Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Günaydın kızlar.:103:

Dondurmam nasıl olmuş:)

QXOXGA.jpg

oo neyli bu vişneli mi güzel görünüyor ama tam donmamış sanırım :KK9::KK56::KK56::KK56:

Çilekli:)Evet oniki saat durması gerekirdi dolapta ben dayanamadım dokuz saat tuttum.Bir de çok çabuk eriyor.Telefonu ayarlayana kadar eridi biraz.

Çilekli:)Evet oniki saat durması gerekirdi dolapta ben dayanamadım dokuz saat tuttum.Bir de çok çabuk eriyor.Telefonu ayarlayana kadar eridi biraz.

hadi yaa :KK56: anladım canım eline sağlık :KK12::KK12:

bende akşama koyucam tarifi:nazar:

diyette degilim tatlım saglıklı beslenip bunu yaşam felsefem haline getiriyorum tekrar eski günlerdeki gibi diyetteyim psikolojisine girsem ben dünyayı yemiştim simdiyeeee
sen neydesin yaaaa sende diyettesin eylül hanımcım:KK53:

çok entel bir açıklama oldu :KK68::KK9::KK9:

bende diyette deyılm hayat felsefem bu benım :KK60: ama yarışma için yapıcam kız :KK25::KK25::KK39:

çok entel bir açıklama oldu :KK68::KK9::KK9:

bende diyette deyılm hayat felsefem bu benım :KK60: ama yarışma için yapıcam kız :KK25::KK25::KK39:
ahh eylülüm ahh ben ne zamandır tatlı yapmıyorum vericek kimse yok burda komşuluk ölmüşte aglayanı bile yok :KK25::KK25::KK25:
kimse demiyo Dilvin bi yap elin alışsın diye yaparsam bile kimseye veremiyoruz burası tek tesellimm:KK9::KK9::KK9:

ahh eylülüm ahh ben ne zamandır tatlı yapmıyorum vericek kimse yok burda komşuluk ölmüşte aglayanı bile yok :KK25::KK25::KK25:
kimse demiyo Dilvin bi yap elin alışsın diye yaparsam bile kimseye veremiyoruz burası tek tesellimm:KK9::KK9::KK9:

sende kendine yap ye :26: kimsenın demesine gerek yok kiiii :KK19::KK9::KK9:

güzelim komşuluk güzel seydi böyle bana moral veriyolardı bak elin daha yatkınlastı yavas yavas annen gibi olmaya baslıyosun yada bak Dilvin bu olmamış bunu böyle yap diye eleştiriliyodum burda 1 selam vermekten aciz millet taki.....:KK1::KK1::KK1:

hımm ben pek sevmem komşuluk o yüzden herhalde :KK53::KK53::KK53::KK53:

X