Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

minik patin seni yer

oturup konuştuk saatler nasıl geçti anlamadım ki kankam

canım kankalarım,siz laflayın,benim biraz işim var,yeni konular açıcam
size güzel mhabbetler yüreğini sevdiklerim

Son düzenleme:
canlarım
sizlere saç boyası konusunda bir öneri sunacağım:78:
ben saçlarımı kendim boyadığım zaman,mutlaka koleston alıyorum.saçıma verdiği ışıltıya hayranım
piyasada ki bir çok boyayı denedim,ama hiç birinden KOLESTON kadar memnun kalmadım diyebilirim
renk skalasıda oldukça genişher tondaki rengi kolaylıkla bulursunuz...sarıdan tutun,siyaha,kumrala kadar her rengini denedim
sonuç,muhteşemdi...
saçlarını evde boyamayı düşünen süslü kokoşlara buradan duyurulur

fiyatlarıda oldukça makulkutusuz olanları oksidasyonları(açıcı)ile birlikte 5 tl ye felan geliyor
kutulu olanlarıda 8-10 tl ye göre değişiyorkozmetikçilerde ve marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz:13:

kokoşlarsizlere çok sevdiğim bir marka hakkında öneri sunmak istiyorum
eskiden(yerli kozmetik kullanmazken)en beğendiğim marka LANCOME idi..
cilt bakım ürünlerinden tutun,makyaj malzemesine kadar her ürünümü lancome den alırdım
tabi seneler önce kk yoktu hayatımdao yüzden resim çekemedim
ürünlerin detaylı isimlerinide bilmem...ama parlatıcısından tutun,allığına,fondotenine,farına,rimelineakıla gelebilecek her ürününe bayıldığım bir markadır
gözü kapalı tavsiye ederimheleki allığına aşıktımgöz altı kapatıcısıda oldukça başarılıdırkısaca,dolabını yenilemek isteyen herkes e,lancome tavsiye ederim.ben memnun kaldım,sizlerinde memnun kalıcağını düşünüyorum:13:​

(resimler alıntıdır)

Tanrıçam lancomenin en başarılı rimeli hangisi acaba??Ben de artık kaliteli bi rimel almak istiorum da

bebeğim,hypnose alabilisin mesela

eskiden isimlerini tutmazdım aklımda,bununda parfümünü kullanıyodum ordan aklımda kaldıben her rimelindne memnun kalmıştım,ama en başarılısı hipnozdur tatlım

Tanrıça , peki bu rimel , yani hipnoz , fırçaları kısa göründüğünü göre uzun mu gösteririr kirpikleri.Kullandıysanız bilirsiniz , şöyle nerdeyse kaşlarıma değen kirpikler istiyorum ama nerdeeee :))

Oy uzun zaman sonra çoğunuzu bir arada görmek ne büyük bir keyif fıstıklar :86:

Sohbetinizi inanın çok özlemiştim malum sizi Çok Seviyorum sizin dostluğunuza hayranım ayrıca nazar boncuğu avatarlarınızda harika olmuş bayıldım bayıldım

bebeğim,hypnose alabilisin mesela

eskiden isimlerini tutmazdım aklımda,bununda parfümünü kullanıyodum ordan aklımda kaldıben her rimelindne memnun kalmıştım,ama en başarılısı hipnozdur tatlım

Tatlım tşk ederim verdiğin bilgi için.biraz tuzlu fiyatı ama değer lancomeye

melikk,kirpik yapısı ilede alakaı ama.mucize beklememek lazım:)yerli markalarda da o formda beğendiğim rimeller var mesela
kirpiklerinin bakımı için loralin kirpik uzatıcı bakım serumunu kullanmanı öneririm
yada badem yağı sürebilirsin pamuklu çubuklarla:13:

cansın senbizde seni çok seviyoruz bebem
allah razı olsun,güzel bakan gözlerin dert görmesin:))

Tatlım tşk ederim verdiğin bilgi için.biraz tuzlu fiyatı ama değer lancomeye

rica ederim tatlım
evet tuzludur,kesen uygunsa dene tabi hayatım:13:

Tanrıça , peki sence Avon'un şu yeni rimel'i Loreal'in muadili olabilirmi ???? Burdaki forumlarda kirpikleri uzun tuttuğunu söyledi bir çok arkadaş. Bilgin varmı Avon hakkında , ben pek sevmiyorum Avon'u , belkide sürekli katalogları yolda yada şurda burda gözümüze gözümüze sokmalarından mı ne tabiri caizse gıcıklığım varda :))

bebem acaba yurt dışı sitelerinden ucuza bulabilir miyiz bu rimeli?

:))avondan bende fazla hazetmem canım.ama avon lorealle kıyaslanamaz bile...
yanından bile geçemez:)
avon alıcağına flormar al,mybeline al daha iyi:13:

bitanem,ben netten hiç alışveriş yapmadım,ama bulursun bence
netten alışveriş yapanlar çok,sürekli indirimlerden felan bahsediyolar:13:
bulursun diye tahmin ediyorum

Canım araştırdım şimdi de strawberry de felan bazen indirim oluomuş.İndirimi yakalayıp alcam bu rimelden kesin:92:

Canım araştırdım şimdi de strawberry de felan bazen indirim oluomuş.İndirimi yakalayıp alcam bu rimelden kesin:92:
aaa süpermiş bak:13:
hatta yılbaşından 2 hafta kadar önce alırsın,kofre şeklinde verebilirler.yanında hediyeside olur,dahada indirim yaparlar yılbaşı için bebeğim:13:

Avon ürünlerini ben de sewmiorum bebişim,bana hiç güwenilir gelmio.kullanan arkdaşlarımın çoğu pişman:93:

canım bide şöyle düşünüyorum,yerli kozmetik çok ilerledi,destek verip yurdum ekonomisine fayda sağlıyalım diyorum

Benim de çoğu ürünüm yerli malı artık tatlışım,cidden çok ilerledik artık kozmetikte.Hem fiyatlar da uygun.Yerli malı yurdun malı,herkes bunu kullanmalı:86:

Benim de çoğu ürünüm yerli malı artık tatlışım,cidden çok ilerledik artık kozmetikte.Hem fiyatlar da uygun.Yerli malı yurdun malı,herkes bunu kullanmalı:86:

:92::92:
aynen öyle ama tatlım:13:örneğin geçen allık almışsın flormardan,renkleri ne kadar güzel
fiyatlarıda uygun...
flormarın terekota allıklarınıda çok beğeniyorum.mesela tam şeftali rengi var bende,herkes bayılıyo
alix avienin rujları güzel mesela:87:seviyorum yerli malını:78:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…