Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzular yemınne sızdekı makyaj kozmetık malzemelerının yarısının yarısının yarısı yok bende kızzzzzzzzzzzzzzzzz komplekse gırcem haaaa akannehir
3 rujum 3-4 yarım goz kalemım 4-5 farım 1 rımelım 2 allıgım 1 pudram var ahandaaaa hepsı bu ekledım sayın hı bırde 2 tane sımlı eyelınerım var onlarda kokuşur yakında tanrıcam ben makyajımı hep karıstırırım mesela seftalı allık usutune krem rengi farım var sedeflı onu surerum bronz allık olur goz kalemını komple kapaga surerım far olur sempatiksalakcinni

kuzular yemınne sızdekı makyaj kozmetık malzemelerının yarısının yarısının yarısı yok bende kızzzzzzzzzzzzzzzzz komplekse gırcem haaaa akannehir
3 rujum 3-4 yarım goz kalemım 4-5 farım 1 rımelım 2 allıgım 1 pudram var ahandaaaa hepsı bu ekledım sayın hı bırde 2 tane sımlı eyelınerım var onlarda kokuşur yakında tanrıcam ben makyajımı hep karıstırırım mesela seftalı allık usutune krem rengi farım var sedeflı onu surerum bronz allık olur goz kalemını komple kapaga surerım far olur sempatiksalakcinni

gunaydin, cennetim, kokulum, herkeste de amma guzel fikirler varmis yafu yerimseniben ne guzel ne guzel..

2297.jpg

Kızlar Strawberry siparişim Bourjois mini ruj seti geldi. Postacı dedi ki, içi boş galiba bu paketin bir kontrol et dedi ahahha çok güldüm yaa, minnacık rujlar, ayol benim dudağım bu ruj kadar zaten, 1 sürmelik... Ve Eyüp Sabriden ikinci siparişim Cutti Pie. Değişik bir koku. bergamut yoğun. Gece için daha uygun...Sürdükten 5 dakika sonra güzelleşiyor, ilginç...:roflol:

kaydirigubbakcemile3
2305.jpg

Akşama doğru gene gelicim kızlar hepinizi öpüyorum...opuyorumnanaktan

ıkinci foto, normal boy rujla yanyana...:roflol:
Gece davetlerinde minik çantalara sığması için ve arabada durması için ideal bir ruj bence, çok sevdim yine de! Renkler çok güzel...
gamyoncuiremsu

2297.jpg

Kızlar Strawberry siparişim Bourjois mini ruj seti geldi. Postacı dedi ki, içi boş galiba bu paketin bir kontrol et dedi ahahha çok güldüm yaa, minnacık rujlar, ayol benim dudağım bu ruj kadar zaten, 1 sürmelik... Ve Eyüp Sabriden ikinci siparişim Cutti Pie. Değişik bir koku. bergamut yoğun. Gece için daha uygun...Sürdükten 5 dakika sonra güzelleşiyor, ilginç...:roflol:

kaydirigubbakcemile3
2305.jpg

Eprılım rujlara bayildim, ne tatlı renkleri var opuyorumnanaktan boylar da harika, minyatur sirin seyler opuyorumnanaktan gule gule kullan canim hepsini bayanssulusmilezemuszemus

Fıstıklar hepiniz süpersiniz ya 41 kere Maşallah bu KKnın hatunları cidden özel olarak seçilmişler Saç, Kaş, Göz :asigim:
Buarada makyaj malzemelerinize de bayıldım canlar hepiniz güle güle kullanın aklinialirimsmile
su perisi çok tşk ederiz güzelim sende eminim çook çook güzelsindir sositososito
cennetim bitanemm yav zaten çokluğundan ziyade ürünün iyi olup olmaması ve işlevi önemli ki zaten sen yeterince işlevli kullanıyosun bayanssulusmile fazla olup da işe yaramasa daha mı iyi :)) bak benimkilerin çoğu ölee sempatiksalakcinni ayrıca göz kalemlerimi bende farmış gibi kullanıyorum bazen ve çok güzel oluyoo olumunekankayizsmile
İkinci foto, normal boy rujla yanyana...:roflol:
Gece davetlerinde minik çantalara sığması için ve arabada durması için ideal bir ruj bence, çok sevdim yine de! Renkler çok güzel...
gamyoncuiremsu

