Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ayyyy.tanrıçam şu yasemin yağının güzelliğine bak..:dance:
İçinde yasemin geçen herşey güzeldir bence..:1rolleyes:

bu gün aldıklarımhihoyyyt
grnt2805.jpg

grnt2807.jpg
grnt2826.jpg

grnt2811.jpg
grnt2814.jpg

grnt2813.jpg

grnt2815.jpg

KIZLAR CARMİNA İLE CECİLENİN 2 NUMARASI BENZİYOR:gitme:AMA CARMİNA SİMLİ:dilcikar:
grnt2821.jpg

mineralli fondotenin tendeki duruşu
grnt2818.jpg
grnt2820.jpg

toz farın tendeki duruşu
grnt2823.jpg

rujların duruşu
grnt2809.jpg

buda kokoş ajandam:roflol:

kokoşlar bugün şaşırtıyım sizi sabah geliyim dedim:smiley-cool:
canlarım far bazı olmayan arkadaşlarımız var..herkezde olucak die bi kural yok..bende onları düşünürek kendimce bir çözüm buldumhihoyyytçözümün adı ARKO KREM!
arko kremi bir miktar gözkapağımıza yediriyoruz,ardından farımızı sürüyoruz..ama arko yağlı krem kullanılması önemle rica olunur..çünkü....yağlı bir yapıya sahip olduğu için farın yoğunluğunu arttırıyo.
denemesini yaptığım far cecile 410 numara...fiyatı 15 tl
hem krem hemde bazı çektim karışıklık olmasın...
grnt2932.jpg

grnt2924.jpg

grnt2923.jpg

grnt2925.jpg

grnt2927.jpg

resimler benden gözlemlemesi sizden:hulya:
1 ve 2 die yazdıklarım kullandığım tonlar(farın üzerinde yazılı)
tanrıça hepinizi öpüyor ve aşkama görüşürüz diyooo:eek:

sserm cim sözümde durdum ve bahsettiğim gibi resimlerimle geldimaklinialirimsmile
canlarım geçen gün cilt bakımından konuşurken(eskiden baya para bayılmış ama hiçte memnun kalmamış biri olarak)dedimki kk arkdaşlarımıza kendi cilt bakımlarını yapmaları hakkında bilgi veriyim hatta resim çekiyim iyice gaza gelsinleraklinialirimsmile
başlıyoruzzemuszemus
önce yüzümüzü yıkıyoruz..havluyla sildikten sonra sauna maskemizi yapıyoruz
sauna maskesi nedir diyenler..4 tl civarı olan doğal maskeler..işte şu resimdeki
grnt2807.jpg

o yoksa kil maskesi olabilir
şu arkadaki kırmızı maske..hatunun gözünde bişeyler var hani:)
grnt2943w.jpg

2 tl ye aldığım kil maskemzemuszemus
maskemizi yaptık....
ketılda kaynattığımız suyu tencereye boca edelim..ben içine maydanoz nane kekik attım(içine yeşillik atarım genelde)ayrıca bazen çiçek falan atarım
grnt2953.jpg

birde hasta olduğum için,içine azcık viks attım..yalnııızz o kadar az atınki bu sizin solumanızı güçleştirmesin..noktadan daha küçük boyutta olsun
grnt2950.jpg

küçük şişedeki çin yağı..eczanelerde satılan naneli çin yağının aktarda satılan hali..fiyatıda 5 tl dir..nane kokar
dier şişedekide vviksin dier bir çeşidi..
havlumuzu sardık,tenceremize yüzümüzü dayadık,arada kafa çıkarıp soluklanın oksijensiz kalmayın:smiley-cool:
dayanabildiğiniz kadar kalın..sonra yüzünüzü kuruladıktan sonra nazikçe siyah noktalarınızı parmağunuza selpak dolayarak sıkın..zaten kendi çıkıcaktır..asla zorlamayın ASLA...yoksa ertesi gün kırmızı bir suratla gezersiniz
evet nokatalardan kolaylıkla kurtulduğumuza göre sıra yüzümüzü gerginleştirici maskemizde
grnt2951.jpg

biraz yumurta akı biraz limon suyu birazda tuz kattığım karışımı yüzüme sürüyorum...iyice gerildiğimi hissettikten sonra yüzümü yıkıyorum..ardından cilt tipimize uygun nemlendiricimizi sürüyoruz
NOT:sauna maskesi cildi ısıtır..buhardan önce onu uygulayınki cildi hazırlasın buhara...buhardan sonra ferahlatıcı şeylere ihtiyaç var..o yüzden sauna maskesini buhardan sonra sürmeyin..buhardan sonra kil..yada gerginleştirici yumurta maskesimizi sürelimbayanssulusmile

.......

biberimmm:eek:aklinialirimsmile
kızlar asoyken eklediğim maske tariflerini ekliyim hazır cilt bakımı konuşurken..bua arada başka siteler çalmış resimlerimi:))neyse resimler geliyor..
1 tatlı kaşığı beyaz kili alıyoruz ve küçük bir tasa koyuyoruz
grnt0336.jpg

biraz süt ekliyoroz ama çook değill
grnt0339.jpg

son alarak karıştırıyoruz..kıvamın böle olmasına özen gösterin...
grnt0340.jpg

bu ara cildimin neme ihtiyacı olduğu için süt kullandım
NOT:BU TARİFİ YAZIN EKLEMİŞTİM

buda inci tozu maskesi kızlar
grnt0398.jpg

grnt0399.jpg

grnt0404.jpg

kızlar poşetteki inci tozudur..20 tl almıştım o kadar paketi..yazın eklemiştim bunuda.kendi cilt tipime göre hazırladım..aslında yumurta akınada konuluyor inci tozu.şimdi yapmıyorum ama yazın yapıyordum.inci tozunu herkez kullanabilir

