Göz Makyajı Takma Kirpik_önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sonuc en ıyı marka hangısı sımdı :))

modacı gulsah saracoglu watsonsdan almıs bı watsonsun kendı markası bıde lıoness marka bunları kullanan varmı

valla kirpiğe çok para vermeye gerek yok tekli olanları yapıştırmak biraz zahmetli ama daha doğal duruyo ve kolay kolay düşmüyo markaya takılmamak lazım bence önemli olan yapıştırıcı kaliteli bi yapıştırıcı alın rahat edin :KK34:

extra isimli bir markayı tavsiye etti bir arkadaşım , deneyeceğim sonra sizlerle de paylaşacağım sonucu :)

Merhabalar bir dahaki ay benimde düğünüm olucak çok istiyorum takma kirpik takmak ama nasıl bişey alsam kararsızım doğal dursun istiyorum. Nişanımda tek tek takılandan almıştım pek memnun kalmadım açıkcası. ya bide çok çeşitleri var incesi kalını uzunu seyrek olanı varda var. kullananlardan tavsiye lütfennnn :18:

çok kere desem :))) kullanımına bağlı.ama sanırım en az 10 sefer tabi kaliteside önemli.rimel sürersen eğer kirpiklerinle iyice bütünleşir daha derin bakışlara sahip olursun.albümümler kısmında albümümden bakabilirsin sadece kirpik ve rimelli farkını.eye liner sürebilirsen daha güzel duracaktır.öncesinde sürüp üstüne yapıştırsanda olur.eğer oturmayan yerler olursa bu şekilde kamufle olacaktır sonrasında sürebilirsen ohh ne ala :))) takma kirpiklerini normal temizleme ürünlerinle temizleye bilirsin sanırım burada nasıl olacağını anlatmıştım.ve evet tutkal kalıntılarını dikkatlice temizlemelisin çünkü tekrar kullanımlarda kaba olacak ve iyi yapışmayacaktır.tutkalı temizlemek için tırnaklarını kullana bilirsin.başka bir soru :))

tripoli sen baya bilgilisin bu konuda seni ekleyebilirimiyim please bende i envy nin yapıştırıcısını aldım ama bitürlü beceremedim

ben düğün için MAC aldım
ve deiğim gibi kremedim temziledim kaldırdım
günlük kullanırım diyede saçmasapan bir marka aldım
dün dıasrı çıktım hatta guzellik merkezine gittim
:KK70:ama kimse çakmadı
ya kurbaaaa senin makyajlarını görmüştüm bens
üper yavrucakım ya
senin ihitiyacın yokkine

MAC'teki takma kirpiklerin fiyatı nedir? Ben de almayı çok istiyorum ama cesaret edemedim henüz :/

Kızlar ben asla şu tek parça olan kirpikleri bu tanesi 40 TL olanlardan bile alsam kendime yapıştırmayı beceremedim yapıştırdıgımda kalmadı ama benim beceriksizliğim de olabilir çünkü yapanlar varmış helal olsun diyorum ..

Başka birşey diyecektim kuaförlerde hani kirpik takıyorlar ya tek tek olandan bahsediyorum.. Ama ipek kirpik değil.. Bildiğimiz takma kirpik.. Yine en ucuz kuaförden tutunda en lüx pahalı kuaföre kadar iprek kirpik olmadığı sürece hepsi aynı markayı kullanıyor. İnanılmaz ucuza alıyorlar bu kirpikleri.. Sizde dikkat ederseniz hepsinin kutusunun ve üstünde yazanın çok benzer veya aynı olduğunu görürsünüz. Ben arada bundan yaptırıyorum ipek kirpik yaptırmadım hiç.. Sonuçda kuafördeki bayanların elleri alışmış oldugu için sırasını guzel dizebiliyorlar gözünüze.. Tabi hepsi değil bazının yapıştrdıgı bi saat sonra düşüyo.. Bunu da diyolar ki tane satısına göre takılır tanesini 1,5 TL den aşağı takan görmedim 3-4 TL den takan var.. Ama kirpik aynı kirpik.. Tek gözünüze en az 15-16 tane takılması lazım ama bu en azı yani seyrek bile geliyo bana 15-16 tane.. eger benim gibi gür seviyorsanız tek göze 20 tane en az taktırıyorum ben çok gür sevdiğim için.. Ama bu kirpik olayı fiyatları çok değişiyo kuaförün semtine veya işte kirasına ve eşyasına göre tabi biliyosunuz bu farklar bizden çıkıyo :) Yani bu verdiğim farkı insanların yeteneğine profosyonelliğine verdğime inansam asla sesimi çıkarmam.. En son tesadüfen ümraniye de varol kuaför diye biyere gitmiştim.. Tabi burası öyle lüx bi kuaför değil kızlar söliyim yani ama tabi harabe de değil ama çok eski bi kuaförmüş ordaymış senelerdir ..Adamın tipi filan biraz komik yani.. :)) Orda bi kadın vardı sordum kirpiği sayıyla takmıyomuş mesela.. Tek göze 25 TL ye takıyomuş. Ve sen ne kadar istersen.. Sıklığını sen sölüyosun istiyosan ekliyo.. İlk defa böyle birşey duydum ve ne kdr mantıklı yani keşke bütün kuaförler böyle olsa takacağı maliyeti 2 kuruş olan kirpik için sizinle hesaba girmese.. Ama bu varol kuaförü de yani çok begenmeyebilirsiniz dekor olarak giderseniz görürsünüz anlatamadım tam :)) bende tesadufe rastladım ..Yalnız bi ara gidip kirpik yaptırcam walla :) En Büyük KK