apriliim balıım iyileşmişsin kalibaa olumunekankayizsmile rujuna bayıldım gerçekten taşıması da kolay olur hee güzel günlerde kullanasın :kedi:

burcum, iklimim,
sağolun güzellerim benimmm...:1hug:
ben de öyle piti piti minikçiklerim çok şekerler diye avutuyorum kendimi,:roflol: sipariş ederken dikkat etmemiştim gramlarına çünkü..:tomato:.Olsun ama sevdim yine de...Bourjois'nın kalitesi tartışılmaz zaten, ilk kez bir ürünüm oldu bu markadan...:dance:
Kızlar aslında iyileşemedim, karnım hala çok kötü...:a015:
O nedenle akşama doğru gelebileceğim...Siparişler gelince heyecandan hemen çekip ekledim.a.s

hepinizi seviyorum öpüyorum ballarım bademlerim...
opuyorumnanaktan

canım buhar banosu yaptım ciltime evde ot yoktu,ıhlamur attım içine nası fikirrr
mis gibide kokar vallahisüprizzzzzolmazmı canom harikasınkaydirigubbakcemile5
Tanrıçam ne müthiş fotolar eklemişsin bebekim, süpersonik bir hatunsun sen
Canlarım, bu gece sohbetine pek katılamayacağım zira karnım feci ağrıyor...:a015:

Hepinizi öperim iyi geceler kuzucuklarım
olumunekankayizsmile
balımbilmiyorumkismileçok geçmiş olsun bitanem:teselli:papatya çayı içsen aprilimbilmiyorumkismile
tanrıçamm süpersin yaa en güzel şeyler eklemişsin yinee bende banyomu yaptım mangolu kremlerimi sürdüm herbal mskemi yaptımm şincikte saçlarımı yapiciimmm
kokoşum benimzemuszemus
aprilim balım geçmiş olsun senağlama durumundan haberdar et merakta bırakma bizi benneyaptımki azcık dinlen geçer inşallahh.. sıcak bişeler iç hatta bitanem :
tanrıcam buluşlarına bayıldım ve flormarın rujunun rengine de bayıldım opuyorumnanaktan aslında bende glos istiyordum ten rengime uyacak ama hafif pembemsi ya da portakal rengimsi duracak bi şey arıyordum m.a.c.dan göstertmissin beğendim ama bizim burda ölee ürün satılan bi yer yok mafoldumben istediğim gibi olan yerli markalardan bildiğin var mı güzelim yaa Şeniz
ten rengi istiyosun sanırım bebeğim..golden rosede var yanar döner gibi rengi.hatta geçmiş sayfalarda resmini eklemiştim,dün eklediğim resimde fırçasını koydum hani..onu incele bi bakıyım istediğin tondamı?
Yok cnm doğal değil permaaklinialirimsmile

İyi değilse almam cnm o renkleri güzel markalarda da bulabilirimaklinialirimsmile Hmm anladım cnm ya bana arko yaramadı cnm bi gözüme arkolu sürdüm bi gözüme normal sürdüm sonra bi baktım arkolu olan dağılmış uçmuş normal duruyosempatiksalakcinni ya beceremedim ya benim fardan olmadı bilmiyom bi de krem ya korkuyom gözüme sürmeye baz alcam ama hangi markadan alcam bilmiyorumbilmiyorumkismile
kız nasıl yaptınki:)))herkez memnun arkodan şaşırdım:))bak azcık alıyosun göz kapağına iyice yediriyosun aradan 5 dakka falan geçiyo öyle sürüyosun farını..dur resmi bulursam alıntılıyım tekrar
muzdarib olduğum bi konuda danışcam size
bi ay önce falan dudağımda uçuk çıkmıştı kocaamannn
şimdi uçuk geçti ama izi kaldıı bi r türlü tenimin rengini almıyooo:gitme:
ne yapmm lazım
burda bi arkadaş ameliyat izini geçirmek için bi krem eklemişti April di sanırım.
işe yarar mı mesela o

buz kalıbına tarçın süt ve bal dök donunca dudağına masaj yapar gibi sür canım..ayrıca gece yatarken vazelin sür dudağına nemlensinki çabuk geçsin izi..birde bol su iç

