Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben de saçlarımı koycam işte ama sizinkiler gibi uzun değilboshayallersmile şu haftada 1 cm saç uzatan formülü denicem bakalım... Gerçi bu foto yeni değil şimdi çekmedim ama olsun eklicemgamyoncuiremsu
10pr3ew.jpg

iklimim, nazalpim, minigim makyaj malzemelerinize bittim opuyorumnanaktan hele o she lerin kurabiyeleri boshayallersmile ama malesef piyasadaki cogu kimyasal icerikli urun gozumde ve cildimde alerji yapti :gitme: organik alacagim bakalim bende. cok pahali ama birer tane olsa yeter.. zemuszemus bu ay maskarami aliyorum zemuszemus

bu arada livim, cennet kokulum, minigim saclariniz harika opuyorumnanaktan pandoracigim cokta kisa degilmis sacin, gayet hos, benim ki de seninkinden 2 parmak falan uzundur herhalde, bende uzatma kurleri deniyorum bakalim sonuc alabilecek miyim? bilmiyorumkismile

ya ben de simdi makyaj malzemelerimi eklemek istiyorum ama bana nasil foto yukleyecegimi kisaca bir anlatsaniz? bilmiyorumkismile ya da anlatan bir link varsa yonlendirseniz bende ekleyebilsem? zemuszemus

karabiberim simdi gordum saclarini, bayilirim kivircik, dalgali saclara boshayallersmile masallah herkesin saci cok guzel yaw :ecrin_bebek:

bunlarda benım yenı boyadıgım saclarım saclarımın onu uzun arkası kısa yazın kut olarak kestırmıstım hanı one dogru uzun olan model ama kat coktu ancak bu kadar uzadı bende uzatma kurlerınden ıstıyorum ama ben pek sıkılganım ıse yaramadı dıye bırakablırım kontes ne dıyosun kız baslayımmı kırıgım cok kestırmem lazım kestıremıyorum uzamıycak artık fıye sırf uzatmak ıcın roflelı saclarımı koyu renge boyadım rofle cok yıpratıyor

mavı cemberlı olan akmıs bronz kahve dıgerlerı dun boyadıgımdakı halı
http://

Bence koyu renk sana çok yakışmış. Hep böyle kalsın bnce tatlım... Bir oyuncu vardı ben seni ozna benzettim dını bilmiyorum ama Menekşe ile Hal,l diye bir dizi vardı oradaki menekşeye benzettim kaşını gözünü...

böyle memnuniyet belirtileri olunca ahada böyle oluyorumbayanssulusmile:1closedeyes::nazar:
:kedi: sevindim bebekom
şimdiii...birincisi..cigara içtiğinden mütevellit bol c vitamini alıyosun..yani mutlaka günde 1 bardakta olsa portakal suyu iç..
ikincisi...gece yatarken ballı süt içmeyi unutma...:içelim:
üçüncüsü yüzüne ahada bu maskeyi yap...(ekliycem şimdi)bekleyerimsenibenbol su içmeyide unutma kolayı hayatından çıkarvereliniortak

anam daha nolsun be..daha nolsunzemuszemusiçim açılıyo ohh bol bol ekleyinkaydirigubbakcemile2
avon seviyosun nazalpçim anlaşıldı..she ürünlerini herkeşlerde gördüm çok cici duruyolar ciddenhihoyyyt
hepsini güle güle kullan canımın içiŞeniz

bu kıza hastayım ya:asigim:bide kalp gibin dizmiş onları gözünün yağında yumurta kırdığımolumunekankayizsmile
sende rujcusun benim gibiaklinialirimsmilegüle güle sür sürüştür minik kokoşumbayanssulusmile

çok teşekkürler balım:1hug:
yeşil ojeni çok sevdimhihoyyytbende koyu yeşil istiyorum en kısa zamanda temin edicem..kısmetse:)
pembiş kutunu yerler seninaklinialirimsmilebayılıyorum size kızlar bayılıyorummmopuyorumnanaktansende güle güle kullan herşeyini bitanem

Şenizolumunekankayizsmile
canım yaaa aksine ben avonu hiç sevmem
ama yakın arkadaşım satıyo kıramıyorum birkaç bişi alıyorum
onların çoğu daha eskiden aldıklarım birde attıgım ve dagıttıgım o kadar cok şey varkiii
işim geregi fazla makyaj yapmıyorum o yuzden artık fazlada birşey almıyorum
avonun en sevdigim ürünü makyaj fırçaları
benım gibi biri için falzasıyla iş görüyüyor

