Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oleeeeeeyyyyy yaptim :lepi: goz kalemlerim, farlarim, rimelim, goz alti kapaticim, dudak kalemlerim, rujlarim ve dalip araa kacirdigim el kremim :) bunlardan sadece el kremi bana kalacak gerisi anneme olumunekankayizsmile farlarin 4 lusu flormar, 3 lusu inglot.. hepsi mi gozune dokunur bir insanin, surunce ysasriyor, kizariyor, kasiniyor:gitme:

bunlar da kremlerim ve ocelerim :) acibadem sutunu henuz denemedim cildime, dokunup dokunmadigini bilmiyorum.. logona gecen ay aldigim yuz nemlendiricim. alerjik ve hassas ciltler icin. dove el kremim, kristal yazan gratisten aldigim kristal kol alti deodorantim. kristali islatiyorsunuz suyun altinda, sonra kol altiniza suruyorsunuz. diger deodorantlarin yaptigini yapiyor, tabi ben de oyle oldu, anneme de aldim bakalim onda da ise yarayacak mi? :) mavi nivea da dudak nemlendiricim.. iste bu kadar. bir de maybelline alligim vardi, hayret o dokunmadi bir tek cildime. ama onu da koymayi unutmusum..

canlar yeni fot çekmeye üseniyorum onceden bunu koymuştum şimdi şaçlarım daha uzun
hı bir de fot.da koyu çıkmış saçlarım daha açık aslında

lvvv.png
livoooodelikafadulden
prensesmisin perimisin kuğumusun..söyle bana kimsin sen..tepeciklimi kuruçaylımı:))allahım sana geliyorum..çiğ yumurtaya can veren rabbim sen ne güzellikler yaratıyosun böyle:nazar:
ten.boyun fizik göğüsaklinialirimsmilesaç anam hangisini sayam:sm_cool:kankam tarzın kesinlikle buram buram angelina kokuyo onun havası var sende söyliyim sana:nazar:
bunlarda benım yenı boyadıgım saclarım saclarımın onu uzun arkası kısa yazın kut olarak kestırmıstım hanı one dogru uzun olan model ama kat coktu ancak bu kadar uzadı bende uzatma kurlerınden ıstıyorum ama ben pek sıkılganım ıse yaramadı dıye bırakablırım kontes ne dıyosun kız baslayımmı kırıgım cok kestırmem lazım kestıremıyorum uzamıycak artık fıye sırf uzatmak ıcın roflelı saclarımı koyu renge boyadım rofle cok yıpratıyor

mavı cemberlı olan akmıs bronz kahve dıgerlerı dun boyadıgımdakı halı
http://

hemde anne bu hatun biliyosunuz dimi!!yeni saç rengin süper olmuş yavrum söyliyim sanaŞeniz
modelide gayet güzel bu renkte karar kıl senkaydirigubbakcemile5
moralimi düzelttiniz kızlar opuyorumnanaktançok tşk ederim her birinize...
alın size yakışıklı ben ,a.s

748.bmp
pandoşşşdelikafaduldenkız bayıldımmmmhihoyyyt
acayip sexi olmuş..bade işçilin saçına benziyo avrupayı ve feminenboshayallersmilebenimki yine kestir diyip duruyo ama kanıma giremiycek:dilcikar:ama sana acayip yakışmış yeminle bak güven banayerimseniben
Ben de saçlarımı koycam işte ama sizinkiler gibi uzun değilboshayallersmile şu haftada 1 cm saç uzatan formülü denicem bakalım... Gerçi bu foto yeni değil şimdi çekmedim ama olsun eklicemgamyoncuiremsu
10pr3ew.jpg
kıvırcığım benim yaaa..şirinlik muskası:1hug:çok tatlısın biberim biliyosun dimi hınzır seniii:nazar:
biberim saçlarına bayıldıımm a.s. barim bende ekliyiiim :kedi:
bebem seninde gayet güzel saçların..ama resim biraz daha büyük olsa daha iyi inceliycektim:))kleopatra modeli yapsan mesela..kahküller falan off diyorum bence çok sexi olur
Kızlar bunlarda benim bu aralar pek barışık olamadığım saçlarım :)