Buarada Tanrıçam benim cildi de kendine getirsek ne güzel olur senin tavsiyelerine cidden çok ihtiyacım var :1rolleyes: Gerçi benim ciltte de ne ararsan var anam daha 25 yaşındayım ama mimik çizgilerim oluşmaya başladı sankim göz çevresinde kaz ayaklarıda başlıyor Kuru değil ama çok nemsiz bir cildim var ama bir o kadar da hassas buarada çok ilginç bu kadar nemsiz bir ciltte nasıl oluyor anlamıyorum ama ara ara sivilcelerimde oluşuyor hatta sanırım bana bebak acı badem sütü de yaramadı tamamen ondan kaynaklandığını düşündüğüm çene bölgemde kocaman beyaz iltihap dolu sivilce oluştu uzun zaman geçmek bilmedi üstüne bide yerinde hala lekesi duruyor.Sahi bide o kadar çok güneş lekesi var ki bu kış doktora gidip leke tedavisi görmeyi düşünüyordum ama bir türlü olmadı gidemedim doktora senağlama Şuan kendi çapımda bişeyler yapmaya çalışıyorum ama sanırım yanlış yapıyorum hemen anlatayım kısacık neelr yaptığımı ; Yüzümü dalin bebe şampuanıyla yıkıyorum onuda gözüm için doktor söylemişti bende tüm yüzüme kullanmaya başladım.Üsttüne nerden duydum bilmiyorum ama pamuğu azcık ıslatıp lavanta damlattığım pamukla siliyorum.Sonra Rosensein saf gül suyu ile silip Bephantene (bunu da cilt uzmanı arkadaş demişti ) sürüyorum Ama bugün öğrendim ki lavanta yağlı ciltler için uygunmuş yani benim için sanırsam yanlış bir tercih.
Bebikim senin tavsiye ettiğin buz kalıplarını düşünüyorum ama nelisi benim için uygun olur diye karar veremedim ondan sana sorayım dedim hatta tam olarak nasıl bir bakım yapayım tatlım ne olur bana yardımcı ol :asigim:
Sahi balım geçen gün aktardan senin ballı polenli maske varya ondan aldım hem leke için hemde nemlendirsin diye geçen akşam onu yaptım öncesinde de adaçaylı buhar yaptım sonra maskeyi sürdüm yaklaşık 30 dakika beklettim ama çok ilginç ki sanki benim cildimi kuruttu :uhm:
Ay farkındayım çok uzattım gülüm ama son bişi daha ekleyim Dermologija çok doğal bitkisel bir ürün diye onun temizleme sütünü de denedim ama resmen ürün elimde kaldı yazık çokda para vermiştim onu kullanınca özellikle yanaklarımda siyah nokta oluşt ve onlar birkaç gün içinde sivilceey dönüşüyorlardı :çok üzgünüm:
Fıstıklar çok uzattım ne olur beni affetin hepinizi çok Seviyorum sizden Kocaman af diliyorum opuyorumnanaktan
af diliycek ne var tatlım aşkolsun..sorununu yazmışsın ve detaylı bilgi vermişsin..canım şimdi alıntı yapıcam eski eklediklerimi,sen içinden not al canım..ama kısaca bilgi veriyim sana
önce şunu söyliyim bebakı kullanma..ziyan olmasın dersen ayaklarına sür ama bebak yüz için uygun bir ürün değil(hassassa özellikle sivilceye müsaitse)artı yüzüne gülsuyuda sürme..gülsuyunun içinde gül yağı esansı vardır..buda yağlandırır cildi ve doğal olarak sivilceye müsait ciltler için kullanılmaması gereken bir üründür.zaten cildinizi gülsuyu ile silmenizi önermem ben canlarım..yani onuda bırak
bebe şampuanı ile yıkama yüzünü oda kurutur. ayrıca bepantende sürme:))yaptığın ne varsa bırak diyorum bana bak yakaydirigubbakcemile3ama bepanten benim cilde sürülmesini tavsiye etmediğim bir kremdir..neticede ezaneden alınıyo cilt kremi değil unutmayın kızlar..hep söylüyorum anca yara tahriş vs..ağda sonrası gibi durumlarda sürün diyorum
lavanta yağı ile cildini silersen yağlandırır ve sivilce yapar..yağı cilde direk uygulamayın böyle..şimdi bunları bırakıyosun bu bir..
yüzünü yıkamak istiyosan galenic yada la roş posay gibi dermokozmetik bir markanın yüz yıkama jelini al
tonik kullanmana gerek yok,toniğini kendin yapıcaksın..ister buz kalıbı olarak ister 2 günde bir tazesini yaparak sebze meyve ve bitkilerden elde ediceksin
güneş lekelerin için güneş koruyucu spf 15 içeren bir nemlendirici al
tatlım güneş lekelerim için c vitamini kullanıcaksın..limon portakal allah ne verdiyse:)aha lazım sana..aha meyve asitleri içeren şeyler..mesela domatez sana çok yarar çilek sana yarar..yerinde olsam limon suyu+domatez suyunu kalıba döker ve bunu yüzüme uygulardım..inan çok fark eder..ayrıca resmini ekledim çöven otu adlı bitki..buda lekelerine ve sivilcelerine iyi gelicek..nemsizlik için elma,muz,bal,kaymak,süt maskeleri senin için iyidir perimyerimsenibenayrıca sivilcesiz bir cilt için önce karacierin temiz olması lazım..bu yüzden devedikeni tohumu alır içersen kökten çözüm bulmuş olursun buda aklında olsunŞenizalıntılayacağım resimlere bak canım öpüyorum
herkese gunaydin guzellerimmmmm opuyorumnanaktan guzel guzel haberler, mutlu mutlu olaylar olsun hepimiz icin bugun insallah :dance:

