Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kankam kesinlikle:KK69:
kızlar pati zaten kankamdı,bildiğim biri,ona yorum yapmıcam bile:))cadım benim o minik prensesim
ama arzum:KK69:zaten kardeşim o benim,ama size şu kadar söyliyim,resimlerinden çooook daha güzel:nazar: :nazar: :nazar:
acayip tatlı,matrak,dünya güzeli,muhabbetine doymazsınız...muhteşem bi gündü
acayip eğlendik ya:KK60: :KK60: :KK60::nazar:

minik patin seni yer :KK23:

oturup konuştuk saatler nasıl geçti anlamadım ki kankam :KK31:

canım kankalarım,siz laflayın,benim biraz işim var,yeni konular açıcam:KK23:
size güzel mhabbetler yüreğini sevdiklerim:KK16:

Son düzenleme:
canlarım:KK16:
sizlere saç boyası konusunda bir öneri sunacağım:78:
ben saçlarımı kendim boyadığım zaman,mutlaka koleston alıyorum.saçıma verdiği ışıltıya hayranım:KK69:
piyasada ki bir çok boyayı denedim,ama hiç birinden KOLESTON kadar memnun kalmadım diyebilirim:KK19:
renk skalasıda oldukça geniş:KK23:her tondaki rengi kolaylıkla bulursunuz...sarıdan tutun,siyaha,kumrala kadar her rengini denedim
sonuç,muhteşemdi...
saçlarını evde boyamayı düşünen süslü kokoşlara buradan duyurulur:KK23:
koleston_Set.jpg
Kolestonset.jpg
Koleston-Set-6-1-B%C3%BCy%C3%BCleyici-Kahve-Sa%C3%A7-Boyas%C4%B1.png

fiyatlarıda oldukça makul:KK3:kutusuz olanları oksidasyonları(açıcı)ile birlikte 5 tl ye felan geliyor:KK6:
kutulu olanlarıda 8-10 tl ye göre değişiyor:KK12:kozmetikçilerde ve marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz:13:

kokoşlar:21:sizlere çok sevdiğim bir marka hakkında öneri sunmak istiyorum:KK19:
eskiden(yerli kozmetik kullanmazken:KK1:)en beğendiğim marka LANCOME idi..
cilt bakım ürünlerinden tutun,makyaj malzemesine kadar her ürünümü lancome den alırdım:KK24:
tabi seneler önce kk yoktu hayatımda:KK31:o yüzden resim çekemedim:KK1:
ürünlerin detaylı isimlerinide bilmem...ama parlatıcısından tutun,allığına,fondotenine,farına,rimeline:KK69:akıla gelebilecek her ürününe bayıldığım bir markadır
gözü kapalı tavsiye ederim:KK19:heleki allığına aşıktım:KK69:göz altı kapatıcısıda oldukça başarılıdır:KK31:kısaca,dolabını yenilemek isteyen herkes e,lancome tavsiye ederim.ben memnun kaldım,sizlerinde memnun kalıcağını düşünüyorum:13:​
images
Dudak-Parlat%C4%B1c%C4%B1-14-Frambuaz-15ml-0-5oz.png
10845680902.jpg

lancome%20rimel.jpg
lancome-bi-facil-o.jpg
02652980901.jpg

(resimler alıntıdır)

Tanrıçam lancomenin en başarılı rimeli hangisi acaba??Ben de artık kaliteli bi rimel almak istiorum da
:KK53:

bebeğim,hypnose alabilisin mesela:KK16:
Lancome.jpg

eskiden isimlerini tutmazdım aklımda,bununda parfümünü kullanıyodum ordan aklımda kaldı:KK1:ben her rimelindne memnun kalmıştım,ama en başarılısı hipnozdur tatlım

Tanrıça , peki bu rimel , yani hipnoz , fırçaları kısa göründüğünü göre uzun mu gösteririr kirpikleri.Kullandıysanız bilirsiniz , şöyle nerdeyse kaşlarıma değen kirpikler istiyorum ama nerdeeee :))

Oy uzun zaman sonra çoğunuzu bir arada görmek ne büyük bir keyif fıstıklar :86:

Sohbetinizi inanın çok özlemiştim malum sizi Çok Seviyorum sizin dostluğunuza hayranım ayrıca nazar boncuğu avatarlarınızda harika olmuş bayıldım bayıldım :KK23:

bebeğim,hypnose alabilisin mesela:KK16:
Lancome.jpg

eskiden isimlerini tutmazdım aklımda,bununda parfümünü kullanıyodum ordan aklımda kaldı:KK1:ben her rimelindne memnun kalmıştım,ama en başarılısı hipnozdur tatlım

Tatlım tşk ederim verdiğin bilgi için.biraz tuzlu fiyatı ama değer lancomeye:KK69:

Tanrıça , peki bu rimel , yani hipnoz , fırçaları kısa göründüğünü göre uzun mu gösteririr kirpikleri.Kullandıysanız bilirsiniz , şöyle nerdeyse kaşlarıma değen kirpikler istiyorum ama nerdeeee :))
melikk,kirpik yapısı ilede alakaı ama.mucize beklememek lazım:)yerli markalarda da o formda beğendiğim rimeller var mesela
kirpiklerinin bakımı için loralin kirpik uzatıcı bakım serumunu kullanmanı öneririm
yada badem yağı sürebilirsin pamuklu çubuklarla:13:

