Göz Makyajı Takma Kirpik_önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben beğendim gayet güzel durmuş ve yakışmış.evet günlük için biraz yoğunlar ama olsunnnnn :) zamanla daha iyi takmayada alışırsınız.tam kirpik ütünden takarsanız ve rimelle bütünlerseniz hanişu reklamlardakiler gibi olursunuz.güle güle kullanın.

sizinki de çok güzel.uzun uzun ama seyrekli günlük kullanıma uygun.evet kutuların içinden çıkan yapıştırıcılar kolay bitiyor ve sanki özel alınan gibi de güzel olmuyor.sizde güle güle kullanın.
yaşasın takma kirpik kardeşliği :)))) yeni bir topik bile olabilir :)))

teşekkür ediyorum :KK3: malesef bulabildiklerim bunlardı. ben daha kısa aramıştım ama başka zaman artık :KK31:

mrh kozmetik magazalarında satılan 10-15 tl civarındaki takma kirpiklerin yapıstırıcıları nasıldır acaba bilginiz varmı?

ben 2 kutusunu 5 tlye aldım:KK9:

ikincisi de bu:
p1010341o.jpg

bunun uzunlugu ve sıklıgı cok güzel nerden aldınız fiyat olarak aynımı diğeriyle ayrıca kendi içindeki yapıstırıcı güzelmi.
daha önce 5 tl ye almıstım kirpik ama yapıstırıcısı güzel degildi o yüzden sordum.:KK17:

mrh kozmetik magazalarında satılan 10-15 tl civarındaki takma kirpiklerin yapıstırıcıları nasıldır acaba bilginiz varmı?

denemeden bilinmez duo var mesela en bilinen çokta beğenilen ama ben başka kullanıyorum hem fiyatı uygun hem kalitesi güzel
bu benim kullandığım 4-5 tl civarı olması lazım.
$140520126312.jpg

Kızlar takma kirpik kendi kirpiklerinizi döküyor mu ? Çok cahilim bu konuda :KK50: hiç bugune kadar kullanmadım .

bunun uzunlugu ve sıklıgı cok güzel nerden aldınız fiyat olarak aynımı diğeriyle ayrıca kendi içindeki yapıstırıcı güzelmi.
daha önce 5 tl ye almıstım kirpik ama yapıstırıcısı güzel degildi o yüzden sordum.:KK17:

öyle herhangi bi kozmetik mağazasındandı. 2.5 tl ye almıştım bunu da. yapıştırıcısını hiç kullanmadım diğerinin yapıştırıcısını kullanmıştım ama açıkçası dışarda düşer diye hiç kullanmadım duo almayı düşünüyorum

kızlarrr ben aldım ama takamıyorum yapıştırmıyor çıkıyor hemen silikon gibi yapıştırıcısı var sizinkide öyle mi acaba

mac den kirpik kullananlar genelde hangi numaralı kirpigi alıyorsunuz ben baktım o kirpikler hiç uzun degil zaten benim kirpiklerimle aynı boy alsam sadce dolgunluk vercekti.bazalıları show amaçlı gibi kirpiklerdi.birde arkadaşım aldı taktı çıkarırken bütün kirpiklerini dökmüş nasıl çıkrıcaz bunun yöntemi nedir yapıştırıcıda duo almayı düşünüyorum

Ay valla cok sevindim buryı okuynca peki bu tkma krpkleri nerden temin edeblrz marka veriosunuzda netten flnmı sparş ediosn hc kullanmadımda

mac den kirpik kullananlar genelde hangi numaralı kirpigi alıyorsunuz ben baktım o kirpikler hiç uzun degil zaten benim kirpiklerimle aynı boy alsam sadce dolgunluk vercekti.bazalıları show amaçlı gibi kirpiklerdi.birde arkadaşım aldı taktı çıkarırken bütün kirpiklerini dökmüş nasıl çıkrıcaz bunun yöntemi nedir yapıştırıcıda duo almayı düşünüyorum

kremle çıkaracaksın canım dikkat edersen döküleceğini ya da yolunacağını sanmıyorum hem aynı zamanda her gün yağlarla bakımını yap aksine bence çok daha güzel olur:KK76:

kzlar wala bende dun watsonstan aldım 6.90 tl ye lıonesse die butun olanlardan ama turkan sorynkı gbı kalın kalın olnlrdan dıılde ınce olanlrdan we dun denemek ıcın taktm cddn ck gzl durdu uzun dolgun we kıwrıkk:d ama bsy sorcm bu krpklerı cıkrmasam ole kalsalar olmazmıkı cıkır tkr yapstr zor cnk:KK70:

lıonessenin hangi markası cnm numarası varmı ince olanlardan mı yazarsan sevnrm

watson yada gratisten aldığınız ve memnun kaldığınız kirpikler varmı olanlardan pek inceleme fırsatım olmadı gittiğimde? ona göre bi seçim yapıcam bende paylaşırsanız sevınırım yapıştırıcısını ayrı alıcam dıo yu almayı düşünüyorum:44:

watson yada gratisten aldığınız ve memnun kaldığınız kirpikler varmı olanlardan pek inceleme fırsatım olmadı gittiğimde? ona göre bi seçim yapıcam bende paylaşırsanız sevınırım yapıştırıcısını ayrı alıcam dıo yu almayı düşünüyorum:44:

canım watsonslarda i-envy tavsiye ediyorum

X