Göz Makyajı Takma Kirpik_önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
deneyeyim diye tek takılanlardan aldım.bir ayrı tutkal aldım,ama cesaret edemedim bi türlü,ya düşerse falan diye.en iyisi gidip tek parça alayım ben :KK31:

deneyeyim diye tek takılanlardan aldım.bir ayrı tutkal aldım,ama cesaret edemedim bi türlü,ya düşerse falan diye.en iyisi gidip tek parça alayım ben :KK31:

tek tekleri takmak daha zor sizde bütün alın en kolayı resminizde bekliyorum :)))

kirpik aldım canım. tek parça olandan. tutkalı önceden teklilerle almıştım. bakalım becerip de takabilirsem bi ara,fotosunu da koyarım.acaba çıkarırken kendi kirpiklerimize zarar verir miyiz?

kirpik aldım canım. tek parça olandan. tutkalı önceden teklilerle almıştım. bakalım becerip de takabilirsem bi ara,fotosunu da koyarım.acaba çıkarırken kendi kirpiklerimize zarar verir miyiz?

güle güle kullanın.takarsınız inanın kolay bile olucak.tutkalı sürmeden önce gözünüze ölçün boyunu fazla gelen kısmını kesin.sonra nce bir şekilde kirpiğin tutkal sürülcek kısmına sürün sonra iki elinizle tam göz bebeği hizasından yerleştirin sonrasında sağ ve solu nasıl rahat ederseniz.yerleştirmeyi yapmadan önce tutkalı sürünce az beklemenizi öneririm ki tutkal kıvam alsın daha iyi yapışsın.kirpilerinize hiç bir şey olmaz.çıkarırken hangi taraf kolayınıza geliyorsa o taraftan hafifçe çekerek ki bu çekme işlemini tutkal sürdüğünüz kısmı iki parmak arasına alarak yapın.en yakın zamanda resminizi görmek uumuduyla.esenlikle kalın.

teşekkürler canım. kaç kere kullanabiliriz? bir de rimele gerek var mı? eyeliner sürmeli miyiz? çıkardıktan sonra tutkalı temizlemeli miyiz takma kirpikten ?

Son düzenleme:
teşekkürler canım. kaç kere kullanabiliriz? bir de rimele gerek var mı? eyeliner sürmeli miyiz? çıkardıktan sonra tutkalı temizlemeli miyiz takma kirpikten ?

çok kere desem :))) kullanımına bağlı.ama sanırım en az 10 sefer tabi kaliteside önemli.rimel sürersen eğer kirpiklerinle iyice bütünleşir daha derin bakışlara sahip olursun.albümümler kısmında albümümden bakabilirsin sadece kirpik ve rimelli farkını.eye liner sürebilirsen daha güzel duracaktır.öncesinde sürüp üstüne yapıştırsanda olur.eğer oturmayan yerler olursa bu şekilde kamufle olacaktır sonrasında sürebilirsen ohh ne ala :))) takma kirpiklerini normal temizleme ürünlerinle temizleye bilirsin sanırım burada nasıl olacağını anlatmıştım.ve evet tutkal kalıntılarını dikkatlice temizlemelisin çünkü tekrar kullanımlarda kaba olacak ve iyi yapışmayacaktır.tutkalı temizlemek için tırnaklarını kullana bilirsin.başka bir soru :))

günlük kullanım için çok mu abartılı olur? yoğun bi model aldım da ben. düşündüğümden uzun gelirse makasla kesebilir miyim yoksa çirkin mi durur?

günlük kullanım için çok mu abartılı olur? yoğun bi model aldım da ben. düşündüğümden uzun gelirse makasla kesebilir miyim yoksa çirkin mi durur?
dener bakarsınız ama kesmeyin küt küt kalır.uzunluğu sorun değilse aradan kopararak seyrekleye bilirsiniz.ama önce bir takın görün sonra diğer seçenekleri değerlendirin.bende görmek istiyorum :)))) hangi markadan ne kadara aldınız.merak ettim.ben en ucuzunu kullanıyorum ve memnunum :)))

benimkinden ucuz olamaz :KK9: MAC ,2.95e aldım :KK9: bir de üzerinde 01-12 yazıyo o neyin numarasıysa :26:

benimkinden ucuz olamaz :KK9: MAC ,2.95e aldım :KK9: bir de üzerinde 01-12 yazıyo o neyin numarasıysa :26:

$140520126308.jpg sadece 1.5 tl :))) daha ucuzunu görmedim.sizin mac orijinal değildir.ama ne önemi var kozmetik olsa önemli olurdu ama altı üstü bir kirpik :))) ucuz alarak en iyisini yaptınız.öyle yada böyle deforme oluyorlar neden pahalı olsun ki.hem daha yeni başlayacaksınız takarken çıkarırken belki hatalar yapacaksınız.güle güle kullanın.o numara kirpik yoğunluğu ve şekli için benimkilerin üstünde de numara var.

