Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Öksürüğü kesmenin her yolunu denemek lazım canım. Yoksa insanda ne baş bırakıyor, ne ciğer ne de boğaz🤷🏻‍♀️
İyileşemiyorsun, en azından bende öyle oluyor.🙄

Bugün bel bakımından iyi gibiyim, ters hareketim falan olmadı. Muhtemelen hemoroidden🤷🏻‍♀️
Öyle yasom vallahi öyle geçsin diye hiç yemediğim şeyleri yedim içtim valla🥺gereken neyse ne duyarsak yapalim hazır ilaçları içmekten daha iyi dogal enazindan.
Nalet kaburgalarimdan etcek beni🥺
İnşallah dahada iyi ol kuzum🥰Hemoroidde bel ağrısı falan yapiyormu ilk kez duydum yasom oda zor olur ya ☹️

Öksürüğü kesmenin her yolunu denemek lazım canım. Yoksa insanda ne baş bırakıyor, ne ciğer ne de boğaz🤷🏻‍♀️
İyileşemiyorsun, en azından bende öyle oluyor.🙄

Bugün bel bakımından iyi gibiyim, ters hareketim falan olmadı. Muhtemelen hemoroidden🤷🏻‍♀️
Yasocum genemi tekrarladı yoksa hemoroid sorunu.

Öyle yasom vallahi öyle geçsin diye hiç yemediğim şeyleri yedim içtim valla🥺gereken neyse ne duyarsak yapalim hazır ilaçları içmekten daha iyi dogal enazindan.
Nalet kaburgalarimdan etcek beni🥺
İnşallah dahada iyi ol kuzum🥰Hemoroidde bel ağrısı falan yapiyormu ilk kez duydum yasom oda zor olur ya ☹️
Bende kozalak özü, arı sütü, kış çayı, bal ve polen ile geçirdim. Fazlası ile enerjikim bebeyim 🤣🤣

Bele, sırta, bacaklara vuruyor canım. Bu ara hep dışarıda olduğum İçin katı beslendim, her şeyin müsebbibi bunlar 🤷🏻‍♀️

X