Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Tekrarlar bu sulu bişiler yeme şansın yokmu hiç oradayken gene çok dikkat et ilerlemesin sakın.
Artık araba ile satış yaptığımız için her düzeneğim yok ablam. Kuru şeyleri yemek hem daha hızlı, hemde kolay oluyor🤷🏻‍♀️
Dün bir çorba istedim lokantadan, içemedim dışarıda 🤷🏻‍♀️

Bende kozalak özü, arı sütü, kış çayı, bal ve polen ile geçirdim. Fazlası ile enerjikim bebeyim 🤣🤣

Bele, sırta, bacaklara vuruyor canım. Bu ara hep dışarıda olduğum İçin katı beslendim, her şeyin müsebbibi bunlar 🤷🏻‍♀️
Oy oy masallah sen enerjik olmucanda kim olcak :KK8:😁 bendede kozalak macunu var gidip yiyim bari yüzümü evire çevire pek sevmem🤪
Oyy kıyamam ya valla 😟 sıcak yemek satan yerler falan yakın olsada orda yeseniz işte .

Artık araba ile satış yaptığımız için her düzeneğim yok ablam. Kuru şeyleri yemek hem daha hızlı, hemde kolay oluyor🤷🏻‍♀️
Dün bir çorba istedim lokantadan, içemedim dışarıda 🤷🏻‍♀️
Çorba yapsan ve bir termos ayarlasan nasıl olur🤔Tarhana ve mercimek olabilir.Akşam yap sabah ısıt doldur termosa🤗

Oy oy masallah sen enerjik olmucanda kim olcak :KK8:😁 bendede kozalak macunu var gidip yiyim bari yüzümü evire çevire pek sevmem🤪
Oyy kıyamam ya valla 😟 sıcak yemek satan yerler falan yakın olsada orda yeseniz işte .
Yakın canım, tam çaprazımızda kalıyor. Ama ben yiyemiyorum, sıkıntı bende 🤣🤣

Onu düşündüm dün, eşime de söyledim.
Bunun kışı var, termos tarzında yemek kapları lazım bize. Araştırmaya da girdim🤭
Acil tarafından ayarla🤗Çay termosu bile olur neden olmasın🤗
Yemek için bulursam sebze falsn pişirebilirsin.
Salata yapsan oda iyi olur.Sosunu yanına alır yerken dökersin.🤗
Oda faydalı olur.

X