalibaa opuyorumnanaktan
valla bulabildiklerim bunlar..resmi olmayanlardanda öneriyim canım ama fiyatları yüksek..ben uygun fiyatlı hemde güzel alınabilicek ürünleri paylaşmayı seviyorum sizlerle..sen bana sor yardımcı olurumŞeniz
ahh, rujları tekrar gorebilmek cok iyi oldu kaydirigubbakcemile2 sagol canim, ellerine saglik opuyorumnanaktan

bu arada kimse avatarima bi si demiyor :sinifsinif: o kadar mi kotu gorunuyorum akannehir

canım beyin mayhoşlaşması geçirdiğim için dikkat etmedimkafamçokkarıştıbakarım şimdi:))
BANA BİRAZ MÜSADE CANLARIM SABAHTAN BERİ TOPİKTEYİM BİRAZ DİER TOPİKLERE GİDİCEM SOLUK ALIYIM:))

Son düzenleme:
Eprılım, canimin ici sen muayyen agrisi mi cekiyordun? CADIARZU canim, kekik cayi ic hemen, cok iyi geliyor adet sancisina.. o da olmadi, ayaklarini dayanabilecegin sicakliktaki bir suya sok beklet. o da olmadi, havlu isit karnina koy. o da olmadi, eczanlerde bantlar satiliyormus adet sancisi kesici, onlardan da kullanabilirsin. ama ben o bantlari hic denemedim sonucu ne olur bilemiyorum :uhm:

kiyamam sna. bu arada ben de o donemdeym canim. ben dayanamayip atiyorum agzima bir agri kesici eyvahedigeldismile

:gitme: Tatlı balım, çok teşekkür ederim, sana da geçmiş olsun..kaydirigubbakcemile3
zaten ben ağrı kesici içmesem ölürüm, o derece ağrılı yaşıyorum bu dönemleri..mafoldumben.Kist problemim var, o yüzden balım...
Kuşburnu çayının da iyi geldiğini söylemiş tanrıçam,kaydirigubbakcemile5
kekik te aklımda olsun balım, kekik yağı var biyerlerde, bileklerime filan onu süreyim, rahatlatır sanırım...Ooof of...
guclubacismile

Tanrıçam bende sevmiyorum kıvırıcıyı ama kıvrılmayıncada kirpikler güzel durmuyor :) keşke şunun bir yöntemi olsa. diğer markalarada bi bakayım tatlış . en son max factorun 2000 serisinden aldım gzl dediler ama yapıştırıyor kirpikleri birbirine pek memnun değilim.

Cevap için çok sağol Tanrıça, özellikle şu kaş kirpik bakım yağını hemmen alacağım, emeklerine de sağlıık opuyorumnanaktan

:gitme: Tatlı balım, çok teşekkür ederim, sana da geçmiş olsun..kaydirigubbakcemile3
zaten ben ağrı kesici içmesem ölürüm, o derece ağrılı yaşıyorum bu dönemleri..mafoldumben.Kist problemim var, o yüzden balım...
Kuşburnu çayının da iyi geldiğini söylemiş tanrıçam,kaydirigubbakcemile5
kekik te aklımda olsun balım, kekik yağı var biyerlerde, bileklerime filan onu süreyim, rahatlatır sanırım...Ooof of...
guclubacismile

dene canim benim insallah ise yarar Şeniz

Tanricam, canim,sen bu at kestanesine olgun cilt icin demissin. peki ben bunu gogus toparlayici olarak kullanabilir miyim? bilmiyorumkismile yas 29? :ecrin_bebek:
yok burcucum sürme oraya,çünkü vazelin gibi bir ürün,tavsiye etmem oraya sürmene
Tanrıçam bende sevmiyorum kıvırıcıyı ama kıvrılmayıncada kirpikler güzel durmuyor :) keşke şunun bir yöntemi olsa. diğer markalarada bi bakayım tatlış . en son max factorun 2000 serisinden aldım gzl dediler ama yapıştırıyor kirpikleri birbirine pek memnun değilim.
haklısın prensesim memnunsan kıvırıcaksın tabi,mümkün mertebe bakım yapmaya çalış yağlarla...birde yapışmaması için kaş tarağı ile tara rimelden sonra o zaman yapışmaz
Cevap için çok sağol Tanrıça, özellikle şu kaş kirpik bakım yağını hemmen alacağım, emeklerine de sağlıık opuyorumnanaktan
güzel sözlerin için ben teşekkür ederim balım
Tanricam at kestanesiyle ilgili sorumu donunce cevaplarsin degil mi? Şeniz

canım gözden kaçırmadığım takdirde tüm sorularınıza cevap veririm tabikikaydirigubbakcemile5

gördüğüm kadar ile hoş birisin tatlım..kaşların tenin saç rengin gayet hoş gözüküyoboshayallersmile

