Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Evet bir an kendimi kaybettim canım :KK60:hadi bakalım gelsin tarifler yenilsem de güreşe doymam ben :KK52:

Hani tiyatrocular der ya sahne tozu yutan bir daha inemez oradan diye.Yarışmaya katılan da yarışmanın peşini bırakamaz.:KK53:Tabi bazı arkadaşlarımız gibi küsüp gitmezsen:)

Hani tiyatrocular der ya sahne tozu yutan bir daha inemez oradan diye.Yarışmaya katılan da yarışmanın peşini bırakamaz.:KK53:Tabi bazı arkadaşlarımız gibi küsüp gitmezsen:)

Yenilgi ağır gelirse diyorsun bakalım ben oyunda kaybedince çok zoruma gider ama bunda kendime hakim olmaya çalışacağım naz yapmayacağım:KK52:

Yenilgi ağır gelirse diyorsun bakalım ben oyunda kaybedince çok zoruma gider ama bunda kendime hakim olmaya çalışacağım naz yapmayacağım:KK52:

Evet her bünye yenilgiyi kaldıramıyor.:KK1:Çok naz aşık usandırır söyleyeyim.:KK9:

konu açılmış bile teşekkür ederim nevreste ablam bir eksik yok gibi :KK34:

Evet bir an kendimi kaybettim canım :KK60:hadi bakalım gelsin tarifler yenilsem de güreşe doymam ben :KK52:

ilk katılımın hayırlı olsun canım bundan sonra görürürz seni de :KK34:
aynen öyle duramadım bu yarışmada ben de :KK1: öncekinde ayarlayamadım fotoğraf cekımını falan katılmamıştım dün de kendim çektm fotoğrafları makinemiz biraz pudinglendi ama eşim gelmeden kanıtları ortadan kaldrdm :KK1:

adrayla nehire gülüyorum :KK52::KK52::KK52:
Adra bana yardım ediyor:KK52:
konu açılmış bile teşekkür ederim nevreste ablam bir eksik yok gibi :KK34:

ilk katılımın hayırlı olsun canım bundan sonra görürürz seni de :KK34:

aynen öyle duramadım bu yarışmada ben de :KK1: öncekinde ayarlayamadım fotoğraf cekımını falan katılmamıştım dün de kendim çektm fotoğrafları makinemiz biraz pudinglendi ama eşim gelmeden kanıtları ortadan kaldrdm :KK1:

Ellerine sağlık canım bol şans diliyorum:KK54:

Evet her bünye yenilgiyi kaldıramıyor.:KK1:Çok naz aşık usandırır söyleyeyim.:KK9:
Bizim bünye sağlam kaldırır En Büyük KK:KK53:Hiç nazlı değilim azıcık olsaydım iyi olurdu çok kolay kızım ben ya :KK60:
Siz bıraksanız ben peşinizi bırakmam:KK52:Birde bir defa katılan bağımlı oluyor:KK76:
Sanırım bağımlı oluyorum :KK53:
adrayla nehire gülüyorum :KK52::KK52::KK52:

Niçin Eylülcük Eki Görüntüle 1158576 :KK60:

Son düzenleme:
Adra bana yardım ediyor:KK52:

Ellerine sağlık canım bol şans diliyorum:KK54:
ne konuda :KK52::KK52:
Bizim bünye sağlam kaldırır En Büyük KK:KK53:Hiç nazlı değilim azıcık olsaydım iyi olurdu çok kolay kızım ben ya :KK60:

Sanırım bağımlı oluyorum :KK53:

Niçin Eylülcük Eki Görüntüle 1158576 :KK60:
öyle işte :KK52::KK52:
katilcim de mutfağa girmiş ben tarifleri yeni inceleyebildm bak seeen hamarat hatun
evett her yarışmada varım ben siz yoktunuzzz :63::KK52::KK52:

Ben de resim çekerken bir rulo kağıt havluyu bitiriyorum neredeyse.Fotoğraf makinesi,yağ,un hepsi oluyor.:KK1:Kanıtları ortadan kaldırmak lazım tabiki.:KK52:

X