Takılan takı hakkında

Bebeğime gelen hiçbir çeyreğin tarihini incelemedim, götürdüklerime de bakmadım hiç. İşiniz gücünüz yok mu Allah aşkına. Satarken 20 lira daha az oluversin ne olacak?

Hediye mevzusuna bir şey diyemem, haklı olabilirsiniz. Para için halayla beraber yaşayan insanlardan beklentiniz fazla sadece.

Teşekkürler bu tarih olayını hiç bilmiyordum

yani bu çeyrek 2023 tarihli de olsa ve bunu aralık 2023 de bile almış olsa oda eski tarihli oluyor ve değeri 2012 ile aynı oluyor buna takılmanız çok saçma geldi bana. kıyafet konusunda da bilemicem belki ince düşünerek kendisi yıkayıp etiketlerini temizlemiştr belkide kullanılmıştır ona yorum yok.

kız çeyrek beğenmemek nedir altın almış başını gıdıyor durumu ona müsade etmiş almış evdekini getirmiş sattığın zaman gene altın 3 kuruş fark eder bunun için ergence davranmaya gerek var mı kıyafeti de kullanmazsın sen daha ıyısını alırsın çocuğuna oldu bitti bunun için konu açmak dert diye bile mantıksız zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…