aprilcim daha iyisindir insallah bugun :çok üzgünüm:
yeni geldiğim için günaydın yerine selamlar ve öpücükler bendende sana bebeğimopuyorumnanaktanaminnn burcum aminn:Saruboceq:pozitif enerjin yayılsın herkeşe:hulya:
bir de ben bu cecile markayi nerede bulabilirim? bilmiyorumkismile
burcucum kozmetikçilerde bulabilirsin,ama her kozmetikçide bulunmuyo amabenneyaptımki
olsun hayatım fazlasını napıcaksın,işine yarıyanlar olsun yeter..hem bak ne güzel kendin buluşlarda yapıyomuşsunaklinialirimsmile
2297.jpg

2305.jpg

hacıı bayıldımm rujların rengineopuyorumnanaktan
yavrum güle güle sür sürüştürbayanssulusmilebayıldım yahu:asigim:
İkinci foto, normal boy rujla yanyana...:roflol:
gamyoncuiremsu

yavrusu gibi çıkmış:ecrin_bebek:kaydirigubbakcemile3çok şiyin amaahihoyyyt

ten rengi istiyosun sanırım bebeğim..golden rosede var yanar döner gibi rengi.hatta geçmiş sayfalarda resmini eklemiştim,dün eklediğim resimde fırçasını koydum hani..onu incele bi bakıyım istediğin tondamı?

