Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

ya bidahaki çekilişte biri bana hatırlatsın yaaa bende katılmak istiyorum ama nedense hep çekiliş olduktan sonra haberim oleyo (( çok kıskandım valla çok

nikonummm yavrum neden gelmiyorsun yaaa
gerci diyene bak bende kayboldum buaralar alsanaalsanasmile
nekdr tatlı hedayelerin yaaa kedili cok şirinn güle güle eskit dadlım :jeyyar:

çekilişe kimlerin katılcagını belirleyen kim bilmiyorum canım..özel olarak sen gel sen gel denilip denilmiyo mu bilmem.katılmak isteyen listeye alınır tabiki.bidahakine ben msj atarm cnm sana yerimseniben

tanrıçanın makkac topiğine uğrayanların habarı oluyo..müdavim olmak gerenk..zemuszemus

çok güzel yaa...
güle güle kullanın hediyelerinizi kızlar...
bidaha çekiliş yaparsanız ben de katılmak isterim...
hediyeleşmeye bayılırım :1rolleyes:
teşekkürler canımopuyorumnanaktan
tabiki tatlım,neden olmasınkaydirigubbakcemile5

saol fıstık garısı:hulya:Şeniz
birdahakine bana haber verirseniz sevinirim,her çekilişte söylüyorum ama her çekilişte yine bana haber verilmiyor.
kimseye haber vermiyoruz çünküde ondan bebem:smiley-cool:
tanrıçanın makyaj topiği ne gelirsen,ordan takip etmiş olursunyerimseniben
ama sana bidahaki safere haber vericem.çünkü diğerinde de çok istemiştin canokaydirigubbakcemile5

ya bidahaki çekilişte biri bana hatırlatsın yaaa bende katılmak istiyorum ama nedense hep çekiliş olduktan sonra haberim oleyo (( çok kıskandım valla çok

canım benim topiğimdeki arkadaşlarla yapıyoruz,o yüzden reklam vermiyorum hiç bir topiğe,bilgin olmuyo doğal olarakolumunekankayizsmile
umarım bidahaki sefere sende katılırsın..topik dışından arkadaşlarıda katıcam.çok katılmak isteyen arkadaşlar oluyor çünkü..özel mesaj ile gönül koyuyolar sonra=) neden haberimiz yok diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…