Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
prensesim muhteşem görünüyorsun hayatım, saçların harika bence, bayıldım sana ben :nazar: boshayallersmile opuyorumnanaktan

Canlarım,
Bu, saçlarımın doğal rengiydi.
3340.jpg

3109c.jpg

Kızlar bu şimdiki hali saçımın Çikolata Karamel. koyu çıkmış biraz ama epey kızılımsı bir renk.

Hemşom saçlarının iki halide çok yakışmış sana
hatta ben koyu renkleri daha çok severim o daha çok yakışmışş
bayanssulusmile

prensesinde maaşallahı var saç konusunda:nazar:

saol canım benimm :kedi:

aklinialirimsmileartist gibi bu hatun ya şu saçların güzelligine bak

Sen kendi saçlarına bak peri kızı :KK70:

prensesim muhteşem görünüyorsun hayatım, saçların harika bence, bayıldım sana ben :nazar: boshayallersmile opuyorumnanaktan

Aaiiiyy canım benim moral oldu , renginden şikayetçiyim bu aralar güneşte kızıl kızıl duruyor :/

Canlarım,
3340.jpg

3109c.jpg

Kızlar bu şimdiki hali saçımın Çikolata Karamel. koyu çıkmış biraz ama epey kızılımsı bir renk.

İşteee istediğim renk doğal halinnnnn :lepi: saçlarımın rengini öyle bir yapsam daha ne isterim ,ama çikolata karamelde güzel bir tonmuş canım çok güzel olduğun belli oluyor yüzünü kapasan bile :)

Canlarım,

canım aprilim bence ikisi de hoş ama sonuncusu bana daha güzel geldi iyi günlerde kullan fıstığım Şeniz
Kızlar bunlarda benim bu aralar pek barışık olamadığım saçlarım :)

canım benim saçlarıma bak o zaman kendi saçlarını daha çok seversin eminim kaydirigubbakcemile3

3485.jpg

Sağolun canparelerim...opuyorumnanaktan :kedi:
Bu da doğal halinden...Ah kızlar bu rengi nasıl tekrar bulabilirim, bileniniz var mı?
:gitme:

prenses april cok güzeller fevkaledenin fevkinde:nazar:

çok teşekkürler tatlıışş güzel yorumun için a.s.

canım benim saçlarıma bak o zaman kendi saçlarını daha çok seversin eminim kaydirigubbakcemile3

canım şimdi baktım saçlarını çok güzeller bence ,modeli çok hoşşuma gitti :)

3485.jpg

Sağolun canparelerim...opuyorumnanaktan :kedi:
Bu da doğal halinden...Ah kızlar bu rengi nasıl tekrar bulabilirim, bileniniz var mı?
:gitme:

bu renk küllü kumral ama boyayla elde edilmiyor tecrübeyle sabittir :/

Hemşom saçlarının iki halide çok yakışmış sana
hatta ben koyu renkleri daha çok severim o daha çok yakışmışş
bayanssulusmile

Çok teşekkür ederim ciğer tavam =) opuyorumnanaktan

İkisi de güzelmiş eprıl..ama açık rengi biraz daha tercih ederdim..kaydirigubbakcemile2

Ah kuzum keşke dönebilsem o renge...Çok sağol bitanem... bayanssulusmile opuyorumnanaktan

İşteee istediğim renk doğal halinnnnn :lepi: saçlarımın rengini öyle bir yapsam daha ne isterim ,ama çikolata karamelde güzel bir tonmuş canım çok güzel olduğun belli oluyor yüzünü kapasan bile :)

:kedi: Çok teşekkür ederim prensesim...Sen de öylesin hem de müthişsin hatta Şeniz

prenses april cok güzeller fevkaledenin fevkinde:nazar:

canım aprilim bence ikisi de hoş ama sonuncusu bana daha güzel geldi iyi günlerde kullan fıstığım Şeniz

Çok çok teşekkür ederim güzellerim... opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

:gitme: Napalım...yaptım bir hata prensesim... mafoldumben

kuzum hiç boyamazsan 1 senede kendine gelir merak etme sen , olmazsa kuaföre yapabilir belkide bu tonu ,aynısı olmasa bile kendi saçın gelene kadar yakın bir rengi kullanırsın. ben en son küllü kumrala boyadım kızıl gitsin diye resmen turuncumsu bi kızıllık oldu saçıımda :gitme:

Bebeğim, hiç boyamayınca da, uçlar çok kötü oluyor. Saçım hızlı uzar aslında, siyahtan kurtulmak için 1 sene hiç boyamamıştım, uçlar siyah, dipler kumral, berbattı. Sonra sildirdim siyahı işte, o hikaye...(topik açmıştım konuyla ilgili)
Şimdiki boyamda zaten kızıllık yoğun, boyamazsam akar sarımsı turuncumsu olur hep...
napalım, gelecekte düşünürüz belki bişeyler...
:teselli:

evet haklısın kuzucum . ben hep siyah boyardım akıtmak çok zor oluyor gerçektende kurtulması kolay bir renk olsa gene boyarım hiç düşünmeden ama sıkılınca kurtulamıyorsun hehee :)

bende liviminki gibi bi renk istiyorum ama saçlarım siyah mafoldumben livimin saçta boya var mı olurda saçlarımı boyatırsam ne renk oluyo o bilen var mı acapaa bilmiyorumkismile

Livinkiler doğal rengi cnm işte o renkler boyayla pek tutturulamıyor :/ bende çok beğeniyorum rengini Aprilinki gibi küllü kumral tonlarında saçları

kizlar bittim saclariniza yahu opuyorumnanaktan bende bir uzatabilsem, kocacik demisti kestirme diye ama ben soz dinlemedim alsanaalsanasmile birazdan da zuurt makyaj malzemelerimi tanitacagim :) bir yukleyebilirsem insallah..

X