Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bayram şekerlerim,sizlerle niveanın ter kokularına karşı olan stiğini paylaşmak istiyorum:KK12:
benim uzun zamandır kullandığım bir ürün,terlemeyi önlüyor:KK34:hiç bir üründen bu kadar memnun kalmamıştım
ter kokmak istemeyenlere duyurulur:96:
fiyatları 6 tl civarı:13:marketlerde ve kozmetikçilerde kolaylıkla bulursunuz:KK8:
daha önce eklemiş olduğum bir resim olduğu için,rexonada yanında çıkmış:KK1:
fa33a1b8.jpg

kızlar,ayrı ayrı konular açıyorum,burada paylaşmış olduklarımı ayrı başlıklarda toplıyım
herkes e öneri olsun dedim...

Muhabbetlerini yidiklerim can kurban la size:KK69:
Tanrıçamın albüme yetişmişim neyseki yüzler karalı olmasa yürek dayanmaz yeminle afeti devranlar İstanbulu yıkmış niye izmir'de değilsiniz olum siz:63:

Yarın yarım gün çalışıom alsancaktaki şubedeyim çıkınca ortamlara akarım:79:

Muhabbetlerini yidiklerim can kurban la size:KK69:
Tanrıçamın albüme yetişmişim neyseki yüzler karalı olmasa yürek dayanmaz yeminle afeti devranlar İstanbulu yıkmış niye izmir'de değilsiniz olum siz:63:

Yarın yarım gün çalışıom alsancaktaki şubedeyim çıkınca ortamlara akarım:79:

Oyyyyyyy okyanus gözlü kankam gelmiiiiiiişşşşş :KK64:
Nasıl gidiyor iş güç meleğim ?
:KK16: :KK19:

Oyyyyyyy okyanus gözlü kankam gelmiiiiiiişşşşş :KK64:
Nasıl gidiyor iş güç meleğim ?
:KK16: :KK19:

Aşk böcüğüm sizi geyiklerimizi çok özlüyorum yaa :KK5:
Yoruluyorum bitanem 2 hafta şehir dışında çalıştım akşamları gelince göz atıyodum size sesimi çıkaramıyom bazen sızıp kalıyorum:KK53:
İş güç iyi gidiyo şükür yoruklsam da halimden memnunum.
Bide bu ara heycan var acayip sen biliyon nedenini bahsetmiştim vakit geliyor:18:
Bi bakıp uyucaktım tanrıçamın albümü gördüm içim gitti pislüklere:63:

Hee kankaa bayramdan sonra resmi tanışma isteme var. Nişan günü babeye kalacak nazını çekicez artık:KK25:
Ben yatiyim artık güzellerim hepinizi seviyor ve öpüyoree

Oohhh harikkaymış kankam benim :81: kıyafet modeli aramaya başlıyorum ben şahsen kendim bizzat senin için :KK60: :KK53:
ahahhahahahha
:KK60: :KK19:

sizlere pratik bir önerim var kızlar:KK3:
hiç yağ bakımı ile uğraşıp,ayy gözüme yağ kaçtı:KK30:ayy gözümde yağ bezesimi çıkar,bilmemne diye düşünmeyin:KK24:
loreal'in bu 30 tl ye satılan serumunu alın,hem kirpikleriniz beslensin,uzasın,hemde bulanık görme kaygınız olmasın:13:
ürün son derece pratik...rimel sürer gibi kirpik diplerinize sürün.gece yatarken sürebilirsiniz mesela,isteyen gün içinde de sürebilir.memnun kalırsınız işallah:KK24:uzun uzun kirpikleriniz olur:KK23:tavsiye benden,denemesi sizden:KK28:
a224e128.jpg

bb7d27c2.jpg

X