Oy uzun zaman sonra çoğunuzu bir arada görmek ne büyük bir keyif fıstıklar :86:

Sohbetinizi inanın çok özlemiştim malum sizi Çok Seviyorum sizin dostluğunuza hayranım ayrıca nazar boncuğu avatarlarınızda harika olmuş bayıldım bayıldım :KK23:
cansın sen:KK70:bizde seni çok seviyoruz bebem:KK16:
allah razı olsun,güzel bakan gözlerin dert görmesin:))

Tatlım tşk ederim verdiğin bilgi için.biraz tuzlu fiyatı ama değer lancomeye:KK69:

rica ederim tatlım:KK19:
evet tuzludur,kesen uygunsa dene tabi hayatım:13:

Tanrıça , peki sence Avon'un şu yeni rimel'i Loreal'in muadili olabilirmi ???? Burdaki forumlarda kirpikleri uzun tuttuğunu söyledi bir çok arkadaş. Bilgin varmı Avon hakkında , ben pek sevmiyorum Avon'u , belkide sürekli katalogları yolda yada şurda burda gözümüze gözümüze sokmalarından mı ne tabiri caizse gıcıklığım varda :))

melikk,kirpik yapısı ilede alakaı ama.mucize beklememek lazım:)yerli markalarda da o formda beğendiğim rimeller var mesela
kirpiklerinin bakımı için loralin kirpik uzatıcı bakım serumunu kullanmanı öneririm
yada badem yağı sürebilirsin pamuklu çubuklarla:13:

cansın sen:KK70:bizde seni çok seviyoruz bebem:KK16:
allah razı olsun,güzel bakan gözlerin dert görmesin:))

rica ederim tatlım:KK19:
evet tuzludur,kesen uygunsa dene tabi hayatım:13:

bebem acaba yurt dışı sitelerinden ucuza bulabilir miyiz bu rimeli?

Tanrıça , peki sence Avon'un şu yeni rimel'i Loreal'in muadili olabilirmi ???? Burdaki forumlarda kirpikleri uzun tuttuğunu söyledi bir çok arkadaş. Bilgin varmı Avon hakkında , ben pek sevmiyorum Avon'u , belkide sürekli katalogları yolda yada şurda burda gözümüze gözümüze sokmalarından mı ne tabiri caizse gıcıklığım varda :))

:))avondan bende fazla hazetmem canım.ama avon lorealle kıyaslanamaz bile...
yanından bile geçemez:)
avon alıcağına flormar al,mybeline al daha iyi:13:

bitanem,ben netten hiç alışveriş yapmadım,ama bulursun bence
netten alışveriş yapanlar çok,sürekli indirimlerden felan bahsediyolar:13:
bulursun diye tahmin ediyorum:nazar:

Canım araştırdım şimdi de strawberry de felan bazen indirim oluomuş.İndirimi yakalayıp alcam bu rimelden kesin:92:

Canım araştırdım şimdi de strawberry de felan bazen indirim oluomuş.İndirimi yakalayıp alcam bu rimelden kesin:92:
aaa süpermiş bak:13:
hatta yılbaşından 2 hafta kadar önce alırsın,kofre şeklinde verebilirler.yanında hediyeside olur,dahada indirim yaparlar yılbaşı için bebeğim:13:

Avon ürünlerini ben de sewmiorum bebişim,bana hiç güwenilir gelmio.kullanan arkdaşlarımın çoğu pişman:93:

canım bide şöyle düşünüyorum,yerli kozmetik çok ilerledi,destek verip yurdum ekonomisine fayda sağlıyalım diyorum:KK74:

aaa süpermiş bak:13:
hatta yılbaşından 2 hafta kadar önce alırsın,kofre şeklinde verebilirler.yanında hediyeside olur,dahada indirim yaparlar yılbaşı için bebeğim:13:

canım bide şöyle düşünüyorum,yerli kozmetik çok ilerledi,destek verip yurdum ekonomisine fayda sağlıyalım diyorum:KK74:

Benim de çoğu ürünüm yerli malı artık tatlışım,cidden çok ilerledik artık kozmetikte.Hem fiyatlar da uygun.Yerli malı yurdun malı,herkes bunu kullanmalı:86:

Benim de çoğu ürünüm yerli malı artık tatlışım,cidden çok ilerledik artık kozmetikte.Hem fiyatlar da uygun.Yerli malı yurdun malı,herkes bunu kullanmalı:86:

:92::92:
aynen öyle ama tatlım:13:örneğin geçen allık almışsın flormardan,renkleri ne kadar güzel
fiyatlarıda uygun...
flormarın terekota allıklarınıda çok beğeniyorum.mesela tam şeftali rengi var bende,herkes bayılıyo:KK23:
alix avienin rujları güzel mesela:87:seviyorum yerli malını:78:

X