Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben nedense pek sevemedim bu ürünü :/ Özellikle saça sıkıp sonrasında düzleştirdiğimde mat oluyor saç.

Hmm anladım cnm sağoll herkes kullanıncan güzel bi ürün sandımopuyorumnanaktan

Yavrucuklarım napıyosunuz bakayım...bayanssulusmile
ben karın ağrısıylan boğuşuyorum, malum muayyen günler benim için işkence...
mafoldumben

Geçmiş olsun aprilimm:teselli: benim de ağrım çok olur ben ağrım olduğu zaman ayaklarıma kalın çorap giyerim belime de sıcak su torbası koyarım ve biraz uyurum o halde o zaman geçer. Ayakları ve beli sıcak tutmak çok iyi geliyor.

Geçmiş olsun aprilimm:teselli: benim de ağrım çok olur ben ağrım olduğu zaman ayaklarıma kalın çorap giyerim belime de sıcak su torbası koyarım ve biraz uyurum o halde o zaman geçer. Ayakları ve beli sıcak tutmak çok iyi geliyor.

vereliniortak Doğrusun canım..ayaklar özellikle..Bir de sanki insanın enerjisi çekiliyor.:çok üzgünüm:.pili bitiyor..Herzamankinden çok daha çabuk yoruluyorsun..

slmm bebeklerrraklinialirimsmile tanrıçam ya ne güzel yapmışsın hepsini alıntı yapmışsın ay çokm saol cnm benm yaaŞeniz

vereliniortak Doğrusun canım..ayaklar özellikle..Bir de sanki insanın enerjisi çekiliyor.:çok üzgünüm:.pili bitiyor..Herzamankinden çok daha çabuk yoruluyorsun..

Evt cnm ben evde çorapsız veya terliksiz dolaşayım adet günümde çok ağrı çekiyorum 1 ay boyunca korumak gerekiyo sadece o gün için değil aslında. Eğer ayaklarımı sıcak tutmuşsam adet günlerimi çok daha kolay atlatıyorum. Evt o yorgunluk bende de oluyo hep uyumak istiyorum:sinifsinif:

Çok sağolun canlarım...ben hep sıcak tutarım kendimi, soğuğu serini hiç sevmem zaten ama işte, yumurtalıkta sorun olunca daha fena oluyor...Sağ bacağım uyuşuyor resmen..ah okul varken hele sınavlarda ne kötü olurdu, gene şimdi evdeyim, daha rahat uyur uyanık atlatıyorum bebiklerim...
opuyorumnanaktan

Tanrıçam bu yumurtalık sağlığıyla ilgili bitkidir, ottur, kürdür
Bildiğin bişey var mı kuzum?
Soğan kürü iyi diyorlar ama ne dersin ?
:sm_confused:

Yav size birşey sorcam kızlar bu aralar kaşlarıma taktım yine kafayı alsam mı sizce?
adszkopya.png

Tanrıçam bu yumurtalık sağlığıyla ilgili bitkidir, ottur, kürdür
Bildiğin bişey var mı kuzum?
Soğan kürü iyi diyorlar ama ne dersin ?
:sm_confused:

Soğan kürünü iyi diyorlar da..bazen böyle sancılı regl günleri olunca PCO olabiliyor..aslında bir jinekoloğa görünsen tedbir olarak..Karnından yumurtalıklarına ulstrasonla bakabilir..

bence gayet güzeller bitanem kaşların.. inceltme iyiler fikrimce zemuszemus

Teşekkür ederim cnm bir iki kez aldırdım beğenmedim ama yine aldırmak istiyo canım deli miyim neyimfisfisfis

Cnm kaşların süpermiş. Beren Saatte böyle kullanıyor ben çok beğeniyorum :asigim:

Ayy cnmm ya bazen çok kalın geliyo Beren Saatin kaşlarını ben de çok beğeniyourm ama onunkiler biraz daha uzun benim kaşlardan daha güzel duruyo belki benimki ona göre kısa kaldığı için sevmiyorum.

Ben de ince kaş seviyorum..ama öyle iki tel kalıncaya kadar değil..
Tabi ,yüze yakışması da önemli..

İşte onu çözemedim ben de yakışan kalın mı ince mi aldırdığım zaman çok yadırgıyorum ama yakışmadığından mı yoksa alışık olmadığımdan mı bilmiyorum:sinifsinif:
Ben böyle istiyorum kaşları
7807.jpg

kkarabiberimm bence kısa olduğundn değil insan bzn değişiklik istiyor. kendinde olanı beğenmiyor. bana kalırsa çok hoş kaşların ama değişklik yapmk için alttan hafif toplatabilirsin inceltmeden.

Tanrıçam bebeğim ellerine sağlık valla o kadar uğraşmışsın kıyamam ben sana :asigim: Ama hepsinin toplu halde olması süper oldu gerçi ben baştan ve sondan okuyordum ama cidden olmuyordu bir türlü bitmiyordu zaten normalde çok hızlı bir topik maşallah :nazar:

Aprilim tatlım çok geçmiş olsun ah ah o ağrıyı o kadar iyi bilirim ki maalesef benim de yumurtalığımda kitle var adet dönemlerinde canımdan can gidiyor ama geçen ay ben biraz daha rahattım balım. Yaklaşık 1 ay boyunca düzenli ot karışımı içtim sanırsam onun azcık faydası oldu hatta yenilerinide öğrenci evime aldım ama maalesef daha başlayamadım geçen ayda sömester diye evdeydim sağolsun annem her gün hiç sektirmeden sabah akşam içiriyordu.
ıçtiğim otlar ki bir çok aktar tavsiye etti= Civan perçemi, Aslan Pençesi, Kırk kilit otu biz bide Melisa karıştırıyorduk.Geçen gitiiğim aktar Melisaya gerek yok ama bu 3 otla birlikte mutlaka hayıt tohumu yada Ökse otundan birini de karıştırmalısın dedi.Hayıt kötü kokuyu diye çok itiraz ettim ama aktar denemem için bana zorla bir poşet verdi hepsinden bir tutam 1 litre suyda demle dedi. Hayıtın tadını bilmiyorum denemedim ama diğer karışımların tadı itiraf etmeliyim biraz acı oluyor.Sebebi de Civan Perçemi ama bunların içinde de mutlaka bulunması gereken bir bitki zaten kadın hastalıkları için çok çok iyi bir ot. Annem menepoz sıkıntısını bu bitkiler sayesinde atlattı yani bayanlar için her derde deva abimin eşide Civan perçemli karışımı sabah akşam içti ve kistini yok etti etrafımda böyle örnek çok olduğu için size rahatlıkla tavsiye edebilirim canlarım yerimseniben

X