şu body shopumu kullanmıyodum..bi kenarda duruyodu..o sıradada alix avien rujum kırılmıştı ortadan(rengi pembeydi)bayada vardı...dedim napsamCADIARZUen iyisi rujumu buna katıyım hem kokusu hem rengi güzel olur dedimsüprizzzzz
sonra aldım mutfaktan bir tas..attım rujumu içine,badi shopumuda tasa aktardım.ikisini kaloriferin üzerine koydum..tasta eridiler bende karıştırdım pipetle..sonra karışımı kutucuğa aktardım..
grnt2929.jpg

bunu ruj sürme aplikatörü ile kullanıyorum..rengine bakarsanız azcık simleri var içindehihoyyyt
grnt2928m.jpg

buda rengikaydirigubbakcemile2
sizde kullanmadığınız rujlarınızı bi şekilde değerlendirebilirsinizkaydirigubbakcemile5
ben çay sevmem..meyve çayı içerim..göğüslerim büyük değildir.kara üzüm çekirdeği tozu aldım bende kolestrol çıkmıştı ben o yüzden aldım(kolestrole ve damar sertliğine iyi gelir)ama bana iştah yaptı ve miğdemi bozdu bi acayip oldumkafamçokkarıştıo yüzdençayını içmeyi tercih ediyorum.nar çayı ve üzüm çayı doğal östrojenaklinialirimsmile
bu çaylar 3.5 tl civarı kızlar..
bunlarda şu an kullandığım el kremlerim
grnt2930.jpg

dove:4 tl civarı..nane var içinde yeşil çay özlü..süper ferahlatıcı bir kokusu var.uygun fiyata tavsiye ederimyerimseniben
netrogene:9 tl civarı..çok yağlı..ellerim soğuğa çok maruz kaldığı zamanlar kullanıyorum.yoğun neme ihtiyacı olunca..zaten elde krem hissini sevmiyorumalsanaalsanasmile
innova..7 tl almıştım.kokusu hoş.emilimi güzel..
grnt2944.jpg

akitim bu gece aplikatörleri nereye koyabiliriz die fikir vermek istiyorumzemuszemus
grnt2945.jpg

bu aslında kalem kutu ama ben bunu allıklarımı koymak için kullanıyorum
grnt2947.jpg

kızlar bu tarz şeyler aplikatörler için biçilmiş kaftandır..ben şu an buna koymuyorum filimden 2 tane var bunu önceden kullanıodum..yani böle yaparak gözünüze hoş gözükmesini sağlıyabilirsiniz
grnt2959.jpg

buda yürüyen şapşal kalemtraşım:kedi:
böyle şeylere dayanamıyorum napim:eek:

.......

tasarım ürünler satan bi yerden aldım nişantaşından bebeğim..tamam yaz hemen yolluyorumaklinialirimsmile

:kedi:pericikimŞeniz
bebekler geçen yaz diş eti problemi yaşamıştım..şimdi size bu konuda bir iki şey çizittiriyim.belki böle sorunu olan arkadaşlarımız vardır..eski topiğimden kopyalıyorum babamın malı gibi çalıyım resimleridezemuszemus
grnt0731.jpg

--------------------------------------------------------------------------------

uzun zamandır yemek yerken dişlerimde bir sızlama,hatta yemek yiyemiycek derecede ağrı hissediyodum,çürüğüm olmadığı halde neyin nesi bu die dişçime gittim
diş eti hassasiyeti ve diş eti kanaması oluştuğunu söyledive bana bu ürünleri verdi
macun=15tl
gargara=10 tl
diş fırçası=10 tl
macunun kısaca bilgilerini yazıyorum:
asit erozyonuna karşı dişlei korur,hassas dişleri olanlar için özel formüle edilmiştir
hanımlar benim gibi şikayeti olanlar varsa bu ürünleri deniyebilirler

canlarım bu resmi netten aldım.üzerine dilimin döndüğünce anlatım yaptım.bu makyajı uygulamak isteyen kokoşlar olursa elimden geldiğince tarif ettim.şimdi başlıyorum anlatmaya:kahve:
35675732fj9.png

şimdii..hatun kişiler.resim bu!!
bakın işaretlediğim yerleri inceleyin ve demek istediğimi anlayın..aslında uygulaması kolay bir makyaj,ama biraz zahmet ve özen istiyor tabi
resmin üzerine zaten açıklama yaptım.anlaşılmayan bir olay varsa sorularınızı bekliyorum
bu makyajı nerde kullanabilirim?? die sorduğunuzu duyar gibi oldum,yada iyi sıhatte olsunlara karıştım:smiley-cool:ben diyorumki bunu özel günlerde uygulayın.kına nişan düğün gibi yerlerde giderken güzelce süslenin çatlatın milleti:dilcikar:makyajımı kendim yaptım diede havanızı atın:nazar:
grnt2986.jpg

buda güzel gözlerime uyguladığım makyajım:roflol:
gözümde gösteremediğim için adım adım böyle anlattım:)

burdada farlarımızı hangi renklerle beraber kullanırız,hangisi yanyana yakışır die fikir vermek amacı ile koydum..işte yakıştırdığım tonlar:CüvCüv:
BAZ UYGULAMADAN SÜRDÜM!
grnt2977.jpg

bu renkler elizabet arden farımdan
grnt2975.jpg

gri far sephora altındaki yeşil cecile farımdan
grnt2976.jpg

bunlar pastel farımdan
grnt2974.jpg

mavi far cecile,altındaki bakırımsı sephora farımdan
grnt2973.jpg

üstteki yeşil cecile altındaki bakır ton alix avien farımdan
NOT:farlarımı ilk sayfada görebilirsiniz
sizde yanyana yakıştırdığınız renkleri göz makyajınızda uygulayabilirsiniz tamamen zevk ve hayal gücünüze kalmış:emir_bebek:

burdaki ojelerimi üye olduğum zaman eklemiştim ta ne zamanboshayallersmile
içlerine yeni dahil olanlarda var ama çekmedim onları
grnt0582.jpg

bunlarıda az önce çektim fırından yeni çıktıhihoyyyt
grnt3017.jpg

grnt3018.jpg

evet kızlar az çok fikir sahibi olursunuz die bu şekilde sunuyorum resimleri

grnt2999.jpg

canlarım şu an kullandığım pilink bu ama kendi yaptığım doğal pilinkleri bi ara resimliycem
bunun fiyatı 16 tl civarı..zaten daha öncede bahsetmiştim

.....

Tanricam bu süt, portaka elma karisimi benim kibi hassas ve alerjik ve ayni zaman da kuru problemli mafoldumben cildime de yarar mi? bir el atsan bana da bebekim senağlama
burcucum canım benim cildim de kuru ve bende süt portakal ve elma yapıyorum bence iyi oluyor ve tanrıcam da öneriyor kaydirigubbakcemile2
ahh, rujları tekrar gorebilmek cok iyi oldu kaydirigubbakcemile2 sagol canim, ellerine saglik opuyorumnanaktan

bu arada kimse avatarima bi si demiyor :sinifsinif: o kadar mi kotu gorunuyorum akannehir

kuzuuum resmin gayet hoş duruyoe walla bayanssulusmile saçlarının uzunluğunu merak ettim :kedi: maşallah kaşlar falan da güsel opuyorumnanaktan

tanrıcam balıım glosları tekrar yayınlaman bana çook faydası olsu tewşekkür ederim a.s. ayrıca far alıcaktım şimdi bidaa bakıp tercih yapmam daha kolay olucak kalibaa opuyorumnanaktan