aa evet o ,hatta dur birazdan deniyim hemen foto koyayım canım :KK52: çok heyecanlandımmm :)) :KK9:

$DSCF5078.jpg $DSCF5075.jpg $DSCF5069.jpg

canım adam gibi beceremedim tek tarafı biraz bozuk yapıştırdım. bu fotolarda güzel duruyo ama alışık olmadığımdan bana fazla abartılı geldi. yani gündüz takılmaz gibi. gözümü kapatınca bi acayip duruyo :KK9: sence nasıl :KK31: haa bi de 4te 1ini kestim

Son düzenleme:
ben 2 kutusunu 5 tlye aldım:KK9:

Uploaded with ImageShack.us
ama sadece bunu deneyebildim çünkü içinden çıkan yapıştırıcıyla 2. kirpiğe zar zor yetiştirdim o kadar az ki tüpün içi boştu zaten :KK19:
p1010342ng.jpg

ikincisi de bu:
p1010341o.jpg

Eki Görüntüle 423772 Eki Görüntüle 423773 Eki Görüntüle 423774

canım adam gibi beceremedim tek tarafı biraz bozuk yapıştırdım. bu fotolarda güzel duruyo ama alışık olmadığımdan bana fazla abartılı geldi. yani gündüz takılmaz gibi. gözümü kapatınca bi acayip duruyo :KK9: sence nasıl :KK31: haa bi de 4te 1ini kestim
ben beğendim gayet güzel durmuş ve yakışmış.evet günlük için biraz yoğunlar ama olsunnnnn :) zamanla daha iyi takmayada alışırsınız.tam kirpik ütünden takarsanız ve rimelle bütünlerseniz hanişu reklamlardakiler gibi olursunuz.güle güle kullanın.
ben 2 kutusunu 5 tlye aldım:KK9:

Uploaded with ImageShack.us
ama sadece bunu deneyebildim çünkü içinden çıkan yapıştırıcıyla 2. kirpiğe zar zor yetiştirdim o kadar az ki tüpün içi boştu zaten :KK19:
p1010342ng.jpg

ikincisi de bu:
p1010341o.jpg

sizinki de çok güzel.uzun uzun ama seyrekli günlük kullanıma uygun.evet kutuların içinden çıkan yapıştırıcılar kolay bitiyor ve sanki özel alınan gibi de güzel olmuyor.sizde güle güle kullanın.
yaşasın takma kirpik kardeşliği :)))) yeni bir topik bile olabilir :)))

Son düzenleme:
ben de bi ara seyrek bişey alayım da gündüz vakti takayım,heveslendim :KK52: bu yoğun olanı ise yaz gecelerinde kullanayım,oooh lenslerimi de takarım değmesinler havama artık :KK9:

ben de bi ara seyrek bişey alayım da gündüz vakti takayım,heveslendim :KK52: bu yoğun olanı ise yaz gecelerinde kullanayım,oooh lenslerimi de takarım değmesinler havama artık :KK9:

:)))) işte böyle böyle başlıyor takma kirpik hastalığı :)) aman ne olcak o kadar çok değil,ayyy çok yakıştı,amanın ne doğal durdu ve işte günlük hayatta takma kirpik takmaya başlarsınız.iyi de yaparız :))))

sen ne sıklıkta kullanıyosun canım :KK31: bir de youtubedan takma videoları izlesem iyi olacak gibime geliyor :KK9:

sen ne sıklıkta kullanıyosun canım :KK31: bir de youtubedan takma videoları izlesem iyi olacak gibime geliyor :KK9:

ben rimeli 2 kat sürünce pek ihtiyaç duymuyorum ama seviyorum.daha önce teklileri günlük hayatıma taşımıştım.sonlara bir kaç tane ekliyordum doğallığı bozulmuyordu.b bütünleri hiç gündüz kullanmadım.evde kendimce makyaj yaparken takıyorum.düğün dernekte bir de.bu gidişle gündüz kullanımına daha uygun alıp kullanıcam galiba :))) hele foto çekilirken ne güzel görünüyor gözler nasıl da derinleşiyor.evet video izlemek yararlı olabilir sizin için.ben hiç izlemeden teklilerle başlamıştım ama biraz beceri en çok ta heves işi öğrenmek :)))))
geçen gün bir video izledim makyajla ilgili tekli kirpikler için profesyonel ellerde takılmalı diyor.kendimi alkışlayasım geldi :)))

X