2076o9s.png
i4igrt.png

zaten sana hastayım prensesim biliyosun:kedi:
böyle modelleri çok seviyorum..doğal ve havalı çıtır liseli gibi..ay sapıklaştım dur:jeyyar:
yüzününde güzelliğini bilidiğim için hayal ediyorumda böyle oluyorum:asigim:
Canlarım,
Bu, saçlarımın doğal rengiydi.
3340.jpg

3109c.jpg

Kızlar bu şimdiki hali saçımın Çikolata Karamel. koyu çıkmış biraz ama epey kızılımsı bir renk.
aprilim doğal rengide çok güzel ama ben sana koyu daha çok yakıştırıyorum..seninde yüz güzelliğini bildiğim için sanada böyle oluyorum:asigim:ya hepiniz ayrı güzelsiniz şerefsizim ya:nazar:
3485.jpg

Sağolun canparelerim...opuyorumnanaktan :kedi:
Bu da doğal halinden...Ah kızlar bu rengi nasıl tekrar bulabilirim, bileniniz var mı?
:gitme:
bitanem oreal şart amabilmiyorumkismileorealsız olmaz:sinifsinif:
oyy fıstığa bak ya:asigim:
nisanımmmm ooooof çok güzel saçların dogal halide şimdiki halide zaten arasında uçum yok gayet guzel duruyor olumunekankayizsmile

canlar bence boyamayın hiç bende 1.5 -2 sene öncesine kadar hep boyuyordum kızıl sarı kumral siyah her renk yapmıssımdır ama şunu diyim insanın kendi dogal sacının rengi kadar hiçbir renk yakısamaz ...bence kendi saçlarızın uzamasını bekleyin (eger beyaz yoksa tabi ) sonrasında uçlarını fln açılıtırın eminim o zaman daha güzel olacaktır canlarrrrrrr
aynen kanka..kırmızı kızıl harici her rengi denemiş bir insan olarak dediğine katılmakla beraber şu an kendi rengi olan saçlarımı simsiyaha boyamayı düşünüyorum:1rolleyes:
tanrıça selam canım sana bişey sormak istiyorum...
geçen alışveriş merkezinde kozmetik alışverişi yaptım aldım aldım koydum sepete yanlız aralarında bir tane ürün almıştım fondoten diye tam inceleyemedim eve geldim kutusunda aynen şöyle yazıyor canım
LANCOME PARİS
MAQUICAKE UV
EXELLENCE

QUALİTY MAKE UP KİT
BEAUTY EYESHADOW

fondoten diye aldım göz çevresi için çıktı bunu nasıl kullanmamı önerirsin..

istersen resmini çekip ekleyeyim...

4603.jpg

resmini ekledim...
sanada selam tatlım
lancome en sevdiğim yabancı markalardan biridir..aldığın üründe iyi bir ürün haliyle..sana tavsiyem şu olur göz altına uygularken sünger kullanma..orta parmağında:kedi:üzerinden biraz alır göz altına sürersin,hafif dokunuşlar yap çok dağıtma..çok sürme kalıp gibi durmasın gülünce çizgiler çıkar..zaten yoğun bi ürün olduğu için fazla sürmene gerek kalmıycaktırkaydirigubbakcemile5
elinle sürersen doğal bir görünüm elde edersin ayrıca
ayrıca sivilcelerin üzerinede kapatıcı niyetine uygulayabilirsin canım üzerinede pudra sürersin mis gibi olurbayanssulusmile
pişam olma güzel bir ürün güle güle kullanyerimseniben
Tanrıçam hoşgeldin bebikimmm hihoyyyt

hoşbulduk güzeller güzeliŞenizsende hoşgelmişin bebekom

burcucum bende göremiyorum canım sadece kendi eklediğim resmi görüyorum o kadar yeniledim sayfayı resimleri görmek için ama yok olmuyor göremiyorum eklediğin resimleri...