geçen gün carminadan mineralli fondoten aldım biliyosunuz
yalnız değiştirip bir ton koyusunu aldım dieri ile hayalet gibi oldum:bbo:
ürün güzel..kapatıcılık iyi hoş eyvallah....yalnııızz...!!gel gelelim pompa kısmını çok acemice yapmışlar.carminaya yakışmadı.insan pompayı uzun tutar.sıkıcam die anam ağlıyo.
bu canımı sıktı gerçekten.ama ürün başarılı.onun hatrına sinir yapmıyorum:eek:lmaz:
grnt2984.jpg

grnt2980.jpg

:emir_bebek:
görüntü biraz komik:))bahsettiğim olay bu işte!bunun uzun olması lazımdı ama zeka küpleri bunu kısa tutmuş
grnt2978.jpg

sürdük..yani ben tek başıma sürdüm:smiley-cool:
grnt2979.jpg

yedirilmiş hali
ürün bilgileri:
fiyatı:23 tl
numara:24

kızlar bu tarifi sizlere eklemiycektim aslında..neden derseniz biraz zahmetli herkezin hemen bulabiliceği şeyler yok içinde,ama ben yinede yazıyım dedim..ben sizlere örnek olması için koyuyorum.sizin yapıcağınız malzemeleri yazıcam altına...
grnt3031.jpg

bu tasın içindedir malzemem..gerekli oldukça kullanırım
grnt3032.jpg

buda resmi..sürdükten sonra resim çektim..görüntü biraz çikin kusura bakmayın:smiley-cool:
MALZEMELER
1)-kavun çekirdeği
2)-portakal kabuğu
3)-yumurta kabuğu
4)-kitre
5)-arpa
6)nohut
7)mercimek
8)buğday nişastası
bu malzemeleri aktardan temin ettim..hepsinden 6 gram alıyosunuz.aktarda onu çektirdim ve toz halina getirdim..içine su koyup yüzümü ovalıyorum..hatta 5 dk kadar tutuyorum yüzümde.kuruyunca tam bir piilink oluyor..işim bitince lavobayı temizlemeyi ihmal etmiyorum..lavobanız tıkanmasın:smiley-cool:
şimdi kızlar bunu herkez bulup yapamaz yada üşenir..o zaman size şöyle bir tarif vericem
badem
süt
bademi havanda dövün..biraz süt koyun ve başlayın yüzünüzü ovmaya..işte size bi tane pilink tarifi..bunu kuru ciltler rahalıkkla uyhulayabilir.

princes of rain ve body shop renkli ve simli nemlendiricisi olan dier kızlar..yada bu ürünü nasıl kullanıcam diyen arkadaşlarım
ben çok simli olan bu ürünü fondotene katıp hoş bir ışıltı sağlıyorum..sizlerle bunu paylaşıcam şimdi
ürünlerim bunlar
grnt3029.jpg

carminanın mineralli fondeteni ile badi nin simlisi
grnt3025.jpg

ÇIPLAk TEN
grnt3027.jpg

BUDA İKİSİNİN KARIŞMIŞ VE TENDEKİ HALİ:nazar:
NOT:body shop ürünüm ile ilgili açıklamalar dier sayfalarda mevcut..fondoten fiyatı bilgileri ve tendeki duruşuda geçmiş sayfalarda mevcut...ama hangi sayfa işte onu bende bilmiyorumbenneyaptımki

.......

buda memnun kalıcağınıza inandığım dier tarifim
MALZEMELER
ince bulgur(köftelik)sanki yemek yapıyoruz he:roflol:bi an yemek tarifi veriyorum gibi hissetim:)
limon kabuğu rendesi
kuru nane
grnt3033.jpg

YAPILIŞI
kızlar zaten limonu rendeleyince o su veriyo.o suyuda tasa dökün.yarım limon yeterli olucaktır..ama vucut için kullanıcaksanız 2-3 limon aca olur
vucut için yapıcaksanız malzemenizi ona göre ayarlayın..ama yüz için kullanılıcaksa benim tasımdaki kadar olması kafi..
karıştırıp sürüceksiniz..hepsi bu..
NOT:ellerinizide pilink yapın kızlar hazır yüzünüze sürmüşken ellerinizede sürün pamuk gibi oluyolar:asigim:

mineralli ürünüm şu anda sadece body shop allığım..ama pandora ve mineralli ürünü bol olan arkadaşlarıma fikir sunmak istiyorum
mineralli ürünlerinizi değerlendirin
şincik ürün bu oluyor
grnt3030.jpg

bende allık olduğundan dolayı bunu gösterebiliyorum..farım olsa onunla deneme yapardım..​
mineralli farınızı eyeliner fırçası yada ince uçlu bir fırça ile suya batırırsanız eyeliner elde etmiş olursunuz...
parlatıcınıza batırırsanız değişik renkler elde etmiş olursunuz
bakınız örneği:
grnt3024.jpg

allığım ile denedim..farım olsaydı o zaman daha iyi anlardınız..bakın ince fırçamı suya batırıp mineralli allığıma batırdım..bunu ince bir hat şeklinde istersem eyeliner olarak kullanabilirim..(farımı)
grnt3022.jpg

buda parlatıcıma batırdığım örneği...alttaki parlatıcıya batırılmış allık..
pandoracımsende farlarını eyeliner olarak kullanabilir ve en dandik parlatıcıya bile patırsan şahane renkler elde edersinyerimseniben
mineralli ürünü olanların bunu denemelerini tavsiye ediyorum

carminalandım kızlar
grnt2990.jpg

carminalarda indirim vardı kızlar geçen hafta..hala varmı bilmiyorum..terekota farım ve pullu çantam hediye:sm_cool:
rimel: 8 tl ye aldım asıl fiyatı 23 tl imişakannehir
rimel özellikleri:kıvrım vermesi..ama sevmedim neden derseniz kırıntı bıraktı gözümde..ne kırıntısı diyceksiniz şimdi:)yani tane tane kum gibi olup dökülme yapıyo..güzel kıvrım veriyo ama sevmedim.tavsiye etmem o yüzden
grnt2993.jpg

allık:02 numara..koyu ve simsiz.klasik bir allık özelliği yok..çok toz toz oluyo tavsiye etmem..ama rengi güzel bunda fiyatı 8 tl civarı
grnt2998.jpg

carmina kalem ruj::asigim:bayıldımmm...kesinlikle tavsiye ederim..çok sevdim.fiyatı 5 tl..bendeki çok tatlı bir pembe 422 no..
sürdükten sonra selpakla siliyorum nasıl hoş oluyo anlatamamaklinialirimsmile
terekota far hediye..dehşet beğendim..
grnt2992.jpg

yani maskara ve allığı tavsiye etmiyorum..aman aman off diyiceğim ürünler değil..ama kalem ruju çok sevdim.farda süper
rujun görünümünü daha sonra ekliycem kızlar resimde hata oluştu!!

