Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bebişim benm de nerdeyse tüm allıklarım flormar ve hepsi de birbirinden güzel.senin dediğin turuncudan da war ben de o şahane.Mesela en son aldığım flormar allıklar(resmini de koymuştum) çok güzel fiyatı da uygun 7 tl.ruj olarak alix avien,flormar,golden rose markaları başarılılar.ha tabi pasteli de es geçmemek lazım.

aynen balım,eklediklerin çok hoş..güle güle kullan
pastelin mattır rujları.alix avien daha kremsidir yağlıdır mesela.ama pastel mat,yağsızdır.
mat ruj sevenlere pastel öneririm,kremsi ve yağlı ruj(o nası oluyosa:44::))severlere alix avien öneririm

Sağol tatlışım sana da öneririm aldığım flormar allıkları özellikle ikili şeftali renkli olan müthiş.bronzer olarak da kullanılabilir o allık.golden rose nin de lip glossları çok başarılı hem kalıcılar da dudakta

Son düzenleme:

uyumadınız mı ?
ben hem okan a baktım hem makkaj yaptım ,şimdide geldim pc ye atım ,açtım kk yı

uyumadınız mı ?

uyumadık daha,bakıorum da bu gece kimseyi uyku tutmamışgüya yarın yola çıkcam.neyse yolda uyurum artıkanam gecenin bu saatinde makkaj mı yaptın??gene ne güzel şeyler çıkarmışısındır ortaya Allah bilir

bizde yarın yola çıkıcaz ,tatil bitiminde gelicez 1 hafta yokum haberiniz olsun ...
boş boş okan beyaz ilemem ben kıs,mutlaka ya örgü örerim ya makyaj yaparım ,ya çamaşır katlarım ...ama yaparım bişiler mutlaka
baryamdam sonra yayınlıcam artık ,yarın yokum akşama doğru gideriz..
şimdiden iyi bayramlar herkese

Ben de ewi temizledim malum gidiom ya yarın ew dağınık kalmasın die.Gelince bi yığın makkaj bekliorum topiğinde ona göre yokluğunun acısını çıkarman gerekBu arada İyi yolculuklar canımm.sana da ii bayramlar...

teşekkürler canım önerin için:13:ilk fırsatta deniyeceğim işallah

uyumadınız mı ?
ben geceleri uyumamki
yolculuk nereye
hayırlı yolculuklar o zaman hayatım

iyi bayramlar nilcim,hayırlı yolculuklar
resimlerini bekliyoruz bayram bitimi:13:

kankalarım nerdesiniz
bu arada aprilin günlüğe yazdığı yazıyı okudum
manyak bu kız ya:86: ,bidaha okuyacağım sonra:))bu arada hala butonum yok:84:

Son düzenleme:
ııı şey hazrlancam :18:

kankam bıyık operasyonundan sonra sürcem rucumu
sen onları usturaya vur yavrumanca temizler
minik patin seni yer

oturup konuştuk saatler nasıl geçti anlamadım ki kankam
sorma kankaolum 5 saat nası geçti anlamadımdoyamadımda

herkesde boncuk varya karıştırıyorum yorumları patiyi april sanıyorum aprili tanrıça sanıyorum falan bi garip oldumm

dün liv diye sana msj atmışım ya
bende anlamıyorum hanginiz hanginiz diye
kararlamaya yazıyorum:))hepiniz kankam olduğunuz için kanka diyip geçiyorum

kılzar arzu gelsede anlatsa,inanın hepiniz için aynı şeyi düşündük
dedik mutlaka görüşmeliyiz topluca

Pati Pati PAtiiiiiiiiiiiiiiii

Beğendimlerim bitmişşşşşşşş
pati bun akoptum işte
neeeeeeeeeee
bende diyom kim foto koyuyooo
benim fotommuş :18:
bilerek foto çektn dmi kötü oyunlarına alat ettn beni tanrıçaa

saçlarından bir tel aldım habarın varmıı yar yarr
sus kız Patişotam süpersin
sarımsak yemediği sürece evet
Ben de size minikimin bluzunun sunumunu yaptım eklerim 5 dk ya
senin sunum kaynadı zannetmehasta oldum sana dün
minikimin kesesine bereket..çok yakışmıştı kankam güle güle kullan

sizlerle çok sevdiğim bir markayı paylaşmak istiyorum...
Down Under Naturals Fruit Kicks Şampuanson zamanlarda bu şampuan favorim oldu.vazgeçmeyi düşünmüyorumkokularıda bir harika
ilk olarak üzümlü(mavi)serisini aldım.hem şampuan,hemde saç kremini..
onları bitirince narlı(kırmızı)serisine geçtim...şu an narlı seriyi kullanıyorum,ve oldukça memnunum.
kozmetikçilerde bulabilirsiniz.fiyatları 7-11 tl arası değişiyor(kazığına göre)
kivili(yeşil)serisi boyasız saçlar için.benim gibi saçlarınız boyalı ise tavsiye etmem.ama kokusu için bile alınabilirçünkü enfes kokuyor kivili olan

adana,şey pardon komili çık aradan:102::101:
ve size bu markanın en sevdiğim özelliğini söylüyorum
HAYVANLAR ÜZERİNDE TEST YAPMIYOR...!

silikon (Dimethicone) içermiyor,silikon içermediği için ve doğal olduğu için,yıkama esnasında sertlik olabilir bilginiz olsun:13:
NOT:üzerinde hayvan resmi olan şampuan derseniz,kolaylıkla derdinizi anlatabilirsiniz:)

hatrlarsan bende demısdım cnm sana kıvılısını ..cok memnunum ozelıkle sac kremınden..

slıkon ıcerenler sacımda sertlık yapıo ve ışlemıyor sacıma ama bu yumusacık yapıo satan kızda ole demısdı sılıkon ıcerenlerde garıp bı yapı sertlık oluşur yuzeyde kalır nem demısdı dogru..narlısını kıvı kdr sevmedım ucuzada buluyorum ındırımlerden bayada gdıyor

güzeller,ben glıss sıvı saç kremini yeni kullanmaya başladım diyebilirim.daha önceden sarı renkte olan sıvı saç kremini almıştım,ama kullanmadım,yalan oldu
geçenlerde glıss'in,boyalı saçlar için olan sıvı saç kremini aldım.saçlarımı yumuşacık yapıyor.ben memnun kaldım.fiyatlarıda cazip,ben 8 tl ye almıştım sanırım...
saçınız için birşeyler yapmak istiyorsanız,en azından bunu kullanabilirsiniz.banyodan sonra 2 fıs fıs layıp tararsınızbitti gitii:13:
kokularıda çok hoş
sadece sıvı saç kremi ile sınırlandırmamak lazım,ben diğer ürünlerinide denemek istiyorum
saç bakım maskesi,ve diğer serumlarınıda
envayi çeşit ürünü var.bundan sonra çoğu ürününü deniyeceğim:13:​
bu bendeki ürün...

glisin sıvı sac kremı ve sarı saclar ıcın olan su sagdakı blond sublume yı tek gecerım.ama sac kremı banyoda kullanılan ıyı gelmedı bana ..slıkon bazlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…