Tanrıçam mesajımı editlerken bir soru daha eklemiştim, ama sen benden önce davranmışsın cevaplarken, o yüzden son sorumu görmemişsin hemen ekliyorum tekrar olumunekankayizsmile
Buz kalıbına süt-elma suyu-soda koysam. Bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda, bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda yapsam çok mu olur -tatlicadiarzu-

benim koca geldi ben kacar,kaydirigubbakcemile bulursam bagno di roma sabunu alacagim bu aksam, bayanssulusmile ilk firsatta da resimler koyarim opuyorumnanaktan

tanrıcam ya ben geldim sen çıkmıssın üfffffff :a015:
melegim hepsini alıntı yapmakla çok iyi yapmışsın harika oldu boyle :asigim:

Tanrıçam mesajımı editlerken bir soru daha eklemiştim, ama sen benden önce davranmışsın cevaplarken, o yüzden son sorumu görmemişsin hemen ekliyorum tekrar olumunekankayizsmile
Buz kalıbına süt-elma suyu-soda koysam. Bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda, bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda yapsam çok mu olur -tatlicadiarzu-

çok olmaz bitanem benim bi sürü buz çeşitlerim varaklinialirimsmile
dolabı açınca şu modda diyorumki ımmm acaba hangisini sürsemboshayallersmile:)
ama sodayı sevmiyorum ben söyliyimguclubacismile
kivili yapıcam akşama benzemuszemus

tanrıcam ya ben geldim sen çıkmıssın üfffffff :a015:
melegim hepsini alıntı yapmakla çok iyi yapmışsın harika oldu boyle :asigim:

kankam hepsini yapamasamda en azından işe yarıycakları alıntıladım..kıyafetleri çekmeye başla istersenaklinialirimsmile
sayfa 166-168 toplu alıntı kızlaryerimseniben

çok olmaz bitanem benim bi sürü buz çeşitlerim varaklinialirimsmile
dolabı açınca şu modda diyorumki ımmm acaba hangisini sürsemboshayallersmile:)
ama sodayı sevmiyorum ben söyliyimguclubacismile
kivili yapıcam akşama benzemuszemus

aa neden sevmiyorsun sodayı canım genelde hep tavsiye edilir ya CADIARZU
kivi benim cildime iyi gelir mi kuru benimki ben de yapacağım çeşit çeşit renk renk hihoyyyt

Canim cok sagol, anladim kestane kremi surulmeyecek a.s sagol canim cevap icin.. cok cok optummmmmmmm Şeniz
göğüs için istiyosan başka yağ karışımları ile masaj yap tatlım
benim koca geldi ben kacar,kaydirigubbakcemile bulursam bagno di roma sabunu alacagim bu aksam, bayanssulusmile ilk firsatta da resimler koyarim opuyorumnanaktan

aktarlardada çok güzel sabunlar var o konuyada giricemguclubacismile

aa neden sevmiyorsun sodayı canım genelde hep tavsiye edilir ya CADIARZU
kivi benim cildime iyi gelir mi kuru benimki ben de yapacağım çeşit çeşit renk renk hihoyyyt

kivi c vitamini içerir aslında karma ciltlere uygun ama denersen memnun kalıcağını düşünüyorum..canlılık verir
soda buz olunca bi acayip oluyo:))verdiği hissi sevmiyorum asitli ya:))gözümede hoş gelmiyo ondan:))

Canım ben Ankarada'yım, her aktarda böyle ot çöp dışında ürünler var mı senin aldığın gibi (şampuan, sabunlar, rimel, kremler vs.) yoksa büyük, güzel bir aktar mı bulmak gerekiyor ? bilmiyorumkismile

kivi c vitamini içerir aslında karma ciltlere uygun ama denersen memnun kalıcağını düşünüyorum..canlılık verir
soda buz olunca bi acayip oluyo:))verdiği hissi sevmiyorum asitli ya:))gözümede hoş gelmiyo ondan:))

bir kere deneyeyim bakayım kiviyi, memnun kalırsam devam ederim, ben zaten not aldım kuru cilt için maskeni: muz + bal kaydirigubbakcemile2
bir de şunları not aldım: ' pirinç suyu leke giderici, buhar maskesinden sonra gerginleştirici maskemiz-üstüne nemlendiricimiz, bir de tonik niyetine çöven otunun suyu' a.s

X