geçen gün makyaj malzemelerimi eklerken ekliyicektim ama unuttum..aynalar benim için vazgeçilmez.bu aynanın kare ve daha büyük boylarıda var ama onlar iş yerimde:)makyaj yaparkende kendime aynadan bakarkende(arkadan bakmak içinaklinialirimsmile)birebir.ve göz zevkimede hitap ediyorzemuszemus
grnt3013.jpg

bu ayna 7 tl..hediyelik eşya satan yerlerde bulabilirsinizopuyorumnanaktan

toklarımıda ekliyim dün aldımbayanssulusmile
grnt3109.jpg

en baştaki 10 tl
ortadaki 13 tl
en sondaki 7 tl
biraz fiyatlı ama seviyorum bu tarz tokaları..sağlam oluyolar..en azından alıp atmıyorum çöpe:CüvCüv:

evet bitanelerim dün maske tarifi ekliyceğimin sözünü vermiştim,sözümü tuttumzemuszemus
bu maskeyi kankam live hitaf ediyorumsempatiksalakcinni
muz+bal maskesi...
yapılışı...yediğiniz muzun yarısındanda küçük miktarını düz bir tabağa koyun..üzerine kafi miktarda bal dökün..birde çatal alıverin elinize.başlayın ezmeyecokacimcoooksmil yanlış oldu:smiley-cool:
faydaları...cilde nem verir.yorgun görünümü alır.kuru ciltlere yi gelir.ama yorgunluk giderici maske olarakta karma ciltler kullanabilir:kahve:
bu maskenin ardından şöyle havalı bi makyajda ne gider hee:nazar:aklinialirimsmile
grnt3117z.jpg

bu maskeyi temizlerken sünger kullanabilirsiniz.ben öyle yapıyorum
2773_buyuk.jpg

kozmetikçilerde ve marketler bulabilirsiniz.fiyatı 3 ve 7 tl arasında değişiyor..
evey maskemi temizledim..sonra naptım??şu gördüğünüz leğendeki pirinç suyu ile yüzümü yıkadım:kedi:dalga geçen olursa kafasını uçururum:nazar:
grnt3116.jpg

ayıptır söylemesi zeytinyağlı dolma yaptım..baya yaptığım için 2 poşet pirinç gitti.bende suyunu atmadım ve leğene koydum..şimdi pirinç suyunun özellikleri ne diyiceksiniz..:emir_bebek:
__leke giderici özelliği bulunur.cildin tonunu dengeler dolayısı ile.berrak ve pürüzsüz bir görünüm sağlar
bu suyu pedikür ve manikür suyu olarakta kullanabilirsiniz.ben kavanozlara koyup yüzümü yıkıyorum...
hatta ve hatta pirinç suyunu duşta son durulama suyu bile olarak kullanabilirsinizbayanssulusmile
grnt3118.jpg

regl olurken kuşburnu içmek bana iyi geliyor.bugünde muaynen günümde olduğum için yani aybaşım tuttu-tatlicadiarzu-ben çok tatlı sevdiğimden şeker kullanımını kesmeye çalışıyorum..çaylarıma bal yada pekmez koyuyorum..ayrıca kuşburnunu yoğun seviyorum o yüzden 2 poşet koyuyorum tadı çok güzel oluyor.sizlere tavsiye ederimhihoyyyt
poşet kuşburnunu tüm marketlerde ve aktarlarda bulabilirsiniz...
grnt3111.jpg

şu gördüğünüz bez varya..asrın icadı dermişim:smiley-cool:eek: bez benim altınlarımı temizleme bezim..(sanki çok altınım varda-tatlicadiarzu-)
o gördüğünüz siyahlıklar kıl değil altından çıkan pislikler:)kuyumcuya söylerseniz size verir.böylelikle altınlarınızı evde kendiniz parlatırsınız..buda küçük bir anektoddu:CüvCüv:
grnt3114.jpg

grnt3112.jpg

geçen gün 5 tl ye aldığım carmina kalem ruj..çok çok memnunum.bendeki rengi 422..bunu peçete ile silince dudağımda inanılmaz tatlı bir renk oluşuyor..:jeyyar:
tendeki duruşunu çekmemiştim buyrunuz:ecrin_bebek:
grnt3115.jpg

şu mefta gibi yatan şey benim kaş ve kirpik bakım yağım..markası effect..fiyatı 15 tl...2 taraflı hem kaşa hemde kirpiğe uygulama fırçaları mevcut..içindeki yağları yazıyoum şimdi
Kirpik bakım yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar :
Hint yağı
Buğday yağı
Fındık yağı
Tatlı badem yağı

Kaş bakım yağı içerisinde bulunan bitkisel yağlar :
Fındık yağı
Kayısı çekirdeği yağı
Buğday yağı
Susam yağı
Çörekotu yağı
Jojoba yağı
Isırgan otu yağı

grnt0460.jpg

fırçaların nasıl olduğunu daha iyi anlamanız için 2.resimyerimseniben
..........

canlar cierler kuzu sarmalarsempatiksalakcinni
işinize yarıyacağını inandığım bi deneme daha ekliyorum...tozlu simli farlarınızı kullanmadığınız kalemlerinizle çiftleştirip pardon birleştirip-tatlicadiarzu-yeni bir makyaj malzemesi elde edebilirsinizhihoyyyt
kalemi toza batırıp birbirlerine aşık olmalarını sağlayın:asigim:
batırıp batırıp güzünüze eyeliner çeker gibi sürün..ister kalın ister ince çekin..şuna emin olun acayip tatlı renkler elde ediceksiniz.tek bir kalemlede işinizi görüp masraftan kutulursunuz..aynı işlemi kullanmadığınız yada parçalanmış farlarınızı toz haline getirerekte yapabilirsiniz
9171.jpg

bunlarda kullandığım malzemelerbayanssulusmile
9198.jpg

maske tariflerimi özlediğinizi duydum sankiaklinialirimsmile
portakal rendeli yoğurtlu maskeboshayallersmile
yediğiniz portakalın kabuğunu soyarken azcık rendeleyin,biraz yoğurda katın ve cildinize sürün..kurabiye oluyomuş gibi bi his vericek koku size:smiley-cool:ama o sizi yanıltmasın:eek:lmaz:
siz kurabiye değil,afrodit oluyosunuz o sırada:asigim:-tatlicadiarzu-çok pis gaz veren smillülülülülülü
9188.jpg