öncelikle iklim nazalp minik ürünleriniz harika ya gördüğüm için cokmutlu oldum aklinialirimsmile

minikim saclarının ne güzel dalgası var öyle yaa böyle oldum -> :1shok:

livim prensesim sacların cok güzelllllllllll keske bende boyamasaydım ya fisfisfis

cennetkokulum bence sacının rengi gayet güzel yüz renginlede uymus canım yerimseniben
canımm çok sağolllopuyorumnanaktan
Nazalp çok güzelmiş ürünlerin güle güle kullanopuyorumnanaktan
İklimmmmm kızım hepiniz ne kokoşsunuz yaaaboshayallersmile
teşekür ettim tatlışşşopuyorumnanaktan
iklimim, nazalpim, minigim makyaj malzemelerinize bittim opuyorumnanaktan hele o she lerin kurabiyeleri boshayallersmile ama malesef piyasadaki cogu kimyasal icerikli urun gozumde ve cildimde alerji yapti :gitme: organik alacagim bakalim bende. cok pahali ama birer tane olsa yeter.. zemuszemus bu ay maskarami aliyorum zemuszemus

bu arada livim, cennet kokulum, minigim saclariniz harika opuyorumnanaktan pandoracigim cokta kisa degilmis sacin, gayet hos, benim ki de seninkinden 2 parmak falan uzundur herhalde, bende uzatma kurleri deniyorum bakalim sonuc alabilecek miyim? bilmiyorumkismile

ya ben de simdi makyaj malzemelerimi eklemek istiyorum ama bana nasil foto yukleyecegimi kisaca bir anlatsaniz? bilmiyorumkismile ya da anlatan bir link varsa yonlendirseniz bende ekleyebilsem? zemuszemus
sağol bitanem renklerine bittim zatennkaydirigubbakcemile5

minik,liv,cennet kokulum,karabiber saçlarınız çok hoşş yaa
benim saçlarda pırasa misali dümdüzzzz
kafamçokkarıştı
pandora saçların çok kısa değil aksine bende çok severim kısa saçı
hep kısaydı saçlarım
düğünüm için uzatmıstım şimdi kıyamıyorum kestirmeyede arada bir tepem atıyo
kurumuyolar kolay kolay işe giderken sürekli toplamak zorundayım saç diplerim agrıyo artıkk

biberim saçlarına bayıldıımm a.s. barim bende ekliyiiim :kedi:

Eklentiler

• $P5060832.jpg
    $P5060832.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 34
dalgalı kıvırcık saclar kıskanıyom yaaakaydirigubbakcemile3
iklim saçların çok hoşş

Kızlar hepinizin saçları çok güzel maşallah...:sm_cool:

Livim yaa sen nasıl bişeysin yavru kuşum, kuğu gibisin ne biliyim, peri gübü bişeysin yaa...:asigim:
boynundan kıt diye ısırmak istedim ahahah :jeyyar: :roflol:
boyatmadan önce saçlarım seninkisinin tonundaydı bebişim, belki biraz daha açıktı. açık buğday tenliyim ama saçım koyu değildi, kumraldı.:gitme: Sevgilimin ısrarı üzerine siyah yapmıştım, yıllarca kurtulamadım. benneyaptımki
şimdi de karamel çikolata bi renk saçım.yerimseniben

ben de eklicem bi ara kızlar saçlarımı...
hihoyyyt

iklimcim seninkilerde cok güzel
teşekkür ederim ceylancım Şeniz

dalgalı kıvırcık saclar kıskanıyom yaaakaydirigubbakcemile3
iklim saçların çok hoşş
ahh nazcım sorma yaa dümdüz olması için neler vermezdim :Saruboceq: saçlarım dalgalı hani ne yöne yapsam tam anlamıyla olmuyo malesef bide jole yüzünden bayaa bi saçlarım döküldü neredeyse 2 yıldır hiç kullanmıyorum saçaklı gibi geziyorum delikafadulden

Kızlar hepinizin saçları çok güzel maşallah...:sm_cool:

Livim yaa sen nasıl bişeysin yavru kuşum, kuğu gibisin ne biliyim, peri gübü bişeysin yaa...:asigim:
boynundan kıt diye ısırmak istedim ahahah :jeyyar: :roflol:
boyatmadan önce saçlarım seninkisinin tonundaydı bebişim, belki biraz daha açıktı. açık buğday tenliyim ama saçım koyu değildi, kumraldı.:gitme: Sevgilimin ısrarı üzerine siyah yapmıştım, yıllarca kurtulamadım. benneyaptımki
şimdi de karamel çikolata bi renk saçım.yerimseniben

ben de eklicem bi ara kızlar saçlarımı...
hihoyyyt

aprilim dört gözle bekliyoruz seni de zemuszemus liv için dediklerine de katılıyorum valla nasıl bi güzellik maşallahı var bende bayıldım kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim ceylancım Şeniz

ahh nazcım sorma yaa dümdüz olması için neler vermezdim :Saruboceq: saçlarım dalgalı hani ne yöne yapsam tam anlamıyla olmuyo malesef bide jole yüzünden bayaa bi saçlarım döküldü neredeyse 2 yıldır hiç kullanmıyorum saçaklı gibi geziyorum delikafadulden

aprilim dört gözle bekliyoruz seni de zemuszemus liv için dediklerine de katılıyorum valla nasıl bi güzellik maşallahı var bende bayıldım kaydirigubbakcemile5

ay herkes kendinde olmayanı istiyo işte napalımkaydirigubbakcemile2

iklimim seninkilerde çok saglıklı gayet güzel duruyor :asigim:
karabiberim kıvır kıvır saçlarını yerim esmer güzelim benimmmm uzun degil demissin ama uzun duruyor ya da bana oyle geldi :nazar:
nisanımmmm çok utandım ...utangaç liv smileyi :kedi: karamel çikolata çok güzel bir renktir merakla bekliyorummmmm tatlışkommmmm

X