:kedi:
Ayy Tanrıçammm, teşekkür ederim, beğenmene çok sevindim balparem...bayanssulusmile

burcum eklemişsin işte hayatımkaydirigubbakcemile5
güle güle kullan canım,dediğin gibi alerji yapıyosa annene postala bunları:jeyyar:sende istediğin ürünleri alırsınzemuszemuspahalı diyosun ama olsun,az olsun öz olsun içine sinsin tatlımkaydirigubbakcemile5
tanrıçam çok saol tatlım dediklerini bir bir uygulayacağım saolasın tekrardan canım...teşekkür ederim

rica ederim tuticim ne demek:1hug:

kızlar ben gidyorum
tanrıcam
biberim
livim
aprilim
minikim
iklimim
akitra
hepinizi cok seviyorum
hakkınızı helal edin

kızlar ben gidyorum
tanrıcam
biberim
livim
aprilim
minikim
iklimim
akitra
hepinizi cok seviyorum
hakkınızı helal edin

canim hayirdir nereye gidiyorsun? ismim yok ama :sinifsinif: helal olsun canim a.s

güle güle kullan canım,dediğin gibi alerji yapıyosa annene postala bunları:jeyyar:sende istediğin ürünleri alırsınzemuszemuspahalı diyosun ama olsun,az olsun öz olsun içine sinsin tatlımkaydirigubbakcemile5

canim tanricam, sagol canim benim Şeniz resimlerimin ciktigina sevindim hihoyyyt evet, az olsun oz olsun degil mi ama zemuszemus opuyorumnanaktan

kızlar ben gidyorum
tanrıcam
biberim
livim
aprilim
minikim
iklimim
akitra
hepinizi cok seviyorum
hakkınızı helal edin
hakkımız varsa helali hoş olsun ceylanım benim:gitme:
yeni hayatın sana şans getirsin mutluluklar getirsin işalah..yerleşir yerleşmez ak topiğesüprizzzzz
allaha emanet ol bebemŞeniz
canim hayirdir nereye gidiyorsun? ismim yok ama :sinifsinif: helal olsun canim a.s

canim tanricam, sagol canim benim Şeniz resimlerimin ciktigina sevindim hihoyyyt evet, az olsun oz olsun degil mi ama zemuszemus opuyorumnanaktan

tabiki bitanemyerimseniben
inanırmısın dağıttığım makyaj malzemesinin haddi hesabı yok..o kadar fuzili yere almışımki..ama şimdi en azından kullanıcağım şeyleri alıyorum..almaya çalışıyorum yani:1rolleyes:gözüm kayıyo biliyorum sürmem hemen çek elini cızz onlar diyorum:eek:lmaz:sonra üff tamam diyorum kendime böyle:çok üzgünüm::)
ceylan91 başka bi şehre taşınıyo burcucum..bakma savaşa gider gibi yazdığınakaydirigubbakcemile3

tabiki bitanemyerimseniben
inanırmısın dağıttığım makyaj malzemesinin haddi hesabı yok..o kadar fuzili yere almışımki..ama şimdi en azından kullanıcağım şeyleri alıyorum..almaya çalışıyorum yani:1rolleyes:gözüm kayıyo biliyorum sürmem hemen çek elini cızz onlar diyorum:eek:lmaz:sonra üff tamam diyorum kendime böyle:çok üzgünüm::)
ceylan91 başka bi şehre taşınıyo burcucum..bakma savaşa gider gibi yazdığınakaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

anladim canim benim, saglimen gitsin insallah.. dogru ya bahsediyordu sehir degistirmekten, cocuktan ben de akil kalmadi ki -tatlicadiarzu-

ve evet, makyaj malzemelerine benim de gozum hep kayar :1ninca: tutmaya calisiyorum ama kendimi :ecrin_bebek:

X