NOT:karma ciltler için uygundur.kuru ciltler içine bal atarak kullanabilir.

sanırım ceylan 91 arkadaşım sormuştu saç şekillendirici ürünlerimi..anca ekledim..işte bunlarda benim fakirullahlargamyoncuiremsu
bu ürün simbo nun..annem dia marketten almıştı.çılgın kadınboshayallersmile
247.jpg

hem düzleştirme hemde tost yapma özelliği var..tost dediysek yengen tost değilsempatiksalakcinnişu formda tost
k.jpg

14 tl gibi komik bi rakama almıştıakannehirrengide pembiş pembişboshayallersmileseviyorum bunu:lepi:

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
yine anamın aldığı bir ürün
289.jpg

roventa markası..yeni çıktıpı zamanlar almıştı fiyatını bilmiyorum..2 fırçalı.bir fırçası devasa,dieri normal boyutta.kendiliğinen dönüyo fırça.dalgalı fön yapabilirsiniz

vanessa_hudgens_dalgali-sac.jpg

:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:
bunuda tahmin ettiğiniz gibi anam aldısempatiksalakcinnireklamda görmüştü kaç sene önce
329.jpg

markası jetair:smiley-cool:
çok amaçlı bir ürün,hem maşa yapıyo,hem bukle,hem düzleştiriyo,yani bi sürü zımbırtısı var çeşit çeşit ama üşeniyorum yapmayamirmirmirmir

bunlarda saça verdiği şekiller
K%C4%B1v%C4%B1rc%C4%B1k-Sa%C3%A7.jpg

34opmbd.jpg

NOT:şunu unutmayın kuzu sarmalarım:kadını gösteren saçıdır:1closedeyes:

cennet kokulum sana söz verdiğim gibi lekelere iyi gelen tarifler:lepi:
malzemeler
*2-3 dilim elma
*biraz portakal rendesi
biraz elma sirkesi
hazırlanışı
elmayı ve portakalı rendeliyoruz..sonra suyunu sıkıp içine bir kaç damla sirke koyuyoruz ve bunu yüzümüze sürüp tutabildiğiiz kadar tutuyoruz.sonra yıkıyoruz..hergün tekrarlanması lazım netice almak için
425.jpg

dier bir tarif
malzemeler
*buğday nişastası
*limon(yarım)
*elma
yapılışı
446.jpg

461.jpg

elmayı rendeliyoruz..limonu sıkıyoruz..elmanın suyunuda limona ekliyoruz.ardından buğday nişastası katıp maske kıvamına getiriyoruz
sürüp 15 dk sonra yıkıyoruz..deneyin görün:1closedeyes:haftada 2 kere uygulayın:nazar:

.........

elinizde parlatıcınız var ama rengi hoşunuza gitmiyo,düğüne yada kına gecesine gidiceksiniz belkide canınız kokoş olmak istedi sadece şıkır şıkır olmak istiyosunuz ama parlatıcınız istediğiniz ışıltıda değil..şimdi bakalım napıcakmışızzemuszemus
simli toz farlar yokmu elinizde?mavi yeşil siyah hariç her renk olur..ben beyazdan yaptım..simli olması şart..
bendeki toz far sephoranın.fiyatı 15 tl civarı
parlatıcıda flormarın 9 tl
278.jpg

sim kullanılmamış parlatıcıya bakın
309.jpg

birde sim kullanılmışa:asigim:deneyin görün farkı..
321.jpg

altın sarısıda olur,zevkinize kalmış..böylelikle memnun olmadığınız parlatıcınız varsa değerlendirmiş olursunuz.tek yapmanız gereken glosunuzu sime batırıp dudağınıza sürmekhihoyyyt

buda bugünkü son maske tarifi
elma her derde deva kızlar
elmayı rendeleyin suyunu süzün salatalıkta anlattığım gibi
bunu kalıba koyup cildinizde gezdirin,artı sivilceli ciltler için şöyle bir formül vericem
rendelenmiş ve pestili çıkarcasına suyu çıkarılmış elma
149.jpg

SİVİLCELİ CİLTLER BİR TATLI KAŞIĞI TARÇINA BİR TATLI KAŞIĞI ELMA SUYU KATSIN VE KARIŞTIRSIN..SİVİLCELİ BÖLGEYE SÜRSÜN
173.jpg

NOT:başta yanıcaktır sürdüğünüz bölge..korkup yıkamayın,geçicektir hemen,15 dakika sonra cildinizi yıkayın ve ardından isterseniz kalıptan çıkardığınız buzunuzu sürün
bunu sivilceler sönene kadar tekrarlayın.elma suyunu kalıba dökün ve sivilcelerin iltihabı geçip izi kaldıktan sonra yüzünüze sürünkü izlerde en kısa zamanda geçsin!elma bunun için birebir..kısaca elma güzellik iksiriolumunekankayizsmile

durmak yokyasakkelimeyola devamsempatiksalakcinniresimler gelsinhihoyyyt
evet kuzu sarmalarım,sizlere pratik bir saç uzatma ürünü tavsiye edicem
hüsamın üstüne(minik kutumun adı-tatlicadiarzu-)koydum ve çektim sizler için
entele losyonubayanssulusmile
fiyatı 15 tl
aktarlardan bulabilirsiniz
enteleyi evde yapma zahmeti yok artık..saçınıza sürüp yıkıyosunuz.zaten poşeti 15-30 tl civarı değişiyo,birde hazırlama zahmeti var.o yüzden bunu rahatlıkla kullanabilir rapunzel saçlara sahip olabilirsinizzemuszemus
59.jpg

canlarım aşama aşama anlatıcam..oğlum sana söylüyorum,gelinim sen işit misali,sserm arkadaşımız için yapmış olsamda sizde kalemi kağıdı alın not etmeye başlayın lokumlarım
yemek tarifi vermiyorum,durunkaydirigubbakcemile3cacıkta yapmıycaz,sadece güzelleşelim die maske yapıcaz cildimizezemuszemus
tüm olay tek bir salatalıktan ibaret...rendeleyip suyunu bir tasa sıkıp çıkan suyu buz kalıplarına doldurup donduğu zaman yüzümüze sürücez..tüm olay bundan ibaret
makyaj yapmadan önce cildi makyaja hazırlarken yapabilirsiniz
sabahları cildinize canlılık vermek için yapabilirsiniz
gece yatmadan önce yapabilirsiniz:lepi:
etkileri:cilde canlılık verir..
NOT:ben her cilde göre yaptım sizler için..lekeli ciltler için portakallı,kuru ciltler için sütlü yaptım kalıpları..fikir olsun diede resmini çektim her zamanki gibi
buzları yüzünüzde gezdirdikten sonra hemen yıkamayın yüzünüzü.15 dakika kadar kalsın
sivilceye müsait ciltler bunu rahatlıkla kullanabilir..
7013.jpg

