Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
moralimi düzelttiniz kızlar opuyorumnanaktançok tşk ederim her birinize...
alın size yakışıklı ben ,a.s

748.bmp

nasılmış cnm anlat o zaman =)

pandoram neden begenmiyorsun çok tarz bir saç gayet iddalı ve güzel en önemlisi sana yakışmıs

canım güzel beğeniyorum aslında çok ta memnunum şimdilik ama alışkanlık elim hep saç arıyor belimde olan saçlarım 3 ay sonunda bu şekle girdi...çıtçıt takamayacak kadar kısa ,o da kötü ohaoldumsmile beğenmene sevindim tatlım .. kaydirigubbakcemile5

pandoracım saçların çok tarz olmuş bnce çok güzell hatta boyatmadıysan hala renk düşünüyosan kızıla boyat derim bn bu saçla çok güzell olur ama böylede çok güzell

pandoracım saçların çok tarz olmuş bnce çok güzell hatta boyatmadıysan hala renk düşünüyosan kızıla boyat derim bn bu saçla çok güzell olur ama böylede çok güzell

koyu mor boya aldım canım ,ama hala boyamadım ...ondan sonra kızıla geçerim belki yine..kaydirigubbakcemile5

Minikkakannehir bayıldım o saçlara:asigim:

Livimm:asigim: kızım nası güzel bi hatunsun sen yaboshayallersmile süt gibi kızsın allama:asigim: (kendimi çok sapık hissettim:kedi:)

Cennetkokulum çok güzell saçlarınn illa uzatman gerekmiyo bu boyda çok yakışmışaklinialirimsmile

Nazalp çok güzelmiş ürünlerin güle güle kullanopuyorumnanaktan
İklimmmmm kızım hepiniz ne kokoşsunuz yaaaboshayallersmile

X