Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bayram şekerlerim,sizlerle niveanın ter kokularına karşı olan stiğini paylaşmak istiyorum
benim uzun zamandır kullandığım bir ürün,terlemeyi önlüyorhiç bir üründen bu kadar memnun kalmamıştım
ter kokmak istemeyenlere duyurulur:96:
fiyatları 6 tl civarı:13:marketlerde ve kozmetikçilerde kolaylıkla bulursunuz
daha önce eklemiş olduğum bir resim olduğu için,rexonada yanında çıkmış

kızlar,ayrı ayrı konular açıyorum,burada paylaşmış olduklarımı ayrı başlıklarda toplıyım
herkes e öneri olsun dedim...

Muhabbetlerini yidiklerim can kurban la size
Tanrıçamın albüme yetişmişim neyseki yüzler karalı olmasa yürek dayanmaz yeminle afeti devranlar İstanbulu yıkmış niye izmir'de değilsiniz olum siz

Yarın yarım gün çalışıom alsancaktaki şubedeyim çıkınca ortamlara akarım:79:

Oyyyyyyy okyanus gözlü kankam gelmiiiiiiişşşşş
Nasıl gidiyor iş güç meleğim ?

Oyyyyyyy okyanus gözlü kankam gelmiiiiiiişşşşş
Nasıl gidiyor iş güç meleğim ?

Aşk böcüğüm sizi geyiklerimizi çok özlüyorum yaa
Yoruluyorum bitanem 2 hafta şehir dışında çalıştım akşamları gelince göz atıyodum size sesimi çıkaramıyom bazen sızıp kalıyorum
İş güç iyi gidiyo şükür yoruklsam da halimden memnunum.
Bide bu ara heycan var acayip sen biliyon nedenini bahsetmiştim vakit geliyor:18:
Bi bakıp uyucaktım tanrıçamın albümü gördüm içim gitti pislüklere

Hee kankaa bayramdan sonra resmi tanışma isteme var. Nişan günü babeye kalacak nazını çekicez artık
Ben yatiyim artık güzellerim hepinizi seviyor ve öpüyoree

Oohhh harikkaymış kankam benim :81: kıyafet modeli aramaya başlıyorum ben şahsen kendim bizzat senin için
ahahhahahahha

sizlere pratik bir önerim var kızlar
hiç yağ bakımı ile uğraşıp,ayy gözüme yağ kaçtıayy gözümde yağ bezesimi çıkar,bilmemne diye düşünmeyin
loreal'in bu 30 tl ye satılan serumunu alın,hem kirpikleriniz beslensin,uzasın,hemde bulanık görme kaygınız olmasın:13:
ürün son derece pratik...rimel sürer gibi kirpik diplerinize sürün.gece yatarken sürebilirsiniz mesela,isteyen gün içinde de sürebilir.memnun kalırsınız işallahuzun uzun kirpikleriniz olurtavsiye benden,denemesi sizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…