evet canım golden rose baktım onun gibi ya da daha pembemsi istiyordum bakayım bu golden rose hoş gibi olumunekankayizsmile inşallah burda bulabilirim tşk ederim bebeeem opuyorumnanaktan

kıyamam ben sanaaa :teselli:

balım yaa yüzümee buz kalıplarına koyduğum süt elma ve porkatalı =) yaptım yanıyooo delikafadulden hepsini birden yapmasa mıydım ki sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3yanıyorum diyoodelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
bebem portakal yakmıştır,sanırım sivilce var onlar yanmıştı..korkma bişey olmaza.s
kızlar toplu alıntı yapmaya çalışıcam kısa bir süre cevap yazamam haberiniz olsun..kurcalıyım bakıyım geçmişi:eek:

göz ürünleri hakkında bilgi vermeye devam edicem canlarım
bende 2 tane siyah göz kalemi var.emily marka olanı yeni aldım sayılır.emilyden önce declare marka göz kalemim vardı sadece.onuda evkurdan almıştım geçen kış...18 tl ye almıştım.golden rose siyah simli eyelineride yeni aldım sayılır.

golden rose eyeliner=13 tl olması lazım
declare göz kalemi=18 tl(evkurdan aldım)
emily kalem=1,5 tl her kozmetikçide kolaylıkla bulabilirsiniz
şimdi aralarındaki farkı görmenizi istiyorum
emily göz kalemini tavsiye edermiyim derseniz hayır etmem flormor daha başarılı derim.ama fiyatı uygun o yüzden göz kaleminde çeşidi seviyorsanız ve renk renk kalemler favorinizse emily sizin için uygun derim

bu simli eyelinerle mutlaka kalemle kullanılmalı.tek kullanılınca hoş durmuyor.kendini belli etmiyor.ama kalemle çok daha güzel oluyor

birazda rujlara değinmek istiyorumkaydirigubbakcemile2
öncelikle tavsiye etmiyeceğim rujların başında pastel geliyor.bende 2 tane pastel ruj var.annemede almıştım etti 3.ve 3ünüde hiç beğenmiyorum:tomato:
pastele vericeğiniz parayı flormara vermenizi tavsiye ederim
dier tavsiye etmiyeceğim ruj markası alix avien...ondanda istediğim formu yakalıyamadım.ama kırmızı rujum kıpkırmızı yapıyor.kırmızı ruj almayı düşünüyosanız tavsiye ederim
mybeline marka rujlarımı çok seviyorum.kesinlikle tavsiye ediyorum:lepi:
deborahın rujlarıda çok güzel
cecile rujum yok ama denemiştim ve çok güzeldi.onuda tavsiye ederim

1 numaralı ruj deborah=numarası 800 fiyatı 13 tl
2 numaralı ruj alix avien=numarası50 fiyatı 10 tl
3 numaralı ruj flormar(en sevdiğim rujum)=numarası519 fiyatı 7 tl(süpershine serisi)
4 numaralı ruj flormar süpershine serisi=numarası 523 fiyatı 7 tl
5 numaralı ruj mybeline=numarası12 şu anki fiyatı 14 tl(nude makyajı için çok uygun)
6 numaralı ruj pastel=8 tl numarası 131
7 numaralı ruj golden rose=perfect shine serisi numarası 210 fiyatı 7.5 tl
8 numaralı ruj pastel=numarası 81 fiyatı 8tl
9 numaralı ruj mybeline=numarası 230 harika bir kokusu var fiyatı 18 tl ama süper bir rujkaydirigubbakcemile5

dudak kalemleri fazla kullanılan bir makyaj malzemesi olmasada benim sevdiğim ürünler arasındadır.
birazda onları konuşalımzemuszemus

1 numaralı kalem=numarası 427 markası kajal 3tl
2 numaralı kalem=numarası 63 markası kajal fiyat 3 tl
3 numaralı kalem=yazıları silinmiş 3 tlye almıştım.rengin görünümü sevdiyseniz dier markalardan bu tonlara yakın bir renk alabilirsiniz..simli ayrıca..çok doğal bi renk
4 numaralı kalem=sephora marka.indirimden 5 tl almıştım 128 numara..şu anki fiyatı 15 tl sanırım
5 numaralı kalem=sephora marka numarası118
6 numaralı kalem=mascita marka..numarası 223 2.5 tl ye almıştım
7 numaralı kalem =lancome marka 301 numara fiyatı sanırım 45 tl küsürdü 2 sene önce almıştım.