rendeledim ve suyunu ayrı bir tasa sıktım
7085.jpg

birde potakalı içicekmiş gibi sıktım,onu kalıba döktüm
7088.jpg

7095.jpg

en sondaki de süt
üşenmek yok,vaktim yok yapamam uğraşamamda yok!kendimiz için bişeyler yapalım,hem paramız cebimize kalsın hemde cildimizi güzelleştirelim,güzellik salonlarına ne gerek var,en güzel salon mutfağımız hadi oyalanmak yokbayanssulusmile
kendinize kalıp alın,karışmasın kimse size o sizin kalıbınız olsun.içine her zaman bakım için bişeyler koyucaksınız çünkü bundan sonrahihoyyyt

.........

canikolarım her renk oje sürerim..çokta severimbayanssulusmile
bu 3 kızkardeşi yeni aldım ama hiç benzemiyolar birbirlerine:smiley-cool:şimdi renk ve numaralarını ekliyorumhihoyyyt
118.jpg
pembe olan 407
çivit mavi 398(muhteşem duruyo)
turuncu 236
74.jpg

flormarın ojeleri..sanırım 1.5 tl ye aldım gül suratlılar
şimdi diyiceksin bu ne??bu ne biliyomusunuz?bu asrın icadı:smiley-cool:kızlar
156.jpg
devedikeni
tohumu
bunu aktardan alıyosunuz her zamanki gibi:))fiyatı 5 tl!!
sırtta dekoltede çıkan ve yüzdede bitmek bilmeyen sivilceleri içten tedavi ediyosunuz..çünkü bu karacieri temizliyor..karacier temizlenirse zaten sağlıklı oluyoruzzemuszemus
ben bunu tamamen sağlık amaçlı içiyorum..dolayısı ile sivilce sorunu yaşamıyorum(aybaşı olduğum zamanlar hariçaklinialirimsmile)sizde sivilce harici sağlık amaçlı içmek isterseniz devedikeni sizler için:kahve:ben suyla içiyorum ama yoğurt ve bal ile için diyolar genelde...
222.jpg

saç bakımı hakkında bildiklerimi yavaş yavaş paylaşıcam..şimdi sizlere ısırgan yağı ısırgan suyu ve hatmi çiçeği suyu ve yumurta sarısı ile yaptığım maskemi anlatıcamhihoyyyt
232.jpg

ısırgan yağı 4-5 tl civarı..
bir tutam hatmi çiçeği ve bir tutam ısırganı kaynar suda demliyoruz..soğuyunca ayrı bir tasa alıp içine ısırgan yağı koyuyoruz..birde saçın uzunluğuna göre yumurta sarısı koyun..uzunsa 2 yumurta sarısı yeterli..
bunu losyon yapıp saçınıza sürün..ben kafama poşet geçirip üzerine yemeni bağlıyorum araplar gibi:))akmıyo o zaman saçımdan..çokta sıvı olmasın..o gördüğünüz suyu ben 2 kere daha kullandım..yani o kadar su koymuyoruzyerimseniben
buda dökülme ve uzamada etkilidir..deneyin bakalım nolucek:nazar:
bunuda dağınık bacılar için öneri olsun die koydum..ders çalışırken yada iş yerinde elinize geçen küçük ama önemli kağıtları oraya buraya tıkmayın!!bunlara mandallayın..bide çok dekoratif artı sevimliler..2 tl fiyatı..bi milyoncukçularda bulabilirsinizhihoyyyt
274.jpg

cennetkokulum bana tokalarımı nerede sakladığımı sordun..ben çekmeceme özel bir bölüm yaptım onlar için..ama bu kutularda kullanılabilir
ben 8 tl ye almıştım bi milyoncukculardan:ecrin_bebek:
bazı yemenilerinide bu tip bişeyde saklıyabilirsin tatlım
7977.jpg

29.jpg

tüm yapmanız gereken resimdekileri birbirine karıştırıp yüzünüze sürüp 15 dakika tutmak
103.jpg

gerilmek için mutlaka yapın kızlar...
gelelim banazemuszemussporumu yaptıktan sonra yüzüme elma maskesi yaptım..ardından banyoya girdim,banyoda badi şopun haşhaş tohumu özlü maskesini yaptım saçlarıma..sonra bir güzel kokulu jellerimle köpükler yapıp kirlerimden arındım:smiley-cool:çıkınca bir güzel sandal+yasemin+susam yağı karışımımı popime sürdümzemuszemusayaklarıma vazelinle masaj yaptım.akapunktır noktalarıma bir güzel masaj yapıp rahatladım hafifledim..işin sırrı olinde 2 kere rafine gibi oldum,sonra şirin pijamalarımı giydim,kendime ballı süt hazırladım,tütsümü yaktım ve şu anda yatağımda size bunları yazıyorumopuyorumnanaktan

islandım ben kullanmıştım..çay ağacı yağı ve ardıç yağlı şampuan
aktardan 15 tl ye alabilirsiniz
özellikleri: saç dökülmesi için almıştım..kepek yada sedef gibi problemli saçlar rahatlıkla kullanabilir.bitkiseldir
grnt1018.jpg

buda saç bakım maskesi kızlar...
karita yağı ve brezilya para cevizi yağı içeren hacim verici canlandırıcı bakım kuru,cansız veya permalı kuru saçlara yönelik gerçek güzellik bakımı olan bu canlandırıcı ve onarıcı saç maskesi saç telinin derinlemesine yenilenmesini sağlar.yeniden yapılandırılan, dış saldırılara karşı beslenen ve korunan saç,yeniden canlılık ışıltı ve hacim kazanır gerçek doğal filtreler olan moringa proteinleri çevre kirliliğinin zararlarına karşı mücadele etmeyi sağlar ve tozların saçların yüzeyine yapışmasını önler.bal ve elma sirkesi saça yumuşaklık ve parlaklık katar ve brezilya para cevizi yağı ile birlikte karite yağı saçları nemlendirir ve canlandırır. çok hacim verici olan bu bakım özellikle ince saçlara önerilir...
kullanımı:
haftada bir kere olmak üzere temiz saçlara,yumuşak masaj yaparak emdirilir.5-10dakika bekletildikten sonra bol su ile durulanır..

