Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana fark yine de çok geldi. Adamdan etkilendiniz mi, fiziksel olarak, ya da konuşması, duruşu size hitap ediyor mu?

Eğer oluru var gibiyse, nasılsa tatlıyı almaya geleceğim bir çay ısmarlayayım teşekkür babında diyin.

Açık havası olan bir kafede oturursunuz bir yarım saat, sıkıntı olmaz bence.

Ben evime almaz, ya da evine girmezdim şu aşamada.

Bana fark yine de çok geldi. Adamdan etkilendiniz mi, fiziksel olarak, ya da konuşması, duruşu size hitap ediyor mu?

Eğer oluru var gibiyse, nasılsa tatlıyı almaya geleceğim bir çay ısmarlayayım teşekkür babında diyin.

Açık havası olan bir kafede oturursunuz bir yarım saat, sıkıntı olmaz bence.

Ben evime almaz, ya da evine girmezdim şu aşamada.

genç gösteriyor 49 oldugunu tahn etmedim
Daha oluru var mı bilemiyorum ama belki sadece arkadascasına konustugu bayanlardan biriyimdir kimbilir ..bazıları evlilik istemiyor hayat boyu
Ben çay ısmarlayayım demem ya..
Almaya da gitmem belki o gelsin

Bence siz gidip alın bir çay kahve ikram ederse oturursunuz, etmezse çeker gidersiniz. Siz çağırırsanız ikram etmeye mecbur hissedebisiniz. Hatta yanınızda plastik çatal götürün birlikte yiyin. Ben öyle yapardım

Ben iş yeridiye düşünmüştüm aslında,evine mi çağırdı, evine çağırdıysa dışarıda görüşmeyi ytercih ederdim çatalları alırdım ama 😊.İyi tanımadan evine girmek çok cazip gelmedi.

Yok girmem ya ne gerek var hemen atlamaya
Gelmesini istemiyorum cunku buyur etmek bana dusecek cafeye falan. Gidip aliim gel derse de oturmam

Yaşınızı bilmiyorum ama sizin yaşınızda uygun ise elbette ona göre iletişimi ayarlarsınız.
Normal bir şekilde resmi devam edin ola ki o yakın olur sizde duygusal anlamda yaklaşmak isterseniz ona göre hareket edin. Ne kendinizi koyuverin ne de çok ciddi olun. Normal bir insanla iş arkadaşınızla nasıl iletişime geçiyorsanız o şekilde iletişime geçin

Şimdi döndü vermek istiyor hemen. İşten gelirken uğrayabilir misin dedi ya da ben geleyim dedi...
Nasıl olmalı ki? Şimdi gelse kapıdan güle güle demek olmaz eve de buyur edemem...En iyisi uğrayıp benim almam sanırım...Buyur ederse napmalıyım?

siz niye buyur edemiyorsunuz ? Ayni sebepler onun evi icin de gecerli degil mi, buyur ederse ayni sebeplerle reddetmeyecek misiniz ?

ben olsam telefonla nereye kadar diye dusunur, onu davet ederim, o gelemiyorsa da kendim ugrarim, gec olmayan bir saatte kahvesini icerim.

siz niye buyur edemiyorsunuz ? Ayni sebepler onun evi icin de gecerli degil mi, buyur ederse ayni sebeplerle reddetmeyecek misiniz ?

ben olsam telefonla nereye kadar diye dusunur, onu davet ederim, o gelemiyorsa da kendim ugrarim, gec olmayan bir saatte kahvesini icerim.

Evim tadilatta oturacak yer bile yok ondan

Bence ortak bir yerde bir kahve içebilirsiniz öylece tatlıyı vermiş olur yada siz uğrayın davet ettiğindede normal sohbet edin ne yazışıyorsanız aynı şekilde. Bence bu kadar ne yapayım nasıl yapayıma takılmayın doğal davranın 49 yaşındaki adam ufak maceralar ince hesaplarla uğraşacak değil. Niyeti evlilik yada çapkınlık bile olsa fazla alavere çevirmez niyetini samimiyeti bağlayınca rahatlıkla analrsınzı bence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X