aile fotosu:)
grnt2693.jpg

uzun tüplü dalga(yani renkli nemlendirici)25 tl ye almıştım..yüzünüzde ışıltı isterseniz bunu kullanabilirsiniz.bunlar 2 çeşit.bir bu,birde baz olarak kullanılanı var.bu hata kapatmaz.hafif bir üründür simli simli ışıltı görünüm sevenlere
önce çıplak tenim
grnt2694.jpg

grnt2698.jpg

body shop pata krem 50 tl ye almıştım.fondoten almaktansa bunu tercih etmiştim.kapatıcılığı güzel..yalnız biraz allık bulaşmış üstüne hafif simler var resimde.normalde simli bir ürün değil...numarası 03 ayrıca spf 25(yani güneşe karşı korumalı)zaten body shop ürünlerini çok severimkaydirigubbakcemile5
grnt2695.jpg

buda köpük fondotenim.28 tl ye almıştım.sürümü çok kolay.çok sevdiğim bir ürün..numarası 040
grnt2696.jpg

bayanssulusmile
hihoyyytpudralar​
grnt2702.jpg

grnt2699.jpg

m.a.c pudra: 52 tl civarı fiyatı olan,toz toz durmayan,her türlü tavsiye debiliceğim bir ürün.tende hafiiif pembemsi duruyo.numarası 25
buda tendeki duruşu
grnt2703.jpg
grnt2705.jpg

sephora pudra:inanırmısın ben bunu terekota allık niyetine aldım:hulya:
29 tl civarı bir ürün.hafif pembelik veren simli hoş bir ürün.kokusunuda çok seviyorum 0.38 numara
tendeki görünümü
grnt2704.jpg
NOT:resimlerin en başında ürün uygulanmamış tenim var.oraya bakıp ürünleri kıyaslayabilir,rengini az çok tahmin edebilirsiniz

kızlar bulabildiklerimi alıntı yapıcamyerimsenibengeçmişi görmeyenler için..

kaydirigubbakcemile3yanıyorum diyoodelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
bebem portakal yakmıştır,sanırım sivilce var onlar yanmıştı..korkma bişey olmaza.s
kızlar toplu alıntı yapmaya çalışıcam kısa bir süre cevap yazamam haberiniz olsun..kurcalıyım bakıyım geçmişi:eek:

:kedi: :kedi: :kedi:

dört gözle bekliyorum balıım neleri alıntılayacağını :1hug:

Tanricam bu süt, portaka elma karisimi benim kibi hassas ve alerjik ve ayni zaman da kuru problemli mafoldumben cildime de yarar mi? bir el atsan bana da bebekim senağlama

ahh, rujları tekrar gorebilmek cok iyi oldu kaydirigubbakcemile2 sagol canim, ellerine saglik opuyorumnanaktan

bu arada kimse avatarima bi si demiyor :sinifsinif: o kadar mi kotu gorunuyorum akannehir

tmyy canım bak bunlar benim kk ya ilk üye olduğum zamanlar eklediğim ürünler.sana bahsettiğim kapatıcı burada
NOT: kızlar bu ürünlerle ilgili soru sormak isterseniz zevkle yanıtlarım,bunları tmyy e örnek vermek için ekliyorum
declare marka nemlendiricili fondoten....elizabeth arden marka yüze ışıltı veren kremli sim.....elizabeth arden marka göz altı kapatıcım....lancome marka göz altı kapatıcım.....declare marka göz altı kapatıcım....

grnt0557.jpg

grnt0561.jpg

elizabeth arden marka göz farım....elizabeth arden marka kahverengi farlar(altlı üstlü olan..aynı zamanda büyük kısmını yukarıda anlattım yüz simi..(dekolteme ve vücuduma uygulamaktan bitti garibim).....pupa marka toz farım....yves saint laurent marka tekli farım...