fiyatı 60 tl kızlar..tuzludur..ama güzel bir üründür..bunuda bitkisel ürünler satan bir yerden almıştım
grnt0447k.jpg

grnt0449o.jpg

grnt0450k.jpg

.........

burcucum canım benim cildim de kuru ve bende süt portakal ve elma yapıyorum bence iyi oluyor ve tanrıcam da öneriyor kaydirigubbakcemile2

kuzuuum resmin gayet hoş duruyoe walla bayanssulusmile saçlarının uzunluğunu merak ettim :kedi: maşallah kaşlar falan da güsel opuyorumnanaktan

caniimm tesekkur ederim :kedi: saclarim o resimde ki kesik kisimdan 2 parmak daha uzun. ama artik kestirmeyip uzatmaya calisiyorum a.s kocacik uzasin dedi kaydirigubbakcemile

saçların dısında kızda pek datluymuş maaşallahdelikafadulden
kım kı buu artismi mankenmiiikaydirigubbakcemile2

Lily Collins oyuncu cnm bayılıyorum bu kıza bende :asigim:

zaten sana hastayım prensesim biliyosun:kedi:
böyle modelleri çok seviyorum..doğal ve havalı çıtır liseli gibi..ay sapıklaştım dur:jeyyar:
yüzününde güzelliğini bilidiğim için hayal ediyorumda böyle oluyorum:asigim:

Saol tanrıçamm bende sana hastayım heleki son gördüğüm halin bitirdi beni :lepi:

Kızlar ya bu schwarzkopf gliss güzel mi? Neredeyse herkes de var:hulya:

Ben nedense pek sevemedim bu ürünü :/ Özellikle saça sıkıp sonrasında düzleştirdiğimde mat oluyor saç.

aa niye barışık diğilsin kız saçlarınlasempatiksalakcinnine güzel saçalrın var çok güzell :nazar:

rengi yüzünden güneşte kızıl kızıl parlıyor :/ saol cnm beğenmene sevindim :)

loreal brosse exacte:asigim:ben %50 indirimden 20 tl ye aldım.normalde 40 tl bişey..gözü kapalı tavsiye ederim.millet takma kirpik taktım sanıyoaklinialirimsmile
grnt2785.jpg

gördüğünüz gibi 2 taraflı.beyaz tarafıyla önce kirpiklerimize sıva yapıyoruz,sonrada siyah tarahla boyaya geçiyoruz:smiley-cool:

Acil güzel bir rimel önerisine ihtiyacım vardı , tavsiyene uyup alacağım kuzucum yalnız benim kirpikler dümdüz ve çok inatçı bir türlü kıvrılmıyor, kirpik kıvırıcı kullanıyorum oda bi kaç kez kirpiklerimi kesti :/

tanrıcacım walla sağolasın a.s. 350 sayfanın özetini yapıverdin bizler için :1hug: seviyorum balım seni opuyorumnanaktan

Yavrucuklarım napıyosunuz bakayım...bayanssulusmile
ben karın ağrısıylan boğuşuyorum, malum muayyen günler benim için işkence...
mafoldumben

Tanrıçam ne gücel özet yaptın bize böle yirim ben seni yirimolumunekankayizsmile

Tanrıçam topiğini baştan sona okumaktaydım.
150. sayfada kalmıştım.
İyi ki alıntı yaptın, işimi kolaylaştırdın, çok teşekkür ederim kendi adıma olumunekankayizsmile

Flormar'ın 398 numaralı ojesi bende de var, gerçekten çok güzel 2. kere aldım.bayanssulusmile

Sana 3 sorum olacak:

1) Kaş ve kirpik bakım yağları var ya, markası Effect, aktardan aldığın 15 tl lik ürün... Heh işte onun kaş için olan tarafı da kirpikler için kullanılamaz mı ? Kaşlarıma kullanmak istemiyorum, kaşlarım tam istediğim gibiler, rengi koyulaşsın yeni kaş çıkartsın istemem, bakım yağı ziyan olmasın diye soruyorum, şöyle gözümüzü kapasak da üsten kirpik dibine sürsek eyeliner çeker gibi olmaz mı ? bilmiyorumkismile

2) Popo ve baldır bakımı için ''sandal + susam + kayısı + yasemin yağlarını'' karıştırıp sürüyoruz ya, sadece yasemin yağı kullansak olur mu acaba, karışım yapmasak ? Bunu sormamın sebebi de, bu yağları karıştıracak bir şişemin olmaması. mafoldumben Senin gibi bebe yağı alıp onu kullanıp bitmesini beklemek çok uzun sürecek. Hem o kadar yağı karıştırıp çok miktarda bir karışım elde etmek istemiyorum, üşenir de kullanmayı bırakırsam ziyan olur. Yani kısacası tek bir yağ kullanmak istesem hangisini önerirsin ? Ben yasemin yağını seçtim kendi kendime ama senin önerini de duymak isterim. opuyorumnanaktan

3) Buz kalıbına süt-elma suyu-soda koysam. Bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda, bir gün süt bir gün elma suyu bir gün soda yapsam çok mu olur -tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
canlar bari resim ekliyim:nazar:
yine benim meşhur aktarcımdan aldığım ürünlerim
bitkiselowo marka el ve ayak kremleri..aktarlardan alabilirsiniz..fiyatı15 tl
ama bereketli bir ürün yoğun olduğu için az bir mikat dahi sürseniz yeterli..
grnt0456.jpg

grnt0497.jpg

el ve ayak resimlerinede ayrıca kopuyorum çok alem bunlar ya:))sempatik duruyo ama:smiley-cool:

arzu onun içine bi gir ömür boyu çıkma şefersizim hani o derece:dance:
april canım bende almıştım zencefil marka..fiyatıda 7 tl idi..
grnt0461.jpg

grnt0462.jpg

ahanda bendeki...
konuya değinmişken yazıyım bir iki şey...
KIRIŞIK DÜZELTİCİ KREMLER AT KESTANESİN'DEN YAPILIYOR
Yaz aylarında pembe ve beyaz çiçekleriyle yol kenarlarını süsleyen at kestanesi ağaçlarından,sonbaharda yollara iri iri taneler dökülür
.Çoğu kişi zehirli olduğunu bilir de pek toplayanı olmaz bu kestanelerin.Tadı çok acı ve öldürecek kadar zehirli olduğu için sadece haricen kullanılan bu bitki,son yıllarda kozmetikçiler tarafından keşfedildi.Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak
at kestanesi kullanılıyor.At kestanesi cilt bakımında mucize gibi etkileriyle tam bir şifa kaynağı olarak görülüyor.At kestanesiileyapılan krem ve yağlar birçok cilt sorununa kesin çözüm getiriyor.Ciltteki genişlemiş gözenekleri kapatıyor,yüzdeki kırmızı görünen kılcal damarları yok ediyor.Bu özellik at kestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor.Günümüzde bir çok botokx etkisi yapan krem,vücüt bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda at kestanesi bulunuyor.Romatizmal ağrılar,kas ağrıları,saç dökülmesi,yüzdeki güneş lekeleri,damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasıda son derece etkili olan at kestanesi,hemoroit tedavisinde kullanılır ; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler,ağrıları dindirir,
gevşemiş boyun derisini sıkıştırır..
NOT:
Göz çevresi kırışıkları ve kılcal damar çatlamalarını gidermek için her gün at kestanesi kremi ile masaj yapmak yeterli.

