Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Sağolasın :KK19:sünizitim göze etkiledi iltihaptan kapandı tatlım ilaçlarımı alıyorum şimdi yarına bişey kalmaz umarım yanı açılır inşallah :KK30:

İnşallah açılır canım.:KK19:

İyi pazarlar.:103:

Bugün Posta Gazetesi sütlü tatlılar verdi.Tarif bulamayanlar faydalanabilir.Güzel şeyler var:)

Ne güzel tarifler çoğaldı.İnşallah yapabilirsiniz.

ya benım tarif fazlaca kolay ama nevreste ablama ekleyeceğim demiştim sözümde durayım diye yapacağım ,
patates yemekleri yarışmasında da kayınvalidem bendeydı bugun de bızde önce o bir tatsın puanlasın beğenirse eklerim artık :KK1:

ya benım tarif fazlaca kolay ama nevreste ablama ekleyeceğim demiştim sözümde durayım diye yapacağım ,
patates yemekleri yarışmasında da kayınvalidem bendeydı bugun de bızde önce o bir tatsın puanlasın beğenirse eklerim artık :KK1:

Olsun yapmışsınız madem ekleyin:)Kayınvalide güzel olmuş der bence.Kötü olmuş deme şansı varmıdır ki?:KK9:

Acaba nedir nedir nedir?:KK52:
Bekleyip goreceğiz:KK52:
bugün yapabilirsem 6. tarifte benden olabilirr :)))
Canım bekliyoruz:KK19:

Olsun canım :KK19:Sana kolay gelir bize farklı:KK9:

günaydın herkesee :))dün tarifi paylaştım ama konu onaylanmadi henüz umarım eksik birşey yoktur :/

Merhabalar herkese bende tarif paylaştım dün gece :KK60:eksik bir şey var ama tarifimde bir tanesi için sayı vermeyi unutmuşum düzenleme şansımız var mı sadece o eklenecek ya da ilave edildikten sonra alt kısmına yazabilir miyim ilk katılım olunca böyle heyecan yaptım :KK52:

Merhabalar herkese bende tarif paylaştım dün gece :KK60:eksik bir şey var ama tarifimde bir tanesi için sayı vermeyi unutmuşum düzenleme şansımız var mı sadece o eklenecek ya da ilave edildikten sonra alt kısmına yazabilir miyim ilk katılım olunca böyle heyecan yaptım :KK52:

Ellerine sağlık canım:KK16:Katılımın beni çok memnun etti:KK19:
Eklemek istediğin birşey varsa düzeltebilirim:KK34:

X