bu yazıları ve resimleri makyaj ürünlerimiz topiğinden aldım kendi malım gibi çaldım:p
şu an bu ürünler elimde yok o yüzden deneme yapamıyorum[/B]

birazda kişisel bakımzemuszemus
grnt2726.jpg
grnt2727.jpg

küçük cam şişe:supreshair adlı bitki suyundan olma bir ürün.saç dökülmesi ve saç çıkarma vs..kullanılıyo.annem 80 tl ye almış.ayrıca saç uzatma etkisi var
barcelino:saç bakım yağı..içerisinde 9-10 çeşit yağ var.fiyatı 13-15 tl civarı
hazırlanışı:
saçınızın uzunluğu ve yoğunluğuna göre yağı tasa koyun.üzerine saç için kullanılabilen herhangi bir bitki suyu koyun.karıştırın ve saçınıza friksiyon(mesaj yaparak yedirme)sürün!
kalabildiği kadar bekletin saçınızda.en az 1-2 saat
ardından banyonuzu yapın
NOT:başınızı bone yada poşet yardımıyla kapayın üzerine yemeni bağlarsanız daha iyi olur,yağlar kulak memenizden boynunuza ve alnınıza akmaz:)
bu ürünleri almaya şu an durumu olmayanlar ne yapabilir??
HATMİ ÇİÇEĞİ YADA ISIRGAN YADA SİNAMEKİ YADA SAÇINIZA HANGİ BİTKİ İYİ GELİYOSA 1-2 TL LİK AKTARDAN ALIRSINIZ.KAYNATIRSINIZ VE BİTKİ SUYUNU ELDE EDERSENİZ.MARKETTEN YADA AKTARDAN BİR ŞİŞE BADEM YAĞI ALIRSINIZ ODA 4-5 TL BİŞEY..AYNI BENİM YAPTIĞIM GİBİ KARIŞTIRIP SAÇINIZA SÜRERSİNİZvereliniortak
naturel-badem-yagi.jpg
hatmi_cicegi.jpg

hatmi çiçeği saça çok faydalı kesinlikle tavsiye ediyorum
anlaşılmayan bişey varsa sorularınızı alıyım:hulya:

kızlar rimelleri deniyemedim ama ancak bilgi verebilicembilmiyorumkismile
grnt2784.jpg

en baştaki rimel body shop=sanırım 29 tl civarı bişeydi.super volume mascara die geçiyor.kıvrım veriyor.
baştan 2.rimel=alix avien..fiyatı 10 tl.kıvrım veriyor buda.ama aman aman muhteşem diyemem.fiyatına göre eh işte diyebiliceğim bir maskara
baştan 3.rimel=avon super shok..10 tl almıştım.10 tl lik bir rimel zaten.20 tl olunca almayın:)daha önce resmini eklemiştim.fırçası biraz daha ilginç.avondan bu rimel harici hiç bir ürünüm yok.sevmem avon çünkü:umursamaz:
loreal brosse exacte:asigim:ben %50 indirimden 20 tl ye aldım.normalde 40 tl bişey..gözü kapalı tavsiye ederim.millet takma kirpik taktım sanıyoaklinialirimsmile
grnt2785.jpg

gördüğünüz gibi 2 taraflı.beyaz tarafıyla önce kirpiklerimize sıva yapıyoruz,sonrada siyah tarahla boyaya geçiyoruz:smiley-cool:

canlarım cierlerim kuzu sarmalarım,rujları anlattım ama parlatıcıları anlatmadımbilmiyorumkismile
grnt2786.jpg

