Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
bu çekiliş bizim için 2.ci olacak..diğerinde'de çok eğlendik.önceki çekilişimizin adı 'bahar dostluğu'idi.birbirimize çok şeker hatıralar bıraktık..şimdi bayram sebebi ile,makyaj topiğindeki sevgili kokoş kankalarımla,ve aramıza yeni katılan kankalarımızla bu zevki tekrar tadıcazhihoyyyt
şu an için olan listeyi yazıyorumsüprizzzzz

akitra
mini
nikoncan
karabiber
aybur34
twityy84
tatlıgacı
tanrıça
pati
gece_kuşu
ilarzu
april
nazalp
island
miriana
göksu
barbiveken
tuti
düş
nalansu
bebeklerim,şimdilik listemiz böyle..listedeki kankitolarım bana özel mesaj ile adreslerini yollasınlaraklinialirimsmile
bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile​

Son düzenleme:
senın pötuborunu ham yaparımmm ulvi sırnaşık şey
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
onu diğer topiğe yazdım kızkaydirigubbakcemile3
adreslerı nıe alıon sen anlamadım kanks
la denyocan:mymeka:hediyeleri beyin gücü ilemi yollıcazsempatiksalakcinniımmmm hissediyorum:Saruboceq:miriananın adresini hissediyorum ımmm:Saruboceq: sempatiksalakcinni
haydi bismillah
hayırlı uğurlu olsun

saol canımŞeniz
siteye girmiyosun sanmıştım,demek nikom haber uçurdu..katılmak istiyeceğini düşündüm balım.umarım emri baki bi durum olmamıştırolumunekankayizsmile

saol canımŞeniz
siteye girmiyosun sanmıştım,demek nikom haber uçurdu..katılmak istiyeceğini düşündüm balım.umarım emri baki bi durum olmamıştırolumunekankayizsmile[/B]

çok fazla giremiyodum siteye girsemde bikaç yere uğrayıp çıkıyodum
makkaj topiğinin maşşallahı var çok çabuk ilerliyo onlinetakip etmek şart:jeyyar:
böylesine güzel bir organizasyonda tabiki olmak isterima.s.

hedıyelerde hangı kırakerlere onem verecez onlarıda yazıvır kankssssempatiksalakcinni
kanka hiç fark etmezolumunekankayizsmilemaksat yarım elma gönül alma hatırası:asigim:

tamam öyleyse anlaştıkvereliniortakumarım memnun kalırsınopuyorumnanaktan

kanks sunu demek ıstedım hanı nasılsa çekiliş btınce herkes bırbırının adresını almacakmı ..yogusa hepımıze senmı hedıye yollucan her kutudan senmı cıkıcan tanruçaaaaaaaa-tatlicadiarzu-

neyse kaz kafam almadı metodu ben en ıyısı adresı yollim:dilcikar:

ay tanrıçam banada ulaşmışsın, benide hatırlamışsın saol koçum sempatiksalakcinni
hmmm katılmak istiyorum bende, yaz benide gardaşlıkk

Hellow dostlarim yurt disinda subeniz varmi acaba

Hayirli olsun bebekler gecen seferkine cok imrenmistim yine ne guzel seyler hedaye edeceksiniz zemuszemus

Hellow dostlarim yurt disinda subeniz varmi acaba

Hayirli olsun bebekler gecen seferkine cok imrenmistim yine ne guzel seyler hedaye edeceksiniz zemuszemus

benim yurt dışında bir "kalp" şubem var, kalbimin bir kısmıda orada atıyor selayım kabul mü :kedi:

:roflol::roflol::roflol::roflol: yarıldım manyak :roflol:

Kankacanım bu çekiliş ne zaman olacak hedayeler ne zaman gönderilcek ona göre özelden sana bişey yazciyimm bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…