NOT:kızlar bunu ben anneme almıştım yalnız bilginiz olsun..sizin için uygun değil..olgun ciltler kullanabilir..ama kremi başka sen kullanabilirsin kremini april:)

geçen gün aldıklarım kızlarhihoyyyt

pembe olan en baştaki defne özlü saç bakım yağı..fiyatı 15 tl..mecit efendi markası ve çok memnun kaldımvereliniortak
saç bakım yağı yazıyo üzerinde..onunda fiyatı 15 tl
içinde çeşitli yağlar var,ama jojoba yağı yoğunlukta ve şu anda saçımda zaten..etkisini banyodan sonra söyliycemgamyoncuiremsu
saç bakım yağının önündeki poşet 7 tükkan süprüntüsü:)) nazara falan iyi geliyo öyle söylerler..onuda 2 tl ye aldımzemuszemus
sarı kutu arıpolenli maske.. çiller lekeler sivilceler vs..iyi gelir yazıyo üzerinde..ayrıca karışıklık falanda diyo..ben daha öncede çok kullandım bu maskeyi..memnun kalmıştım..fiyatı 12 tl
yılan şampuanıfiyatı 20 tl..2 kere kullandım ve beğendim kızlar
şampuanın önündeki poşette çöven otu
2 tl lik aldım..kaynatıp suyunu sürüyoruz..tahin pekmez yapılırken renk açsın die kullanılır..sivilce izleri lekeler ve sivilceler için birebir..şiddetle tavsiye ederim
size gözteriyim die aldım ben çok seviyorum cildimi çok güzel yapıyo
bide tütsü aldım yılang yılang kokulu..2 tl oda:hulya:

önce size fikir vermek açısından halimeyi koyuyorumzemuszemusadı halimedesempatiksalakcinni

yapımı çok kolay aslında..bunları ben yaptım...isterseniz sizde yapabilirsiniz güzellerimhihoyyyt

yok bebem göz altı için ayrı..göz altına sürülmez
yüksek faktörlü alıcaksın bronzlaşmak istemiyosan..bildiğin güneş koruyucu sürüceksin..benim önerdiğim spf li nemlendirici..fazla bişey bekleme yani..o zaman hazır konu açılmışken bendeki bitkisel güneş koruyucuyu ekliyim
zencefil marka aktardan aldım tahmin ettiğiniz gibi:kedi:25 tl ye almıştım geçen yaz
grnt0477.jpg

çok çene çaldım azcık işime bakıyım:kahve:
deniz süngeri
grnt0335.jpg

şuncacık merete 15 tl vermiştim..ama doğal kızlar..denizden çıkıyo..bildiğiniz üzre aktardan alınmıştır efem:nazar:

dün buzdolabını açtım,kapağına dayanarak dolabın içini izliyodum yüzüme neli maskeyi yapsam diebilmiyorumkismileboshayallersmile
o sırada kaderine terkedilmiş bir havuç gördüm..sessiz sessiz ağlar gibiydi..yakamozsun sen gel dedim ona..sahip çıktım:jeyyar:
önce rendeledim suyunu çıkardım..ardından..ardından ne olduğunu gelin beraber izliyelim:smiley-cool:​
7658.jpg

suyu çıkmış havuca biraz yoğurt koydum ve ikisini akraba ettim:)yani karıştırdım birbirine​
7677.jpg

ETKİLERİ:kızlar yüzünüze canlılık verir bu maske..havuç antioksidandır,yoğurt ise nem verir..ama cilt rengini açmaz..havuç bronzluk verir aslında..hatta yazın havuç yağlı karışımlar sürerim yanarken..onuda yazın anlatırım artık:smiley-cool:
sivilceli ciltlerden ziyade,yüzene canlılık vermek isiyen kullansın bunukaydirigubbakcemile5

aybalam bak şimdi aktara gidiyosun...bana devedikeni tohumu verin diyosun oda sana çıkarıp veriyor..artı şimdi resmini eklediğim bitkinin adını alıyosun...
hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
ÇÖVEN OTU
çilekli sakızlarım bunları not ediniz lütfen
aktara gidip 3 tl lik ÇÖVEN OTU alsanız yeterli..eklediğim gibi yapın herşeyi
7924.jpg

bitkimizi bir tutam alıp cezveye koyup üzerine su döküp kaynatıyoruz..kaynatırken hafif köpük çıkarıyor..bu iyiye delalet:))
7940.jpg

kaynadıktan sonra biraz demliyoruz(kaynama süresi 5 dakika kadar)
7963.jpg

bunu yüzünüze sürüceksiniz..ben bunu buz kalıbına döküyorum ve yüzüme o şekilde kullanıyorum..sizde 2 günde bir tonik olarak kullanabilirsiniz isterseniz..ama 2 günde bir yenisini yapın taze taze sürünbayanssulusmile

..........

Yavrucuklarım napıyosunuz bakayım...bayanssulusmile
ben karın ağrısıylan boğuşuyorum, malum muayyen günler benim için işkence...
mafoldumben

Eprılım, canimin ici sen muayyen agrisi mi cekiyordun? CADIARZU canim, kekik cayi ic hemen, cok iyi geliyor adet sancisina.. o da olmadi, ayaklarini dayanabilecegin sicakliktaki bir suya sok beklet. o da olmadi, havlu isit karnina koy. o da olmadi, eczanlerde bantlar satiliyormus adet sancisi kesici, onlardan da kullanabilirsin. ama ben o bantlari hic denemedim sonucu ne olur bilemiyorum :uhm:

kiyamam sna. bu arada ben de o donemdeym canim. ben dayanamayip atiyorum agzima bir agri kesici eyvahedigeldismile

Tanricam, canim,sen bu at kestanesine olgun cilt icin demissin. peki ben bunu gogus toparlayici olarak kullanabilir miyim? bilmiyorumkismile yas 29? :ecrin_bebek:

X