1 numara=DECLARE marka parlatıcı.bu markayı evkurlardan bulabilirsiniz.ben ordan 38 tl ye almıştım(hangi akla hizmetmirmirmirmir)ama güzeldir hakkını yemiyim:hulya: numarası 33

bayanssulusmile​
2 numara=CECİLE 'sözde'dolgunlaştırıcı parlatıcı.hiçte dolgunlaştırmıyor.ama çok tatlı bir rengi ve harika bir kokusu var.hindistan cevizi gibi kokuyobayanssulusmilesimli simli çok hoşhihoyyyt numarası 01 fiyatı 17 tl civarı ama ben indirimde 10 tl ye aldım:kedi:
opuyorumnanaktan​
3 numara=M.A.C buda dolgunlaştırıcı içinde nane özleri var hafif bir karıncalanma yapıyor ama çok hafif.ben kokusunu çok seviyorum bununda..güneş kremi gibi tatlı bir kokusu var.fiyatı 38 tl ama o paraya değmez.yerli markaların parlatıcılarıda gayet başarılı..numarası 39..nude makyajı için çok uygun.angelina jolie hep bu tonlarıda kullanıyo:kedi:
kaydirigubbakcemile2​
grnt2796.jpg

4 numara=FLORMAR.fiyatı 9 tl numarası 112..çok çok çok seviyorumopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan​
grnt2765.jpg

5 numara=GOLDEN ROSE...fiyatı 18 tl..03 numara..yanar dönerli rengi.parlatıcı gibi şeffaf ama yanar döner çok tatlı bir rengi var.29 gün sonunda dolgunluk veriyomuş bakalımboshayallersmiledudaklarım ince değil allaha şükür ama nie dahada şişkin olmasınkaydirigubbakcemile3içinde tarçın ve acı biber özleri var
grnt2800.jpg

boş duranı allah sevmez-tatlicadiarzu-biraz bilgi veriyim:hulya:
geçen bir arkadaşım aldığım yağların ne işe yaradığını sormuştu...şimdi sizlere totoma,baldırlarıma sürdüğüm ve kendi hazırladığım yağı anlatıyorum:ecrin_bebek:
grnt2690.jpg

en baştaki sarı uzun şişe netrogenin vucut yağı susam yağı içeriyor.27 tl civarı fiyatı
küçük şişedeki sandal yağı=bu yağların fiyatı 5-8 tl arası değişiyor
pembe kutunun üzerindeki fıffıslı turuncu yağ=o karışımı koyduğum yağ..bunu elde etmekiçin bebek yağını bitirdim ve şişesi bana kaldızemuszemus
ben kokusu hoşuma giden,yada canımın istediği yağları karıştırıp popo yağımı elde ediyorum:kedi:
bu kadar masraf yapmam istemem diyenler için
susam yağı
sandal yağı
yasemin yağı
BEN KAYISI YAĞIDA KULLANDIM KIZLAR...
yani canlarım 15-20 tl civarı bir parayla kendi popo ve baldır bakım yağınızı elde edebilirsinizşutarafagitti
kayisi_yagi1.jpg

yasemin.jpg

SUSAM-YAGI__19349412_0.jpg

resimler netten alıntı
NOT=sabit ve uçucu yağlar bir arada olmalı..örneğin susam sabit bir yağdır .yani yoğundur uçmaz...yasemin uçucu bir yağdır yoğun değildir..bu ikisi karışınca cilt yağı rahat emer ve hoş bir koku bırakır.hatta parfüm etkisi yapar.örneğin sandal ve yasemin misler gibi kokuyo.hem aromaterapi hemde koku etkisi bir aradabayanssulusmile
yağların cildi kaymak gibi yapıyor.kırışık önleyici etkisi olduğu için popo ve baldırlarınız pürüzsüz olur zamanla varsa selülitide engeller

cuma günü aldığım golden rose terekota:emir_bebek:
grnt2769.jpg

numarası:02
fiyatı:14 tl
simli simli çok sevdim kızlar:asigim:henüz bir alerji yapmadı cildime.çok yeni bir ürün sivilce yada alerji yapması durumunda sizlerle paylaşıcam burda
grnt2771.jpg

dier renkleride çok güzeldi.her rengi var.bronzundan pembenin en tatlı tonlarına kadar haberiniz olsunbayanssulusmile
...........

Selam kızlaaaar..opuyorumnanaktan

Eprııııl..mini rujların çok şeker..Renkleri özellikle..Güle güle sür..
Mini ruclar, güliver devler ülkesinde gibin kalmış diğer normal rucunun yanında..
sempatiksalakcinni

X