Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

benim adresi biliyon böböğümmm kayfeyi seversin gel bi gün :icecream:
hee..sorma bayılırımkafamçokkarıştı :mymeka:
kankayla şaka olmazalsanaalsanasmile

:roflol: :roflol: :roflol:
kanks tribini yer senin:dilcikar::roflol: bide bozuk atıyolülülülülülü
sen yorma o güzel beynini:))bana bırak herşeyi:smiley-cool:

ay tanrıçam banada ulaşmışsın, benide hatırlamışsın saol koçum sempatiksalakcinni
hmmm katılmak istiyorum bende, yaz benide gardaşlıkk
hatırlamammı barbi bebeaklinialirimsmile
adresini yaz ahretlikkaydirigubbakcemile5en acilindenzemuszemus

Hellow dostlarim yurt disinda subeniz varmi acaba
Hayirli olsun bebekler gecen seferkine cok imrenmistim yine ne guzel seyler hedaye edeceksiniz zemuszemus
oy kurban olsunlarbilmiyorumkismileselayım sende katıl diyicem ama,yurt dışına kargo işleri nasıl oluyor hiç bilgim yokki:sm_confused:
senin varsa anlat heleCADIARZU

Ay çok helecanlı:dance:
:dilcikar: :dilcikar: sapıh:dilcikar:
her gelen mesajınızda beni evinize davet ettiniz sen dahilsenağlama..sadece sen ve ben:jeyyar: gibilerden sapıhça mesajlarsenağlama

Kankacanım bu çekiliş ne zaman olacak hedayeler ne zaman gönderilcek ona göre özelden sana bişey yazciyimm bayanssulusmile
çekilişi bu gece yapıcam..yarına kadar adreslerin ulaşması lazım kankacımolumunekankayizsmile
ben hatta hediyemi aldım bile:teytey: :teytey: çünkü kendime yaptım çekilişimi:roflol:

wuuuu süpermişşş benide ekleyinnnnnnnnnnnnnnnnnn....

tutim,bana yarına kadar adresini yolla özelden sarı kuşumŞeniz

Son düzenleme:
Kangam ben yarın babamın memleketine gitcem bayram dolayısıyla ablamlar gelcek bi hafta öncesinde bayramdan sonra ne zaman gelirik bilmiyorum ben nası yapcam köy yerinden gönderebilcem mi heç bilmiyim bilmiyorumkismile

Kangam ben yarın babamın memleketine gitcem bayram dolayısıyla ablamlar gelcek bi hafta öncesinde bayramdan sonra ne zaman gelirik bilmiyorum ben nası yapcam köy yerinden gönderebilcem mi heç bilmiyim bilmiyorumkismile
bitanem postane yohmubilmiyorumkismileeğer postaneden yollıyabilirsen katıl bebeğimŞeniz
ne güzel bir topik olmuş:)

teşekkürler ecrin:hulya:

Kankaaaaaa bana kim çıkarsa bu gece deyiver nolur ben kararsız hatunumdur ne alcam etcem die düşünürkene kurban baryamı gelir laa-tatlicadiarzu-

şekerto edim..hakkaten hedayenin şartı şurtu bişeyi nedir?..
herkes önceki çekiliş gibi,aşşa yukarı aynı ayarda bişeyler almış olsun arada fark olmaması açısından..
Bir limit belirlensin..kişinin bedeni boyu posu kilosu,hoşlaşabileceği hedaye türleri,sevdiği reeenkler filanda yazılsın adreslerle beraber olmamı..

hah tatli gacım tam üstüne bastın bana çıkan kişi nelerden hoşanıyor ise ona göre bişeyler alalım hani kullanmayacağı bişeyi alırsam üzülürüm....

Kankaaaaaa bana kim çıkarsa bu gece deyiver nolur ben kararsız hatunumdur ne alcam etcem die düşünürkene kurban baryamı gelir laa-tatlicadiarzu-
gece 12.de çekilişi yapıcamaklinialirimsmile
ve hemen kim kime çıktı yazıcam islomhihoyyyt..bayrama yetişiriz allahın izni ile..yetişmeyen kankalarımızda bayramdan bir kaç gün sonra yollar artık..örneğin april,ilarzu şehir dışındalar..böyle kankalarımıza anlayışlı olucazŞeniz

gacım limit yok:lepi: içinden ne gelirse..sloganımız yarım elma gönül almabayanssulusmile
o zaman herkez yazzsın buraya nelerden hoşlandığını..bana göre her yol paris..ama bende yazıyım madem öyleboshayallersmile

hah tatli gacım tam üstüne bastın bana çıkan kişi nelerden hoşanıyor ise ona göre bişeyler alalım hani kullanmayacağı bişeyi alırsam üzülürüm....

o zaman herkes yazsın buraya:lepi:

kız tanrıçam sana göndereceğimiz adres bilgilerine ekliyelim o hoşlaşabileceğimiz ayrıntıları, buraya dökmiyelim şimdigamyoncuiremsu..öyle taaa iii değil mi..ben kırbaç falan yazıcam da deeerrrrrmişim..kaydirigubbakcemile3

başlıyorum bana alıcak kankasengözlerimebaksanab bana göre her yol pariszemuszemusiçinden ne gelirsehihoyyyt yalnız mavi ve kırmızı pek sevmem:smiley-cool: soft renkler favorim:lepiembe zaten kankam:smiley-cool:gri,beyaz,toprak tonları,yada yeşil..kremde olur..ay ne biliyim iştebilmiyorumkismiletüm renkleri saydım
sonracıma kokoş bi garı olduğum için süslü püslü şeyleri pek severim(dekoratif olarak)don alırsanız kabulüm:smiley-cool:zaten yok iyi olursempatiksalakcinni(sapıtan tanrıça smili)
tencere tava olabilir,çeyizime koyarım:smiley-cool: aklınıza gelebilicek herşey olur..bi milyoncudan alırsanız hem siz,hem ben memnun olurum:)pazardanda olabiler:icecream:fazla uçmayın,yarım elma gönül alma..
siyasi içerikli kitap olabilir:icecream:kişisel gelişim olabilir..roman sevmemboshayallersmileımm başkafisfisfisya yeter be daha ne yazıyım:mymeka:

allah belanı vermesin derrrmişim:roflol: :roflol: fetiş garıaklinialirimsmile :roflol:
gizlimiz saklımız yok be anam..dök içini..kır zincirlerini gacım:lepi:

bende yazayım...

kırmızı,lacivert bu renkleri sevmem bana hitap etmiyor...
tüylü kokoş şeyleri severim pembe lila mor olabilir...
makyaj malzemeleri olarak pastel tonlar pembe tonlar tercihimdir...sarışınım...takıları severim kokoşluk ruhumda var kıyafete ihtiyacım yok bana kim alıcaksa lütfen kıyafet almasın maksat anı hatıra olsun...çok pahalı şeyler almayın lütfen...bir pembe ruj bile yeter

Son düzenleme:
Tanrıçam... hayat iksirimiz... güldürdün beni akşam akşam yaaa.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3.kıramıyom zincirlerimi,:jeyyar: ben özelden yazdım yolladım annem bi bakıver..sempatiksalakcinni

danrıçam hayırlı olsun çekilişiniz ..kaydirigubbakcemile.
heç habarımız olmadı ..:umursamaz:

süsü püsü severim.esmerim buarada.pastel tonları tercihimdir.takı filan da severim.M giyerim.makyajda da pastel tonlarını severim.ayy ben herşeyi seviyomuşum beaaa :roflol:
şivemde edirneye kaydı hemen :))
maksat bi ufak anı..nolar pahalı şeyler almayın bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…