Selam kızlarrr yaklaşık 3 senedir düzenli takma kirpik kullanıyorum :) yeri geldi bir kirpiğe 40 tl verdim ama inanın takma kirpikte iyi marka diye bir şey yok. İşin püf noktası yapıştırıcının kalitesi yoksa 5 tl verdiğim kirpikler MAC den aldıklarımdan çok daha doğal ve güzel duruyor. Ayrıca her kirpik her göz yapısına gitmiyor yani takma kirpik bana göre tavsiye üzerine değil kişiye yakışan modele göre tercih edilmeli. Kutuda çok abartı duran bir kirpik kişinin göz yapısı ve kaş mesafesi uygunsa günlük hayatta takılabilecek kadar doğal duruyor. Sadece bir kere ipek kirpik yaptırdım ve devamlı gittiğim güvendiğim kuaförümde fakat kirpiklerim inanılmaz döküldü. Bir daha da yaptırmadım. İpek kirpik ilk bir hafta inanılmaz güzeldi ama sonra banyo vs. derken dikkat etmeme rağmen karıştı ve kirpiklerimi kopardı.
Bana göre doğal duran takma kirpikler çok güzel ve kirpiklere de zarar vermiyor ( yapıştırıcı kaliteliyse) :)

benimde çok hoşuma gidiyor ya takma kiprikler. Hiç kullanmadım şimdiye kadar yapay durur komik olur diye ama yorumlardan okuduğum kadarıyla.doğal gibiymiş.
Aklıma yattı ama bir kaç sorum var;:uhm:
şincik , bu kiprikleri yapıştırdık diyelim düşme ihtimali varmı?cadıarzu
diyelimki düşmedi çıkartırken, kendi öz kipriklerimizde yapaylarla beraber yolunup bize veda edebillirmi?:teytey:
Kiprikleri yapıştırıp ne kadra zaman kullanabiliriz çıkartmadan. Uuzn süre dayanırlarmı?cadıarzu
sudan nemden etkilenip çıkarlarmı. Denizde havuzda kullanabilirmiyiz?cadıarzu
birde bunların fiyatları nedir. Kazık yemeyelim!!!...:1shok:-tatlicadiarzu-

ablamınki dugununde dusmustuuu:KK52::KK52::KK52::KK52:

MAC'teki takma kirpiklerin fiyatı nedir? Ben de almayı çok istiyorum ama cesaret edemedim henüz :/

uzun zamandan beri almadım
en son 100tl civarındaydı
ama party tipleri var renkli renkli artık onlardan alıyorum
kozmetik marketlerden güzel ve pahalı bir yapıştırıcı aldığın zaman beş liralık kirpik bile güzel
ama düşmesinden korkuyorsanız
kesinlikle tekli olmalı..
rahat güzel düşse hemen müdahale edilir..
ama ben tamamını favorime eklerim net...

cok guzel gozlerım var yanı herkes acayıp begenır . mashaallah .. bıde makyaj yapınca tam turkan soraylık oluom :)) hıc denemedım bugune kadar.. cok ıstıodum almayı ama fıyatları bana uygun gelmıyordu.. sımdı bıtane sıtem avr orda gıysı alısverısı yaparım . ve 2-3 aydır gelmıs fıyatıda acayıp uykun baya alıp ıcerıye atarım :KK70: 3.50 tl :))) cok merak edıom cok :)))

tek olan kirpikler bende güzel durmuyor kızlar ayrı kullanılan kirpikler hakkında fikir verir misiniz bu konuya pek hakim değilim de

X